Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 111120 z celkem 143 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Renáta Sobolevičová
Profil Na volné noze považuji za jeden ze stěžejních pilířů prezentace své práce a již během prvních týdnů po registraci se mi potvrdilo, že jsem zvolila vhodně. Sympatický portál svou kultivovaností a profesionalitou přitahuje zajímavé a žádoucí klienty a především u překladatelů a ostatních jazykových odborníků si dovoluji tvrdit, že se jedná o jednu z mála prezentací u nás, které jsou férové a opravdu mají smysl. Všem volnonožcům rozhodně doporučuji.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Radek Zmítko
Nejdříve, jsem měl pochybnosti o tomto portálu. Trochu zvláštní design webu mne odrazoval. Ptal jsem se proto raději hned několika lidí na jejich názor. Jeden z nich byl ale stěžejní: „Zkus to, určitě se ti cena za registraci vrátí.“ Nyní jsem v portálu zaregistrovaný. Během pár měsíců mi přišly zakázky, které bych si ani nevysnil. Investice se již po několika měsících opravdu vrátila, přestože patřím do poměrně konkurenční oblasti grafiků a ilustrátorů. Nyní jsem 100% přesvědčený, že se každému cena registrace vrátí.

Mgr. Radek Zmítko

ilustrátor a grafik
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Daniel Svoboda
O portálu Na volné noze jsem velmi dlouho uvažoval a nebyl jsem si registrací jistý. Nakonec jsem portál využil a jsem nadmíru spokojen. Naprosto rychlé jednání, prezentace na velmi vysoké úrovni. Prostě jednoznačně doporučuji tento portál k vašemu podnikání na volné noze.

Daniel Svoboda

realitní makléř
(přijato do týdne po datu registrace)
Mgr. Pavel Keprt
Portál Na volné noze opravdu funguje. Přinesl mi ohromné množství nových zákazníků. Peníze zaplacené za registraci považuji za velmi dobrou investici.

Mgr. Pavel Keprt

překladatel a tlumočník anglického jazyka se specializací na techniku a průmysl
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Mgr. Richard Skolek
Díky nováčkovskému zvýhodnění jsem se dostal k velmi zajímavým zakázkám, o kterých bych si jinak mohl nechat jenom zdát. Příval nabídek jsem si opravdu užil a kontakty, které jsem díky tomu získal, se mi určitě budou hodit. Jsem také velmi spokojen s profesionální prezentací, která mi byla do katalogu Na volné noze vytvořena.

Mgr. Richard Skolek

překladatel a korektor angličtiny a španělštiny, lektor tvůrčího psaní
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Michal Souček
Moc mě baví komunita lidí na volné noze. Už jen proto, že za 15 let na volné noze vím, jak těžké to je. Přeji všem lidem na volné noze, ať se nám daří!

Michal Souček

realitní zprostředkovatel a poradce
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Štefan Jakubjanski
Na volné noze jsem teprve pár měsíců a už teď vím, že si předplatím další období. Velká návštěvnost webu zaručuje příliv nových zákazníků. A díky Vašemu portálu jsem měl do 14 dnů zpět co jsem při začátku registrace investoval. Každopádně palec nahoru.

Štefan Jakubjanski

logo designér
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Bc. Anna Burdová
V době, kdy jsem se ocitla na volné noze, jsem hledala efektivní způsob, jak nabídnout své služby. Portál Na volné noze mi byl vřele doporučen několika známými, kteří s ním měli dobrou zkušenost. Proto jsem si neváhala registraci udělat. Hned po několika týdnech jsem musela uznat, že to byl dobrý krok. I investice do registrace se mi brzy vrátila. A tak, když mi přišla nabídka prodloužení registrace, jsem neváhala. Už proto, že mi prezentace v katalogu stále přivádí nové klienty a cenné nabídky dlouhodobé spolupráce. Oceňuji také, že za portálem stojí skvělí, přátelští a ochotní lidé, se kterými je radost komunikovat.

Bc. Anna Burdová

copywriterka, publicistka a specialistka na obsahový a online marketing
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Lenka Chotěnovská
Na portálu Na volné noze jsem zaregistrovaná od roku 2011 a nedám na něho dopustit. Pamatuji se, že jsem se tenkrát musela zhruba rok přemlouvat, zda do toho jít a to byla velká chyba, protože poplatek za registraci se mi vrátil hned v prvním měsíci. Od té doby, co zde jsem, tak mi chodí velké množství zajímavých poptávek a nezřídka se stává, že je musím odmítat. Zajímavé je, že se mi ozývají převážně slušní klienti s jasnou představou a podklady, kteří respektují můj způsob spolupráce (delší termín pro lepší kvalitu, platba zálohy, data až po zaplacení aj.). Portál dále doporučuji kolegům grafikům i freelancerům mimo obor, protože opravdu funguje!

Lenka Chotěnovská

grafička a webdesignérka
(přijato 4 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Pavel Vávra
Nejprve jsem zvažoval investici do vlastní propagace v katalogu Na volné noze. Aktivně působím na sociálních sítích a hlavně na vlastním webu a otázka byla návratnost vynaložených peněz. Jako začínající freelancer se snažím hlídat své cash flow a každý investiční krok dobře zvažovat. Svou nejistotu jsem konzultoval přímo s lidmi z Na volné noze. Odpověď na můj dotaz přišla velmi rychle a byla plná důležitých informací, které mi pomohly se rozhodnout, že investovat do své propagace je správný krok. Proces samotné registrace byl taktéž neskutečně rychlý a pružný. Musím říci, že poměrně po dlouhé době jsem zažil doopravdy profesionální přístup, který mířil přímo do černého. Už jen tohle na vás udělá dojem a tak trochu vás to donutí nelitovat vynaložených financí. Osobně velmi bedlivě sleduji odkud a jak mi na web proudí lidé a příjemným potěšením bylo, že ihned po zveřejnění mé prezentace na portálu Na volné noze mi začali lidé přicházet právě i díky prezentaci v katalogu. Osobně věřím, že první zakázky příchozí z prezentace na tomto portále na sebe nenechají dlouho čekat.

Mgr. Pavel Vávra

fotograf se specializací na portrétní fotografie
(přijato do týdne po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS