Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 10. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 91100 z celkem 144 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Martin Kušpál, BSBA
Portál Na volné noze můžu vřele doporučit každému profesionálovi, který chce prezentovat sebe a svou práci v Česku nebo na Slovensku. Přístup portálu je profesionální a funguje výborně.

Martin Kušpál, BSBA

kreativní grafik a webdesignér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Jana Grohmannová
Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Registrovala jsem se sice s nedůvěrou, ale dnes už vím, že jsem zvolila dobře. Hodně jsem ocenila úpravu mého profilu copywriterem a líbí se mi tipy a doporučení, jak s profilem pracovat.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Tomáš Jacík
Registrace Na volné noze mi prakticky ihned po zveřejnění prezentace začala generovat zajímavé poptávky a ačkoliv většina z nich nevyústila ve spolupráci, někteří zadavatelé jsou dodnes mými stálými klienty.

Tomáš Jacík

programátor a vývojář se specializací na vysokozátěžové aplikace
(přijato rok po datu registrace)
Petr Hasalík
Rád bych touto formou poděkoval za vstřícnost a profesionalitu při tvorbě mé prezentace. Vše bylo maximálně rychlé a efektivní a to pak včetně několika drobných dodatečných úprav. Prozatím nemohu soudit jak dalece bude mít registrace vliv na přínos budoucích projektů, ale věřím, že tento bude znatelný.

Petr Hasalík

vývojář webových a mobilních aplikací
(přijato do týdne po datu registrace)
Michaela Bartáková
Začátky podnikání jsou těžké a registrace Na volné noze mi pomohla toto náročné období překonat. Takže mohu jedině doporučit!

Michaela Bartáková

webdesignérka a grafička
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Petr Nešpor
Chci velmi poděkovat týmu navolnenoze.cz. V minulých dnech jsme pracovali na mé profesní prezentaci. Komunikace s týmem byla vynikající. Příjemní lidé, profesionální, radost s nimi spolupracovat. Ať se daří.

Mgr. Petr Nešpor

osobní poradce, terapeut a konzultant v oblastech osobního rozvoje a spirituality
(přijato do týdne po datu registrace)
Bc. Jan Štrbán
Vřele doporučuji všem novým váhavcům, kteří se ještě Na volnou nohu nepřidali. Je to skvělá volba a za jediný rok mi přinesla 50% nárůst klientů!

Bc. Jan Štrbán

specialista na sociální média
(přijato rok po datu registrace)
Bc. Sandra Málková
Portál Na volné noze mě mile překvapil svou jednoduchostí a proaktivním přístupem provozovatelů. Evidentně se jedná o dobře zaběhnutý systém, který efektivně slouží jak klientům, tak poskytovatelům služeb.

Bc. Sandra Málková

překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Petr Šťastný
Vytvořit si prezentaci na portálu Na volné noze byl rozhodně skvělý krok. Díky ní jsem získal mnoho zajímavých zakázek i zákazníků a další jistě přibudou. Je to místo, kde se profesionálové na volné noze neztratí a najdou si své zákazníky, systém doporučení jim pomůže vybudovat důvěru a dobré jméno.

Mgr. Petr Šťastný

administrátor Linux serverů, správce sítě a programátor
(přijato rok po datu registrace)
Petr Martinovský
Investice do ročního členství se mi vrátila po 14 dnech od zveřejnění prezentace. Také jsem se zúčastnil již jednoho setkání (podnikatelského think-tanku), kde jsem se seznámil s panem Vlachem a dalšími nezávislými profesionály. Bylo to pro mne velice inspirativní, motivační a celkově skvělé. Určitě v tom budu pokračovat.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS