Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 131140 z celkem 143 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Alena Mikulíková
Na portále Na volné noze jsem se registrovala před tři čtvrtě rokem a mohu říci, že mi velmi pomohl v mých podnikatelských aktivitách. Za tu dobu jsem získala velmi zajímavé nabídky práce, k nimž bych se tak snadno jinak nedostala. Svou registraci považuji za veliké plus a pokud bych žila v České republice, určitě bych se účastnila i školení a dalších akcí, které pořádají, neboť jejich obsah je velice zajímavý a skutečně trefně cílený. Má zkušenost je vynikající a mohu jen doporučit.

Mgr. Alena Mikulíková

korektorka češtiny a kreativní textařka
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Marek Vančura
Z portálu Na volné noze odebírám newsletter už řadu let. Na českém internetu jsem nenašel více užitečnějších a zároveň tak motivujících novinek do emailu než z tohoto portálu. Najdete zde také stovky skvělých kontaktů na stejně smýšlející profíky v oboru, což jsem využíval i před samotnou registrací na portále. Na začátku mě newsletter vždy vytrhával z letargie podnikání na volné noze a dodával odvahu zvládat vše lépe a s nadhledem. Celkově se mi líbí styl a směřovaní Roberta Vlacha, který tento portál evidentně nikdy nebudoval primárně kvůli penězům. Výsledky jsou po těch letech jasně znát. Rostoucí komunita profesionálů je jasným důkazem, že to není žádná slepá ulička, ale naopak varianta živobytí, která do života volnonožce vnáší svobodu, zdravý adrenalin a také lepší finanční ohodnocení. Od mé registrace na volné noze uběhlo pár týdnů, ale v mém emailu už přistálo několik nabídek spolupráce. Pokud jste spolehliví, máte rádi nové věci a věříte sami sobě a své práci, tak vám registraci na portálu jednoznačně doporučuji.

Marek Vančura

grafický designér
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Lucie Němcová
Registraci na Na volné noze jsem chvíli zvažovala a dnes jsem ráda, že jsem se pro ni rozhodla. Po třech měsících mohu říci, že to opravdu funguje a většina mých nových zákazníků přichází odsud.

Lucie Němcová

copywriterka a specialistka na komunikaci
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Jiří George Konečný
Na tomto portále jsem registrován několik let a jsem maximálně spokojen. Pro klienty je můj profil přehledný, jasný a snadno k nalezení. Mé přání na aktualizaci údajů jsou pak řešeny téměř okamžitě a proces získávání doporučení od spokojených klientů je jednoduchý. Takže díky a těším se na další spolupráci.

Jiří George Konečný

společenský a sportovní moderátor
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Jitka Nekvindová
S portálem Na volné noze jsem velmi spokojena, ozvalo se mi díky němu dost nových zákazníků. Vřele doporučuji.

Mgr. Jitka Nekvindová

překladatelka a lektorka němčiny
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. Jiří Tichý
Registrace na portále Na volné noze pro mne byla jednoznačně pozitivním krokem vpřed. Ihned byl znát nárůst počtu nových klientů. Oceňuji také informační servis a podporu registrovaných uživatelů s možností osobních setkání na zajímavých akcích.

Ing. Jiří Tichý

překladatel angličtiny se specializací na technické překlady
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Ivo Kylián
Zařazením své osoby na portál Na volné noze jsem získal z odkazu zajímavou návštěvnost na svém profesním webu. Současně mi přišly nové zakázky v hodnotě několika desítek tisíc korun. Investice do zápisu se mi tedy vrátila již po měsíci. Takže zcela jistě doporučuji a těším se na další poptávky na mé služby.

Mgr. Ivo Kylián

SEO konzultant a specialista na online marketing
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová
Na volnou nohu jsem se rozhodla jít asi před sedmi lety. Zprvu jsem rozvažovala, kde přesně začít. Kolegyně mi doporučila portál Na volné noze, protože s ním měla dlouhodobě skvělé zkušenosti. Záhy jsem zjistila, že je opravdu skvělý, když mi postupně začaly chodit nabídky ke spolupráci. Překvapilo mne a neustále mne překvapuje, že díky tomuto portálu se ke mne dostávají stále zajímavější a lukrativnější zakázky. Proto jsem mu vděčná a stále věrná. Věřím, že tomu tak bude i nadále. Za sebe mohu registraci zde jen doporučit!

Mgr. MgA. Miroslava Kolářová Šulcová

ilustrátorka, designérka, grafička a malířka
(přijato 5 let a 11 měsíců po datu registrace)
MgA. Barbora Franková
Portál Na volné noze mi pomáhá v mé profesi ilustrátorky získávat projekty, které jsem si vždy přála kreslit, ale neuměla jsem si představit, jak toho dosáhnout. Jste zkrátka skvělí!

MgA. Barbora Franková

ilustrátorka a grafička
(přijato 2 roky a 9 měsíců po datu registrace)
MgA. Naďa Moyzesová
Bude to pět let, co jsem se zaregistrovala na portále Na volné noze, což byla jednoznačně výborná volba. Zhruba 80 % zakázek tvoří právě klienti, kteří mě našli a oslovili díky tomuto portálu. S formou prezentace jsem nadmíru spokojená, stejně tak se skvělou zákaznickou podporou. V neposlední řadě bych vyzdvihla pravidelná setkání think-tanku, kde se schází skvělá komunita lidí. Nezbývá než dodat, že týmu Na volné noze děkuji a s čistým srdcem dále doporučuji.

MgA. Naďa Moyzesová

grafička a ilustrátorka
(přijato 4 roky a 10 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS