Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodce profesní cestou

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Jsem velice ráda, že jsem dostala možnost účastnit se sezení se Zuzanou Dudkovou. Spolupráce s ní pro mě byla přínosem. Pomohla mi uvědomit si co je pro mě důležité a ujasnit si priority. Získala jsem nadhled a věci jsem začala vidět z jiné strany. Je výborné, když si můžete promluvit s někým nestranným, s někým, kdo umí naslouchat a podněcovat vaše myšlenky tak, abyste sami došli ke správným rozhodnutím. Veliké díky!

Martina Brabcová

Zuzana má profesionální a zároveň lidský přístup ke klientovi. Pomohla mi podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Velmi obratně mě dovedla ke stanovení si cílů. Ze setkání s ní jsem odcházela velmi příjemně naladěna a povzbuzena. Je opravdu dobrá a vřele ji doporučuji!

Eva Fruhwirtová

Po příchodu jsem netušila co mě na Kávě s koučem čeká, ale po pár minutách bezprostředního rozhovoru jsem se opravdu nadchla. Bylo to nenucené a příjemné posezení. Při rozhovoru si člověk uvědomí spoustu věcí, které chce ve svém životě změnit nebo alespoň na nich zapracovat. Z kavárny jsem odcházela s jasným cílem a dobrou náladou jak bych chtěla, aby se můj život dále ubíral. Za to paní Dudkové moc děkuji, je člověkem na svém místě.

Ivana Tvrdá

Se Zuzanou jsem se setkala v rámci projektu Káva s koučem. Bylo to velmi příjemné setkání. Za hodinu jsme se stihly podívat na situaci, kterou řeším, z několika úhlů pohledu a vzdáleností. Výsledek našeho sezení byl pro mě hodně povzbuzující. Vůbec jsem si do té doby neuvědomila, jak velký kus práce už mám za sebou. Metody, se kterými Zuzana pracuje, byly pro mě velmi efektivní a přínosné. Ještě jednou děkuji, že jsem se tohoto projektu mohla zúčastnit.

Petra Zmátlová

www.petrazmatlova.cz
Když se ve vašem životě objeví dobrý kouč, říkáte si najednou, jak jste mohli bez něj před tím vůbec existovat. Zuzana je jemná, ale důsledná, přátelská a současně upřímná. Pomáhá mi vidět sebe v trochu jiném světle a hlavně stavět na tom pozitivním, co funguje, co umím, co jsem já. Doporučuji!

Jakub Deml

KVAS o.s.
www.kvasi.cz
Se Zuzanou jsem se setkala na ochutnávkovém koučování na akci Káva s koučem. Velmi mile mne překvapila její přirozenost spojená s profesionalitou, se kterou mne provedla koučovací hodinou. Za tento čas jsme udělaly velký kus práce, podívaly se na důležitost tématu, se kterým jsem přišla. Díky jejím otázkám jsem se velmi rychle zorientovala v tom, co je pro mne nejdůležitější a na tom jsme po zbývající čas pracovaly. Zuzana používala rozmanité metody, díky kterým jsem přicházela na nápady a způsoby řešení mé situace. Sama jsem byla na konci hodiny velice spokojená a odcházela jsem s jasným a srozumitelným akčním plánem, na jehož realizaci jsem se těšila. Zuzanu můžu jedině doporučit.

Jana Škarková

Koučování s paní Dudkovou mohu jen doporučit. Dokáže člověka navést na správnou cestu. Najednou vidíte problém z jiného úhlu, ukáže se vám celá situace bez posuzování a hodnocení. Zjistíte, že to co se vám zdálo jako velký problém, jde vyřešit. A to nejlepší je, že to řešení víme a máme ho v sobě. Jen jsem nevěděla, jak se k němu dostat. S pomocí paní Dudkové na to řešení sami přijdete. Máte podporu, přátelské prostředí, kde se cítíte dobře a uvolněně. Zažijete sdílení a správné otázky a dojde vám spousta „aha momentů“, kdy si říkáte Jak to, že jsem to neviděla dřív. Je zde propojeno i somatické koučování, které vám ukáže co vám v dané situaci pomůže. Na konci sezení máte ujasněné myšlenky a máte správný směr –víte co můžete udělat. Také se cítíte lépe, vše si urovnáte a vykročíte správným směrem. Díky koučování s paní Dudkovou jsem zvládla pohovor a podařilo se mi získat novou práci. Opravdu mohu jen doporučit.

Martina Pavlíčková

Paní Dudková mi poskytla hodinku koučinku v rámci akce Káva s koučem. I během tak krátké doby mi pomohla uvědomit si několik důležitých věcí a dosáhnout cíle, který jsme si na začátku stanovily. Při sezení jsem se cítila uvolněně a bezpečně, a také mi velmi vyhovovalo, že koučink měl jasnou strukturu. Paní Dudková na mě působila velmi příjemným a profesionálním dojmem.

Alena Konečná

studentka
776 643 487
Setkání s koučkou paní Mgr. Dudkovou bylo pro mne velmi inspirativní, i když se jednalo o pouhou „ochutnávku“ v rámci akce Káva s koučem. V uvolněné atmosféře a při popíjení výborného čaje jsem si pod jejím nenápadným (přesto velmi účinným) vedením a směrováním vlastně sama dokázala srovnat své momentální priority a také pojmenovat co, kdy a jak musím pro jejich naplnění učinit. Důležité pro mne bylo, že jsem vše musela vyslovit nahlas a nemohla jsem tak zůstat jen u povšechných, často ani nedokončených myšlenek… Ano, přesvědčila jsem se, že to opravdu funguje a jsem ráda, že to vím. Až bude třeba, tak už vím, kde hledat někoho, kdo mě nejen vyslechne, ale také mě dokáže posunout dál.

Ivana Vyvážilová

odborná konzultantka a mediátorka
Strávená hodinka se Zuzanou Dudkovou v rámci Kávy s koučem byla příjemná, poučná a účinná. Doporučuji a chválím!

Mgr. Věra Ondráková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS