Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 101110 z celkem 142 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Petr Šťastný
Vytvořit si prezentaci na portálu Na volné noze byl rozhodně skvělý krok. Díky ní jsem získal mnoho zajímavých zakázek i zákazníků a další jistě přibudou. Je to místo, kde se profesionálové na volné noze neztratí a najdou si své zákazníky, systém doporučení jim pomůže vybudovat důvěru a dobré jméno.

Mgr. Petr Šťastný

administrátor Linux serverů, správce sítě a programátor
(přijato rok po datu registrace)
Petr Martinovský
Investice do ročního členství se mi vrátila po 14 dnech od zveřejnění prezentace. Také jsem se zúčastnil již jednoho setkání (podnikatelského think-tanku), kde jsem se seznámil s panem Vlachem a dalšími nezávislými profesionály. Bylo to pro mne velice inspirativní, motivační a celkově skvělé. Určitě v tom budu pokračovat.

Petr Martinovský

grafik, DTP specialista a webdesignér
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ivana Štěrbová
Portál Na volné noze mohu vřele doporučit všem profesionálům. Oceňuji zejména velmi milé jednání personálu, rychlost a přehlednost. Líbí se mi myšlenka sdružování odborníků na jednom uceleném místě, jasně a přehledně. Jen tak dál…

Ivana Štěrbová

kouč, kariérní poradce a personalistka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Jakub Frieb
Musím říct, že tento portál opravdu funguje a za ty peníze to rozhodně stojí. Přicházející poptávky jsou seriózní, ale spíše je musím odmítat, protože nestíhám. Firmy i jednotlivci, kteří na portále hledají, se snaží najít partnera na dlouhodobější spolupráci, a jak mi někteří potvrdili, chodí sem pro kvalitní kandidáty. Mám pocit, že registrace otevírá možnosti k novým zajímavým pracovním výzvám :)

Ing. Jakub Frieb

programátor webových aplikací v PHP a správce Linux serverů
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Bc. Markéta Aniolová
Registrace na portále Na volné noze, kterou jsem provedla v listopadu 2015, mi již za krátkou dobu trvání přinesla zakázky. A navíc dle údajů z Google Analytics vidím, že se mi i zvýšila návštěvnost mých vlastních webových stránek. Toto jsou výsledky, ve které jsem doufala a jsem ráda, že se i za tak krátkou dobu mé registrace naplňují. Děkuji!

Bc. Markéta Aniolová

interiérová designérka, bytová architektka a zakladatelka značky Urban Sphere Interior
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Tomáš Hrabec
Když jsem začal podnikat jako freelancer, zkoušel jsem oslovovat potencionální klienty, což bylo dost náročné. Po registraci na portále Na volné noze se ti splní sen – budou se ti ozývat klienti sami, stejně jako mně.

Tomáš Hrabec

webový grafik a UX designér
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Adam Vrána
Co napsat o službě, které vděčím za svůj růst? Chválu pěje asi každý, všechny reference na „volnou nohu“ jsem opravdu nepročítal. Tak to napíšu jednoduše: Faktury, které mi vystavuje služba Na volné noze, platím s úsměvem. Protože vím, že to je nejlépe vynaložená investice na sebepropagaci v poměru cena/výkon. Jsem rád, že Robert Vlach takovou službu před mnoha lety spustil.

Adam Vrána

UX designér
(přijato rok po datu registrace)
Marek Melnyčok
Nevěřil jsem, že registrace bude fungovat, ale funguje! :) Registrační poplatek se mi vrátil během několika týdnů. Registrace přináší nejen nové klienty a konkrétní zakázky, ale hlavně další informace o podnikání na volné noze a možnosti dalšího vzdělávání. Registraci mohu jen doporučit.

Marek Melnyčok

grafik a webdesignér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Nikola Kaplanová
Doporučuji registraci do tohoto skvělého týmu profesionálů „volnonožců.“ V prvních dnech od mé registrace jsem obdržela hned několik poptávek! Jsem nadšená a jen žasnu, jak skvěle to funguje. Investice se mi okamžitě vrátila!

Nikola Kaplanová

grafická designérka
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Vít Rýznar
Portál Na volné noze je fajn! Nejen k samotnému získávání zakázek, ale i jako prostředek kontaktu mezi lidmi v rámci freelance komunity. A to se hodí :)

Vít Rýznar

designér se zaměřením na vizuální identitu
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS