Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 131140 z celkem 144 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Tomáš Křivánek
Portál Na volné noze mohu všem profesionálům jen doporučit. V oboru jsem už více než 20 let a tak mohu srovnávat. Na volné noze mi přinesl za tu dobu největší užitek, nejvíce smysluplných poptávek. Ochota zákaznické podpory portálu něco v mojí prezentaci změnit, když je potřeba, je úžasná. Jedním slovem DOPORUČUJI!

Tomáš Křivánek

tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací
(přijato rok a 10 měsíců po datu registrace)
Jan Pikl
Portfolio Na volné noze mi přineslo nové možnosti spolupráce a kontakty na inspirativní lidi z mého oboru. Potřeba připravit si materiály k prezentaci mi otevřela i prostor zamyslet se nad tím, jak se prezentuji a co dělám. Přínosný je i YouTube kanál s postřehy dalších odhodlaných lidí, kteří si vydali cestou po volné noze originálním způsobem.

Jan Pikl

programátor webů
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
David Vacula
Funguje to? Vrátí se mi vložená investice, nebo to bude naprostý propadák? Toto byly mé nejčastější otázky před registrací na tento portál. Přiznávám, že jsem tomu zezačátku moc nevěřil a k registraci se odhodlával velmi dlouho. O to víc mě však překvapil výsledek! Registrace proběhla velmi rychle, v přátelském duchu, zakázky se jen hrnuly, a já s klidným srdcem doporučuji portál dále!

David Vacula

grafik a designér webových stránek
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Tereza Frantová
Za těch pár týdnů od chvíle, co jsem se registrovala na tomto portálu, jsem se seznámila s řadou velmi zajímavých klientů, s některými jsem spolupracovala již několikrát. Už teď z kraje mám pocit, že rozhodnutí být na volné noze stálo za to a myslím, že ještě bude. Jsem velmi spokojená!

Mgr. Tereza Frantová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Alena Mikulíková
Na portále Na volné noze jsem se registrovala před tři čtvrtě rokem a mohu říci, že mi velmi pomohl v mých podnikatelských aktivitách. Za tu dobu jsem získala velmi zajímavé nabídky práce, k nimž bych se tak snadno jinak nedostala. Svou registraci považuji za veliké plus a pokud bych žila v České republice, určitě bych se účastnila i školení a dalších akcí, které pořádají, neboť jejich obsah je velice zajímavý a skutečně trefně cílený. Má zkušenost je vynikající a mohu jen doporučit.

Mgr. Alena Mikulíková

korektorka češtiny a kreativní textařka
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Marek Vančura
Z portálu Na volné noze odebírám newsletter už řadu let. Na českém internetu jsem nenašel více užitečnějších a zároveň tak motivujících novinek do emailu než z tohoto portálu. Najdete zde také stovky skvělých kontaktů na stejně smýšlející profíky v oboru, což jsem využíval i před samotnou registrací na portále. Na začátku mě newsletter vždy vytrhával z letargie podnikání na volné noze a dodával odvahu zvládat vše lépe a s nadhledem. Celkově se mi líbí styl a směřovaní Roberta Vlacha, který tento portál evidentně nikdy nebudoval primárně kvůli penězům. Výsledky jsou po těch letech jasně znát. Rostoucí komunita profesionálů je jasným důkazem, že to není žádná slepá ulička, ale naopak varianta živobytí, která do života volnonožce vnáší svobodu, zdravý adrenalin a také lepší finanční ohodnocení. Od mé registrace na volné noze uběhlo pár týdnů, ale v mém emailu už přistálo několik nabídek spolupráce. Pokud jste spolehliví, máte rádi nové věci a věříte sami sobě a své práci, tak vám registraci na portálu jednoznačně doporučuji.

Marek Vančura

grafický designér
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Lucie Němcová
Registraci na Na volné noze jsem chvíli zvažovala a dnes jsem ráda, že jsem se pro ni rozhodla. Po třech měsících mohu říci, že to opravdu funguje a většina mých nových zákazníků přichází odsud.

Lucie Němcová

copywriterka a specialistka na komunikaci
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Jiří George Konečný
Na tomto portále jsem registrován několik let a jsem maximálně spokojen. Pro klienty je můj profil přehledný, jasný a snadno k nalezení. Mé přání na aktualizaci údajů jsou pak řešeny téměř okamžitě a proces získávání doporučení od spokojených klientů je jednoduchý. Takže díky a těším se na další spolupráci.

Jiří George Konečný

společenský a sportovní moderátor
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Jitka Nekvindová
S portálem Na volné noze jsem velmi spokojena, ozvalo se mi díky němu dost nových zákazníků. Vřele doporučuji.

Mgr. Jitka Nekvindová

překladatelka a lektorka němčiny
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Jiří Tichý
Registrace na portále Na volné noze pro mne byla jednoznačně pozitivním krokem vpřed. Ihned byl znát nárůst počtu nových klientů. Oceňuji také informační servis a podporu registrovaných uživatelů s možností osobních setkání na zajímavých akcích.

Ing. Jiří Tichý

překladatel angličtiny se specializací na technické překlady
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS