Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 131135 z celkem 135 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Pavel Vávra
Nejprve jsem zvažoval investici do vlastní propagace v katalogu Na volné noze. Aktivně působím na sociálních sítích a hlavně na vlastním webu a otázka byla návratnost vynaložených peněz. Jako začínající freelancer se snažím hlídat své cash flow a každý investiční krok dobře zvažovat. Svou nejistotu jsem konzultoval přímo s lidmi z Na volné noze. Odpověď na můj dotaz přišla velmi rychle a byla plná důležitých informací, které mi pomohly se rozhodnout, že investovat do své propagace je správný krok. Proces samotné registrace byl taktéž neskutečně rychlý a pružný. Musím říci, že poměrně po dlouhé době jsem zažil doopravdy profesionální přístup, který mířil přímo do černého. Už jen tohle na vás udělá dojem a tak trochu vás to donutí nelitovat vynaložených financí. Osobně velmi bedlivě sleduji odkud a jak mi na web proudí lidé a příjemným potěšením bylo, že ihned po zveřejnění mé prezentace na portálu Na volné noze mi začali lidé přicházet právě i díky prezentaci v katalogu. Osobně věřím, že první zakázky příchozí z prezentace na tomto portále na sebe nenechají dlouho čekat.

Mgr. Pavel Vávra

fotograf se specializací na portrétní fotografie
(přijato do týdne po datu registrace)
Mgr. Michael Petrus
Od registrace na portále jsem moc nečekal, ale první oslovení na sebe nenechala dlouho čekat. Řada mých klientů mě nalezla právě zde. Líbí se mi jednota a přehlednost prezentací. Přišel čas, kdy mi registrace vypršela a já neváhal prodloužit ji rovnou na několik let.

Mgr. Michael Petrus

ilustrátor a mentor kreativců
(přijato rok po datu registrace)
Jan Kyzlink
Při začátku mého podnikání byla pro mne registrace na portále Na volné noze jedním z klíčových a nejlepších rozhodnutí, které jsem v té době udělal. Ještě před registrací jsem byl trochu nejistý a váhal jsem, ale už v prvních měsících jsem zjistil, že to byl jednoznačně krok správným směrem. Takřka ihned jsem dostal první nabídky spolupráce a s některými klienty spolupracuji dodnes. Díky portálu jsem si už v podnikatelských začátcích vybudoval skvělé portfolio, které mne posunulo dále k lepším a lepším projektům a klientům.

Jan Kyzlink

UI/UX designér pro mobilní aplikace a weby
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Bc. Bronislav Markowicz
Pro registraci na portále Na volné noze jsem se rozhodl po absolvování výborného Školení pro úspěšné podnikání na volné Roberta Vlacha a také po doporučení několika mých kolegů a kamarádů z oboru. Samotná myšlenka tvorby osobní prezentace v komunitě profesionálů na volné noze mi přijde jako skvělý nápad a realita nakonec ještě předčila mé očekávání. Oceňuji hlavně poměrně rozsáhlé možnosti tvorby a následné editace vlastního profilu a také velmi ochotnou a trpělivou zákaznickou podporu, která vám bude pomáhat profil krášlit k obrazu svému. Reálný efekt prezentace zatím mohu těžko měřit, protože ji tu mám teprve krátce, ale už nyní profil slouží jako autoritativní a „fajnšmekrovksá“ vizitka mé práce. Děkuji.

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Lukáš Dubina
Portál Na volné noze a celá komunita kolem něj je pro mě srdeční záležitost. První školení od Roberta Vlacha jsem navštívil před 5 lety a od té doby se pravidelně účastním různých setkání a uzavřených diskuzí s dalšími kolegy z oboru. Vše je vždy skvěle připravené a probíhá v přátelské atmosféře. Začínajícím freelancerům určitě doporučuji i čtení blogu, který je plný užitečných článků a rad, jak podnikat a pracovat lépe.

Lukáš Dubina

webdesignér a konzultant online marketingu
(přijato do týdne po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS