Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 111120 z celkem 142 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Marek Leschinger
Hrozně dlouho jsem se rozhodoval, zda opustit své stálé zaměstnání, stálý příjem, stálou práci. Pokukoval jsem po portálu Na volné noze asi rok, až jednou přišel zlom. Po 15 letech jsem opustil svou vyhřátou židli a zamířil na volnou nohu. Den po výpovědi jsem se zaregistroval na portál. Návratnost investice do registrace se projevila asi do 2 měsíců s první zakázkou. Momentálně si mě přes tento portál najímají nejen jednotlivci, ale i větší firmy, které jsem v době, když jsem byl ještě zaměstnanec, obdivoval. Takže pokud máte stále strach, já tvrdím, že je to váš největší nepřítel. Odrazování druhými tomu také nepřidá. Já ten krok do neznáma udělal a jsem za to vděčný. Nyní díky portálu Na volné noze mám nejen stálejší zakázky, ale i pár kolegů, se kterými spolupracuji, jelikož jsou chvíle, kdy nestíhám. Doporučuji vám s registrací neváhat, pokud chcete seriózní poptávky nebo hledáte seriózního dodavatele.

Marek Leschinger

webdesignér a kodér
(přijato rok po datu registrace)
Marek Auterský
Pro svou činnost i činnost své firmy jsem potřeboval další zdroj nových a spolehlivých klientů. Díky portálu Na volné noze jsem toho docílil a díky novému zdroji klientů jsem přesvědčen o pozitivní účinnosti tohoto portálu ve všech možných směrech.

Marek Auterský

překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Ing. Lenka Říhová
Díky registraci na portále Na volné noze každým rokem získávám přibližně 80 % zakázek, které realizuji v tuzemsku. V rámci ČR se jedná o jedinou propagaci mého podnikání. Původně jsem měla v úmyslu vytvořit i webové stránky, ale když jsem zjistila, jak výborně prezentace na portále funguje, od tohoto nápadu jsem upustila. Registraci mohu vřele doporučit všem samostatně působícím profesionálům, protože je podle mého názoru ideálním řešením právě pro ně.

Ing. Lenka Říhová

překladatelka, korektorka a lektorka italštiny
(přijato 7 let a půl po datu registrace)
Mgr. Iveta Huvarová
Jakmile jsem se zaregistrovala na portále Na volné noze, tak mi ještě v ten den přišla první poptávka. Hned jsem věděla, že jsem udělala dobře, když jsem se rozhodla zaregistrovat. Od doby mé registrace mi navíc přibylo o mnoho více poptávek a díky mým novým klientům jsem měla možnost pracovat na zajímavých místech České republiky a v zahraničí. Taktéž jsem si vytřídila portfolio klientů a už nemusím pracovat s klienty, kteří mi platili opožděně, či s klienty, se kterými byla problémová spolupráce. Registraci na portále bych doporučila každému živnostníkovi, který si potřebuje rozšířit klientské portfolio.

Mgr. Iveta Huvarová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, novinářka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
MMag. Petra Honsová
Hodnocení píšu po více než roce a musím potvrdit, že finance spojené s registrací se mi vrátily téměř okamžitě. Také musím pochválit bezvadnou podporu, která vychází vstříc a reaguje téměř obratem.

MMag. Petra Honsová

soudní tlumočnice a překladatelka němčiny a angličtiny
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Jitka Pourová
Portál Na volné noze mi už během tří týdnů po registraci přivedl první zákazníky a několikanásobně zúročil registrační poplatek. Profesionální práce po všech stránkách. Děkuji!

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Mgr. Patricie Krechloková
Registraci na portále Na volné noze opravdu vřele doporučuji každému. Má vlastní zkušenost je stoprocentně dobrá. Nárůst poptávek o několik desítek procent. Investice se mi vrátila během max. prvních dvou týdnů. Jestli váháte, neváhejte a jděte do toho!

Mgr. Patricie Krechloková

překladatelka a tlumočnice čínštiny a němčiny, sinoložka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
David Hoza
Být na portále Na volné noze se prostě vyplatí! Vstupní poplatek mi dosud přinesl statisíce korun díky jednorázovým zakázkám i dlouhodobým spolupracím. Také jsem získal řadu nových zkušeností a know-how díky setkáním s ostatními profesionály. Registraci doporučuji všem, kromě konkurentů :)

David Hoza

webový konzultant
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Ondřej Sedláček
Jako člověk, který se profesně zabývá propagací, reklamou a tedy celkově komunikací ve všech podobách, musím odpovědně říci, že portál Na volné noze je dobrý počin. Bez větších potíží zde můžeme hledat i prezentovat nabídky se solidně nastavenými zárukami kvality a aktuálnosti údajů. Já tak činím již několik let a jsem plně spokojen.

Ondřej Sedláček

poradce pro firemní propagaci, webdesignér, copywriter, lektor a autor
(přijato 5 let a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Renáta Sobolevičová
Profil Na volné noze považuji za jeden ze stěžejních pilířů prezentace své práce a již během prvních týdnů po registraci se mi potvrdilo, že jsem zvolila vhodně. Sympatický portál svou kultivovaností a profesionalitou přitahuje zajímavé a žádoucí klienty a především u překladatelů a ostatních jazykových odborníků si dovoluji tvrdit, že se jedná o jednu z mála prezentací u nás, které jsou férové a opravdu mají smysl. Všem volnonožcům rozhodně doporučuji.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS