Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 111120 z celkem 144 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Iveta Huvarová
Jakmile jsem se zaregistrovala na portále Na volné noze, tak mi ještě v ten den přišla první poptávka. Hned jsem věděla, že jsem udělala dobře, když jsem se rozhodla zaregistrovat. Od doby mé registrace mi navíc přibylo o mnoho více poptávek a díky mým novým klientům jsem měla možnost pracovat na zajímavých místech České republiky a v zahraničí. Taktéž jsem si vytřídila portfolio klientů a už nemusím pracovat s klienty, kteří mi platili opožděně, či s klienty, se kterými byla problémová spolupráce. Registraci na portále bych doporučila každému živnostníkovi, který si potřebuje rozšířit klientské portfolio.

Mgr. Iveta Huvarová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, novinářka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
MMag. Petra Honsová
Hodnocení píšu po více než roce a musím potvrdit, že finance spojené s registrací se mi vrátily téměř okamžitě. Také musím pochválit bezvadnou podporu, která vychází vstříc a reaguje téměř obratem.

MMag. Petra Honsová

soudní tlumočnice a překladatelka němčiny a angličtiny
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Jitka Pourová
Portál Na volné noze mi už během tří týdnů po registraci přivedl první zákazníky a několikanásobně zúročil registrační poplatek. Profesionální práce po všech stránkách. Děkuji!

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Mgr. Patricie Krechloková
Registraci na portále Na volné noze opravdu vřele doporučuji každému. Má vlastní zkušenost je stoprocentně dobrá. Nárůst poptávek o několik desítek procent. Investice se mi vrátila během max. prvních dvou týdnů. Jestli váháte, neváhejte a jděte do toho!

Mgr. Patricie Krechloková

překladatelka a tlumočnice čínštiny a němčiny, sinoložka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
David Hoza
Být na portále Na volné noze se prostě vyplatí! Vstupní poplatek mi dosud přinesl statisíce korun díky jednorázovým zakázkám i dlouhodobým spolupracím. Také jsem získal řadu nových zkušeností a know-how díky setkáním s ostatními profesionály. Registraci doporučuji všem, kromě konkurentů :)

David Hoza

webový konzultant
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Ondřej Sedláček
Jako člověk, který se profesně zabývá propagací, reklamou a tedy celkově komunikací ve všech podobách, musím odpovědně říci, že portál Na volné noze je dobrý počin. Bez větších potíží zde můžeme hledat i prezentovat nabídky se solidně nastavenými zárukami kvality a aktuálnosti údajů. Já tak činím již několik let a jsem plně spokojen.

Ondřej Sedláček

poradce pro firemní propagaci, webdesignér, copywriter, lektor a autor
(přijato 5 let a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Renáta Sobolevičová
Profil Na volné noze považuji za jeden ze stěžejních pilířů prezentace své práce a již během prvních týdnů po registraci se mi potvrdilo, že jsem zvolila vhodně. Sympatický portál svou kultivovaností a profesionalitou přitahuje zajímavé a žádoucí klienty a především u překladatelů a ostatních jazykových odborníků si dovoluji tvrdit, že se jedná o jednu z mála prezentací u nás, které jsou férové a opravdu mají smysl. Všem volnonožcům rozhodně doporučuji.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Radek Zmítko
Nejdříve, jsem měl pochybnosti o tomto portálu. Trochu zvláštní design webu mne odrazoval. Ptal jsem se proto raději hned několika lidí na jejich názor. Jeden z nich byl ale stěžejní: „Zkus to, určitě se ti cena za registraci vrátí.“ Nyní jsem v portálu zaregistrovaný. Během pár měsíců mi přišly zakázky, které bych si ani nevysnil. Investice se již po několika měsících opravdu vrátila, přestože patřím do poměrně konkurenční oblasti grafiků a ilustrátorů. Nyní jsem 100% přesvědčený, že se každému cena registrace vrátí.

Mgr. Radek Zmítko

ilustrátor a grafik
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Daniel Svoboda
O portálu Na volné noze jsem velmi dlouho uvažoval a nebyl jsem si registrací jistý. Nakonec jsem portál využil a jsem nadmíru spokojen. Naprosto rychlé jednání, prezentace na velmi vysoké úrovni. Prostě jednoznačně doporučuji tento portál k vašemu podnikání na volné noze.

Daniel Svoboda

realitní makléř
(přijato do týdne po datu registrace)
Mgr. Pavel Keprt
Portál Na volné noze opravdu funguje. Přinesl mi ohromné množství nových zákazníků. Peníze zaplacené za registraci považuji za velmi dobrou investici.

Mgr. Pavel Keprt

překladatel a tlumočník anglického jazyka se specializací na techniku a průmysl
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS