Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 3140 z celkem 155 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Daniel Dimitrov
Prezentaci na portálu Na volné noze doporučuji všem profesionálům. Kromě získání plnohodnotné prezentace na internetu a možnosti oslovení nové klientely je největším přínosem portálu skvělá komunita lidí, výborné pravidelné akce a famózní letní sraz, který i přes zkušenosti z mnoha konferencí hodnotím jako nejlepší profesně–odpočinkovou akci roku.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Mgr. Martin Illek
Portál Na volné noze je naprosto ojedinělý, špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek. Již druhý den po registraci jsem obdržel první poptávky, jejichž četnost je i v současné době velmi vysoká. Přinesl mi také řadu dlouhodobých klientů, takže mohu s plným vědomím prohlásit, že nebýt portálu Na volné noze, jen velmi těžce bych se jako živnostník zpočátku probíjel. Tento portál mohu vřele doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy. Rozhodně nebudete litovat!

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
(přijato 2 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Petra Hoffmann
Od té doby, co jsem na portále Na volné noze zaregistrovaná, mne stále někdo oslovuje. Prostě TO FUNGUJE! :-)

Petra Hoffmann

počítačová grafička a designérka
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Ing. František Honsa
Slovy klasické pohádky: Odvolávám, co jsem odvolal… Prezentaci Na volné noze jsem měl již dříve, ale neprodloužil jsem ji, protože jsem měl pocit, že se mi nevyplatí. Neuplynulo ani půl roku a pod tíhou nových zjištění své rozhodnutí měním. Jako většina provozovatelů stránek usiluji o to, aby se umisťovaly ve vyhledávačích na předních pozicích. A pozice webu je obecně tím lepší, čím více kvalitních stránek na něj odkazuje. Při jedné takové SEO analýze mého portálu Co je v akci jsem zjistil, že jeho pozici zvyšuje efekt portálu Na volné noze, na kterém zůstal jeden jediný zpětný odkaz. Neuvěřitelné! To mne přimělo zachovat portálu Na volné noze přízeň a registraci jsem obnovil. Pokud chcete, aby váš web poskočil výše ve vyhledávačích, určitě se Na volné noze zaregistrujte, protože kvalita portálu tomu silně napomáhá. Ověřil jsem si to vlastní zkušeností a mohu jen doporučit.

Ing. František Honsa

konzultant a programátor SAP
(přijato do týdne po datu registrace)
Jiří Boháč
S čistou myslí a klidným srdcem je mi zapotřebí podělit se o mé dosavadní zkušenosti s Vaším portálem. Skvělá myšlenka rozvíjející možnosti samostatně výdělečně činných jedinců a důmyslně propracovaná propagace portálu mi přinášejí již od druhého týdne mé registrace řadu zajímavých kontaktů a jiných příležitostí k realizaci. Nezbývá než dodat: děkuji a jen tak dál.

Jiří Boháč

teatender alias čajový specialista
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
MgA. Jitka Laníková
S portálem Na volné noze jsem spokojená a případným zájemcům o registraci, kteří ještě váhají, jej doporučuji a to hned z několika důvodů: 1) výborná komunikace se správci portálu: jakýkoli dotaz, požadavek či nejasnost jsou vždy velmi rychle zodpovězeny a vyřešeny, 2) snadná správa profilu: po přihlášení lze snadno a rychle upravovat nastavení prezentace, přidávat fotografie apod. 3) stránky jsou přehledné a potřebné informace lze vyhledat snadno a rychle, 4) narazíte zde na profesionály z nejrůznějších odvětví a možná i na svou vysněnou práci :-)

MgA. Jitka Laníková

fotografka, grafická designérka a ilustrátorka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. David Herbinger
S portálem Na volné noze jsem jednoznačně spokojen a stojí za ním profesionálové, na které je 100% spolehnutí. Zejména začínající živnostníci mohou mít pochyby, zda bude mít zveřejnění na portálu žádaný efekt. V drtivé většině případů se registrace mnohonásobně vyplatí, což vím dobře z vlastní zkušenosti i od přátel, kteří jsou na portále Na volné noze také zaregistrovaní.

Ing. David Herbinger

odhadce nemovitostí a realitní poradce
(přijato 2 roky po datu registrace)
Ing. Miloslava Martínková
Ty ještě nejsi na volné noze? Zeptal se mě před rokem jen tak mezi řečí můj známý, ačkoli moc dobře věděl, že podnikám. Teprve po chvíli vyšlo najevo, že myslí katalog Na volné noze. Netrvalo dlouho a já se zaregistrovala. S vděčností na ten okamžik vzpomínám. Ukázalo se, že to byl klíčový moment v mém podnikání. Nejsem pověrčivá, tak snad nezakřiknu, že jsem spokojená, protože mám od té doby přístup k zajímavým zakázkám. Neztrácím čas vyhledáváním potenciálních klientů – najdou si mě sami, což v sobě skrývá další velkou výhodu: mám více energie na práci samotnou, a to se odráží i na její kvalitě. Takže, Ondro, díky za tip, máš to u mě :-)

Ing. Miloslava Martínková

copywriterka, ghostwriterka a PR specialistka
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Lukáš Trnka
Server navolnenoze.cz mi přinesl řadu zajímavých poptávek, úspěšně uzavřených kontraktů a představuje pro mne dnes místo, odkud přichází nezanedbatelná část mé zakázkové výplně. Poptávající jsou obyčejně otevření lidé s jasnou vizí a orientací na výsledek, což vnímám jako velmi podstatné. Registrace je snadná, komunikace i reaktivita administrátorů je skvělá, a také proto mohu tento server doporučit všem jako funkční nástroj pro rozvoj svého podnikání.

Mgr. Lukáš Trnka

marketingový poradce a koordinátor produkčních aktivit
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Anna Tkáčová
Když jsem se po více než 25 letech zaměstnaneckého poměru rozhodla opustit jistotu a vrhnout se do neznáma jako profesionálka na volné noze, připadala jsem si zpočátku trochu bezradná a plná obav, zda budu schopná si sama sehnat a zajistit takový počet zakázek, abych netřela bídu s nouzí. Setkání s portálem Na volné noze přišlo v pravou chvíli. Díky prezentaci na portále se o svou budoucnost na volné noze již neobávám, zájemci o mé služby se opravdu ozývají sami. Milým překvapením navíc bylo, že jednání s provozovatelem portálu neprobíhalo v neosobním obchodním duchu, ale naopak v přátelské a neformální atmosféře, takže jsem se rozhodně necítila jako oběť nějaké cílené kampaně. To je dnes opravdu vzácností a byla to taková přidaná hodnota k tomu, co nabízí portál Na volné noze sám o sobě. Ve spolupráci budu nadále pokračovat.

Mgr. Anna Tkáčová

překladatelka ze španělštiny, hispanistka, redaktorka, průvodkyně a novinářka
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS