Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzanna Rusnok > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzanna Rusnok — tlumočnice, překladatelka a lektorka polštiny

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Zuzanna Rusnok:
Se Zuzanou jsem měla potěšení spolupracovat během Bardzo fajného festivalu na jaře 2016 v kině Bio Oko, kdy pro nás tlumočila diskuzi o současném polském divadle. Skvěle si poradila s neplánovaným úvodem z promítací kabiny, který se promítal divákům v sále na plátno kina, i s poměrně dlouhou diskuzí na odborné téma po samotné projekci. Za organizační tým, hosty i diváky festivalu spolupráci s milou, pohotovou a usměvavou tlumočnicí Zuzanou ráda doporučuji!

Barbora Doležalová

Bardzo fajný festival
https://www.facebook.com/bardzofajnyfest…
Naše zkušenost s paní Zuzannou Rusnok je v okamžiku, kdy píšu tyto řádky, sice pouze jednorázová, ale pevně věřím, že u toho dlouho nezůstane. Oslovili jsme ji na základě náhodného výběru z databáze navolnenoze.cz k zajištění zakázky, pro kterou jsme vzhledem ke krátké objednací lhůtě neměli k dispozici kapacity mezi našimi stálými spolupracovníky. Díky jejímu vstřícnému přístupu, vynikající kompetenci v obou tlumočených jazycích i naprosto profesionálnímu zvládání tlumočnického know-how tlumočení obchodního jednání proběhlo k naprosté spokojenosti všech zúčastněných stran. I proto doufáme, že naše spolupráce s paní Rusnok bude pokračovat i v budoucnu.

Tomáš Hausner

manažer Překladatelského a tlumočnického centra EUFRAT, Plzeň
www.eufrat.cz ~ tomas.hausner@eufrat.cz ~ 724 561 002
Paní Rusnok v páru s paní Marciniak pro nás tlumočily během víkendové akce. Akce v sobě zahrnovala školení, příběhy úspěšných, motivační projevy. Chtěla bych podotknout, že samotné tlumočení bylo nejen smyslově přesné, ale předalo i náladu, intonaci celé akci.

Svetlana Larkina

Development manager, ISTA CORPORATION s.r.o.
development.cz@tiande.eu ~ 211 222 818
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS