Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzanna Rusnok > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzanna Rusnok — tlumočnice a překladatelka polštiny

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Zuzanna Rusnok:
Se Zuzanou jsem měla potěšení spolupracovat během Bardzo fajného festivalu na jaře 2016 v kině Bio Oko, kdy pro nás tlumočila diskuzi o současném polském divadle. Skvěle si poradila s neplánovaným úvodem z promítací kabiny, který se promítal divákům v sále na plátno kina, i s poměrně dlouhou diskuzí na odborné téma po samotné projekci. Za organizační tým, hosty i diváky festivalu spolupráci s milou, pohotovou a usměvavou tlumočnicí Zuzanou ráda doporučuji!

Barbora Doležalová

Bardzo fajný festival
https://www.facebook.com/bardzofajnyfest…
Naše zkušenost s paní Zuzannou Rusnok je v okamžiku, kdy píšu tyto řádky, sice pouze jednorázová, ale pevně věřím, že u toho dlouho nezůstane. Oslovili jsme ji na základě náhodného výběru z databáze navolnenoze.cz k zajištění zakázky, pro kterou jsme vzhledem ke krátké objednací lhůtě neměli k dispozici kapacity mezi našimi stálými spolupracovníky. Díky jejímu vstřícnému přístupu, vynikající kompetenci v obou tlumočených jazycích i naprosto profesionálnímu zvládání tlumočnického know-how tlumočení obchodního jednání proběhlo k naprosté spokojenosti všech zúčastněných stran. I proto doufáme, že naše spolupráce s paní Rusnok bude pokračovat i v budoucnu.

Tomáš Hausner

manažer Překladatelského a tlumočnického centra EUFRAT, Plzeň
www.eufrat.cz ~ tomas.hausner@eufrat.cz ~ 724 561 002
Paní Rusnok v páru s paní Marciniak pro nás tlumočily během víkendové akce. Akce v sobě zahrnovala školení, příběhy úspěšných, motivační projevy. Chtěla bych podotknout, že samotné tlumočení bylo nejen smyslově přesné, ale předalo i náladu, intonaci celé akci.

Svetlana Larkina

Development manager, ISTA CORPORATION s.r.o.
development.cz@tiande.eu ~ 211 222 818
Vážená paní Rusnoková, dovolte mi shrnout celkový dojem ze spolupráce našich společností, která trvá již od prosince 2014. Tyto necelé 3 roky hodnotíme jako velice plodné období, během něhož jsme nastavili perfektně fungující komunikaci. Naše společné úsilí se odrazilo v neposlední řadě na obchodních výsledcích. Kvalitní překlady, které vždy byly Vámi vyhotovené včas, přiváděly koncové zákazníky znovu do mé kanceláře. Díky Vaší nevyčerpatelné energii, díky Vaší překladatelské kreativitě, díky Vašemu profesionálnímu přístupu, bude mít vždy překladatelské a tlumočnické řemeslo dobrou pověst. Dovolte mi popřát Vám mnoho úspěchů ve Vaší další tvorbě. Těším se na pokračování spolupráce mezi námi v dalších letech.

Chrystian Heczko

agentura Mluvím řeči tvého kmene
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS