Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Vrbová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Vrbová — překladatelka angličtiny

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Vrbová:
S překladem paní Vrbové jsem maximálně spokojená! Překlad byl velmi profesionální a přesný, hotový do druhého dne. Oceňuji rovněž flexibilitu a nasazení pro překládanou věc – v mém případě se jednalo o překlad odborného textu náročného na terminologickou přesnost a zorientování se v dané problematice. Jednání bylo velice rychlé a vstřícné. Mohu vřele doporučit!

Hana Svobodová

studentka VŠ
handa92@seznam.cz
Obrátil jsem se na slečnu Vrbovou s překladem textů do angličtiny pro hudební skupinu. S její prací a přístupem jsem velmi spokojen. Vystihla smysl textů a zároveň se rýmovaly i v anglické verzi. Spolupráce se slečnou Vrbovou byla naprosto skvělá.

Hynek Seják

textař
narmo.martur@seznam.cz
Milá paní magistro, děkuji Vám za překlad. Udělala jste velký kus práce, překlad je velmi profesionální. Jsem Vám velmi vděčen a jsem nadmíru spokojený.

PhDr. Marek Šmíd, Ph.D.

Historický ústav, Filozofická fakulta Jihočeské univerzity
Velice ochotná, pohotová a cenově dostupná. Férové jednání. Velké plus za překlad mimo oblast zájmu. 100% doporučení!

Ondřej Vlček

student VŠ
vlcek.ondra@gmail.com
Slečně překladatelce jsem svěřila překlad pedagogických textů, které byly užitečné pro mou vzdělávací praxi. V současnosti pracuji s dětmi a mladistvými. V mém oboru se prolínají sociální i pedagogické roviny. Vím, kam se mohu znovu obrátit o pomoc, k odpovědné osobě, která překládá s láskou k jazyku, s porozuměním a citem. S důvěrou mohu doporučit.

Soňa Matoušková

sociální pracovnice
sonulina@seznam.cz
Děkujeme za profesionální překlad a vstřícný přístup. Zuzanu můžeme doporučit.

Julius Zbuska

Soukromý podnikatel
www.penzionzet.sk ~ julo.julox@gmail.com
Paní magistra Vrbová pro nás vypracovala překlad vědeckého článku v oblasti ekonomie a sociální politiky. Její přístup předčil naše očekávání. Komunikace probíhala rychle a veškeré podmínky překladu (včetně konečné ceny) byly dohodnuty předem. Hotový překlad dodala ještě před termínem ve vysoké kvalitě. Rozhodně v budoucnu její služby využijeme a mnohokrát děkujeme.

Ivana Němcová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS