Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 10. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 91100 z celkem 142 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Antonín Pátek
Portál Na volné noze jsem znal mnohem dříve, než jsem se do vlastního podnikání pustil. Rozhodnutí přidat se bylo jednoznačně správné. Ukázalo se, že portál je mezi lidmi známý, a to mi přivedlo několik zákazníků. Děkuji tedy za tuto službu, která opravdu funguje.

Antonín Pátek

grafik
(přijato rok po datu registrace)
Martin Kušpál, BSBA
Portál Na volné noze můžu vřele doporučit každému profesionálovi, který chce prezentovat sebe a svou práci v Česku nebo na Slovensku. Přístup portálu je profesionální a funguje výborně.

Martin Kušpál, BSBA

kreativní grafik a webdesignér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Jana Grohmannová
Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Registrovala jsem se sice s nedůvěrou, ale dnes už vím, že jsem zvolila dobře. Hodně jsem ocenila úpravu mého profilu copywriterem a líbí se mi tipy a doporučení, jak s profilem pracovat.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Tomáš Jacík
Registrace Na volné noze mi prakticky ihned po zveřejnění prezentace začala generovat zajímavé poptávky a ačkoliv většina z nich nevyústila ve spolupráci, někteří zadavatelé jsou dodnes mými stálými klienty.

Tomáš Jacík

programátor a vývojář se specializací na vysokozátěžové aplikace
(přijato rok po datu registrace)
Petr Hasalík
Rád bych touto formou poděkoval za vstřícnost a profesionalitu při tvorbě mé prezentace. Vše bylo maximálně rychlé a efektivní a to pak včetně několika drobných dodatečných úprav. Prozatím nemohu soudit jak dalece bude mít registrace vliv na přínos budoucích projektů, ale věřím, že tento bude znatelný.

Petr Hasalík

vývojář webových a mobilních aplikací
(přijato do týdne po datu registrace)
Michaela Bartáková
Začátky podnikání jsou těžké a registrace Na volné noze mi pomohla toto náročné období překonat. Takže mohu jedině doporučit!

Michaela Bartáková

webdesignérka a grafička
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Petr Nešpor
Chci velmi poděkovat týmu navolnenoze.cz. V minulých dnech jsme pracovali na mé profesní prezentaci. Komunikace s týmem byla vynikající. Příjemní lidé, profesionální, radost s nimi spolupracovat. Ať se daří.

Mgr. Petr Nešpor

osobní poradce, terapeut a konzultant v oblastech osobního rozvoje a spirituality
(přijato do týdne po datu registrace)
Mgr. Eva Dobrovolná
Registraci na portále Na volné noze mohu vřele doporučit. Přinesla mi řadu zajímavých pracovních nabídek a musím pochválit také vstřícnost a pružnost při správě a aktualizacích profilu. Chcete-li nabízet svoje služby na webu, portál Na volné noze je určitě dobrá volba.

Mgr. Eva Dobrovolná

překladatelka anglického a německého jazyka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Bc. Jan Štrbán
Vřele doporučuji všem novým váhavcům, kteří se ještě Na volnou nohu nepřidali. Je to skvělá volba a za jediný rok mi přinesla 50% nárůst klientů!

Bc. Jan Štrbán

specialista na sociální média
(přijato rok po datu registrace)
Bc. Sandra Málková
Portál Na volné noze mě mile překvapil svou jednoduchostí a proaktivním přístupem provozovatelů. Evidentně se jedná o dobře zaběhnutý systém, který efektivně slouží jak klientům, tak poskytovatelům služeb.

Bc. Sandra Málková

překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS