Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Slánská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Zuzana Slánská — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Zuzana Slánská:
Na Zuzku jsme se obrátili na základě doporučení a byla to správná volba. Po předložení našich jasných požadavků nám vytvořila týmové logo, kdy už první návrh, který nám velmi rychle zaslala, byl bez jakékoli korekce přijat :) Jsme moc spokojeni a na logo máme ze všech stran jen velmi kladné ohlasy. Pokud bude náš spolek do budoucna potřebovat práci grafika, tak víme, za kým jít!

Petr Jílek

flyballový tým Flyvaryors
Slečnu Zuzku jsem vybrala víceméně náhodně a jsem ráda, že jsem se trefila. Okamžitě pochopila moji představu a velmi rychle bylo vše hotovo. Mohu jen doporučit.

Pavla P.

Mohu tuto grafičku jen a jen doporučit. Velká spokojenost s jejím přístupem a prací.

Daniel Hofmann

jednatel společnosti Armenit s.r.o
www.armenit.cz ~ tisk@armenit.cz ~ 224 819 225
Zuzka je velmi spolehlivá osoba, která vždy dodrží termín a velmi dobře se s ní komunikuje. Je inovativní, vždy se snaží do práce vložit své návrhy. Její práci bych ohodnotila velmi dobře a mohu ji doporučit.

Milada Pytlíčková

mypleasurestore.cz
Vřele doporučuji spolupráci s paní Slánskou. Je velmi ochotná a je vidět, že svoji práci dělá hlavně pro radost, čehož si osobně velmi cením. Hledal jsem ilustrátora pro svoji novou karetní hru (www.santovahra.cz) a nedokážu si představit vhodnější volbu. Pro můj projekt se okamžitě nadchla a přestože jsem měl jasnou představu co chci, tak jsem ji nechal volné pole působnosti. Jsem za to rád, protože výsledek byl skvělý. Dala do ilustrací svoji osobitost a moji původní představu ještě vylepšila. Od obdržení prvního návrhu jsem pravidelně a velmi netrpělivě sledoval emaily, kdy již dostanu další návrhy. Vždy jsem jásal nadšením a chlubil se všem okolo sebe, že mám další báječnou kartu. Paní Slánskou jsem našel náhodně na internetu. Měl jsem tu možnost se s ní potkat i osobně, za což jsem vděčný, protože kromě kvalitní ilustrátorky je i fajn člověk. Při setkání mi pečlivě vysvětlila všechny podrobnosti spolupráce a definovala realistické termíny, které poté přesně dodržela. Pozorně vyslechla mé přání, na důležité věci se zeptala a vše si detailně poznamenala. Nemuseli jsme nic řešit znovu, vše běželo nadmíru hladce. To velmi oceňuji, protože mám v tomto ohledu mnoho negativních zkušeností s jinými grafiky z dřívějších projektů. Díky své kladné zkušenosti se s dalšími projekty nejprve obrátím na paní Slánskou a všem mohu doporučit totéž.

Martin Kolář

www.santovahra.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS