Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Koudelková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Koudelková — tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny a ruštiny

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Koudelková:
Vážená paní Koudelková, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za kvalitní realizaci tlumočnických služeb, které jste pro nás provedla ve dnech 8. a 9. 4. 2014 během odborného školení o systému PEFC. My i účastníci semináře jsme byli s Vaší prací nadmíru spokojeni. Velmi oceňujeme Vaši perfektní přípravu, zejména při překladu mnoha odborných výrazů, jež technické normy PEFC obsahují. Můžete být právem hrdá nejen na Vaši schopnost duchaplně reagovat na rozmanité dotazy účastníků, ale i na znamenitou celkovou úroveň Vašeho projevu.

Ing. Alena Drábková, PhD.

PEFC Česká republika, z.s.p.o.
www.pefc.cz
Zuzana pro nás tlumočila diskuzní setkání s názvem Náboženství a nacionalismus ve střední Evropě: Využívání a zneužívání náboženských hodnost v politice. Celý tlumočnický tým podle všech ohlasů odvedl skvělou práci.

Jakub Jirsa

Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství
Paní Koudelková pro nás překládala manuály a technickou dokumentaci. Spolupráce proběhla bez problémů a její služby můžeme jedině doporučit.

Ing. Zdeněk Pecl

Nové technologie s.r.o.
www.novete.cz
Zuzana Koudelková pro nás tlumočila na mezinárodní lingvistické konferenci Kulturní lingvistika pro dnešní Evropu (FF UK), kde odvedla perfektní profesionální výkon. Jednání s ní probíhalo velmi hladce, dokázala se velmi snadno přizpůsobit vzniklým komplikacím, aniž by s tím měla jakýkoliv problém. O její jazykové vybavenosti netřeba mluvit. Je samozřejmě taktéž na profesionální úrovni. Spolupráce se Zuzanou byla velmi příjemná a rozhodně bych ji znovu oslovila ke spolupráci.

Lucie Břinková

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
Zuzanu jsme oslovili na překlad obchodních smluv a marketingových textů. Vše přeložila velmi rychle a ve vysoké kvalitě. Rád ji doporučuji dál, jistě její služby v budoucnu znovu využiji.

Aaron Bohlman

Digital Marketing Manager, Techloop.io
Zuzana Koudelková tlumočila pro naše kolegy, tlumočníky českého znakového jazyka, na konferenci Evropské federace tlumočníků ZJ v září 2015 ve Varšavě. Tlumočení bylo naprosto skvělé a profesionální, Zuzanu nepřekvapil žádný zádrhel a neměla žádný problém s řešením případných problémů při akci. Zuzana kolegy překvapila i svým zájmem, kdy s nimi (mimo samotné tlumočení) diskutovala nad problematikou tlumočení mluvených a znakových jazyků. Tento její náhled a zpětné vazby byly pro kolegy na konferenci přidanou hodnotou a je z nich patrný Zuzanin zájem o další rozvoj její profese. I z tohoto důvodu jsme Zuzanu opět oslovili letos v září při jednání se zástupci naší švédské partnerské organizace. Přestože měla Zuzana na přípravu minimum času a jednalo se o živou diskusi, tlumočení bylo skvělé a velice příjemné. Celé setkání bylo díky skvělému tlumočení velmi podařené. Budeme se na Zuzanu obracet i nadále a můžeme ji vřele doporučit.

Šárka Prokopiusová

Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z. s.
www.snncr.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS