Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 101110 z celkem 143 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Tomáš Hrabec
Když jsem začal podnikat jako freelancer, zkoušel jsem oslovovat potencionální klienty, což bylo dost náročné. Po registraci na portále Na volné noze se ti splní sen – budou se ti ozývat klienti sami, stejně jako mně.

Tomáš Hrabec

webový grafik a UX designér
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Adam Vrána
Co napsat o službě, které vděčím za svůj růst? Chválu pěje asi každý, všechny reference na „volnou nohu“ jsem opravdu nepročítal. Tak to napíšu jednoduše: Faktury, které mi vystavuje služba Na volné noze, platím s úsměvem. Protože vím, že to je nejlépe vynaložená investice na sebepropagaci v poměru cena/výkon. Jsem rád, že Robert Vlach takovou službu před mnoha lety spustil.

Adam Vrána

UX designér
(přijato rok po datu registrace)
Marek Melnyčok
Nevěřil jsem, že registrace bude fungovat, ale funguje! :) Registrační poplatek se mi vrátil během několika týdnů. Registrace přináší nejen nové klienty a konkrétní zakázky, ale hlavně další informace o podnikání na volné noze a možnosti dalšího vzdělávání. Registraci mohu jen doporučit.

Marek Melnyčok

grafik
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Nikola Kaplanová
Doporučuji registraci do tohoto skvělého týmu profesionálů „volnonožců.“ V prvních dnech od mé registrace jsem obdržela hned několik poptávek! Jsem nadšená a jen žasnu, jak skvěle to funguje. Investice se mi okamžitě vrátila!

Nikola Kaplanová

grafická designérka
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Vít Rýznar
Portál Na volné noze je fajn! Nejen k samotnému získávání zakázek, ale i jako prostředek kontaktu mezi lidmi v rámci freelance komunity. A to se hodí :)

Vít Rýznar

designér se zaměřením na vizuální identitu
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Marek Leschinger
Hrozně dlouho jsem se rozhodoval, zda opustit své stálé zaměstnání, stálý příjem, stálou práci. Pokukoval jsem po portálu Na volné noze asi rok, až jednou přišel zlom. Po 15 letech jsem opustil svou vyhřátou židli a zamířil na volnou nohu. Den po výpovědi jsem se zaregistroval na portál. Návratnost investice do registrace se projevila asi do 2 měsíců s první zakázkou. Momentálně si mě přes tento portál najímají nejen jednotlivci, ale i větší firmy, které jsem v době, když jsem byl ještě zaměstnanec, obdivoval. Takže pokud máte stále strach, já tvrdím, že je to váš největší nepřítel. Odrazování druhými tomu také nepřidá. Já ten krok do neznáma udělal a jsem za to vděčný. Nyní díky portálu Na volné noze mám nejen stálejší zakázky, ale i pár kolegů, se kterými spolupracuji, jelikož jsou chvíle, kdy nestíhám. Doporučuji vám s registrací neváhat, pokud chcete seriózní poptávky nebo hledáte seriózního dodavatele.

Marek Leschinger

webdesignér a kodér
(přijato rok po datu registrace)
Marek Auterský
Pro svou činnost i činnost své firmy jsem potřeboval další zdroj nových a spolehlivých klientů. Díky portálu Na volné noze jsem toho docílil a díky novému zdroji klientů jsem přesvědčen o pozitivní účinnosti tohoto portálu ve všech možných směrech.

Marek Auterský

překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Ing. Lenka Říhová
Díky registraci na portále Na volné noze každým rokem získávám přibližně 80 % zakázek, které realizuji v tuzemsku. V rámci ČR se jedná o jedinou propagaci mého podnikání. Původně jsem měla v úmyslu vytvořit i webové stránky, ale když jsem zjistila, jak výborně prezentace na portále funguje, od tohoto nápadu jsem upustila. Registraci mohu vřele doporučit všem samostatně působícím profesionálům, protože je podle mého názoru ideálním řešením právě pro ně.

Ing. Lenka Říhová

překladatelka, korektorka a lektorka italštiny
(přijato 7 let a půl po datu registrace)
MMag. Petra Honsová
Hodnocení píšu po více než roce a musím potvrdit, že finance spojené s registrací se mi vrátily téměř okamžitě. Také musím pochválit bezvadnou podporu, která vychází vstříc a reaguje téměř obratem.

MMag. Petra Honsová

soudní tlumočnice a překladatelka němčiny a angličtiny
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Jitka Pourová
Portál Na volné noze mi už během tří týdnů po registraci přivedl první zákazníky a několikanásobně zúročil registrační poplatek. Profesionální práce po všech stránkách. Děkuji!

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS