Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MVDr. Zuzana Ševčíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

MVDr. Zuzana Ševčíková — překladatelka a lektorka angličtiny

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace MVDr. Zuzana Ševčíková:
Radan Tuhý, BA
Zuzka je naprosto perfektní lektorka angličtiny, se kterou mám za posledních několik let nejlepší zkušenosti (a vystřídal jsem lektorů opravdu hodně). Jednak jazyk skutečně ovládá, navíc má velmi přátelský a individuální přístup. Jednoznačně doporučuji jak pro soukromou výuku (ať už online nebo osobně) – gramatika, konverzace, příprava na certifikace –, tak pro skupinové kurzy s možností konání přímo ve firmě.

Radan Tuhý, BA

správce Linux a Windows serverů a cloudových služeb
Pokud někdo hledá výbornou, profesionální, milou a flexibilní vyučující angličtiny, vřele doporučuji Zuzanu Ševčíkovou. Zuzka je velmi zkušená, angličtinu zvládá na vysoké úrovni, a na rozdíl od značného množství jiných lektorů umí vysvětlovat a učit (i věčné začátečníky, jako jsem byla dřív já). Je naprosto spolehlivá, vždy dodržuje smluvené termíny. Je vidět, že ji angličtina a její výuka baví. Když jsme spolupracovaly, záleželo jí na tom, abych se s úrovni AJ dostala tam, kam potřebuji (můj vysněný certifikát), což je super. Má vypracovaný a efektivní styl výuky, dobře promyšlené metody, které přizpůsobuje lidem na míru. Byla jsem s ní maximálně spokojená po celý čas naší spolupráce (cca rok). Měla jsem do té doby zkušenosti s několika lektory i s výukou na gymplu a v jazykovce, ale nikdy jsem se nemohla hnout z úrovně věčného začátečníka dál, dokonce ani na VŠ. Zuzka to změnila, díky její výuce jsem se přestala bát konverzace v angličtině, natrénovala jsem poslech, pochopila gramatiku… můj kdysi negativní vztah k angličtině a přesvědčení, že se angličtinu nikdy nenaučím, změnila Zuzka na přívětivý postoj k tomuto jazyku natolik, že jsem si udělala certifikát a konečně pochopila jazyk od základů až po pokročilé prvky. Za to ti, Zuzi, patří můj velký dík a upřímné doporučení každému, kdo se chce něco opravdu naučit a hnout se z místa, ať už má znalosti malé či pokročilé. Rovněž díky za tvůj pozitivní a podporující přístup a za to, že se mi podařilo to, co jsem v AJ potřebovala. Ráda jsem tě poznala.

Anna Foretníková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS