Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 4150 z celkem 155 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Sandra Tejnecká
Během svého podnikání jsem párkrát udělala přešlap v rozhodnutích, za jakou registraci zaplatím. Portál Na volné noze však patří do kategorie těch šťastných. Po 2 letech jsem svou registraci bez váhání prodloužila rovnou na další 3 roky a vřele portál doporučuji dále. Málokterý projekt na mě dokáže zapůsobit tak profesionálně, ale zároveň uvolněně, nenásilně a energicky. Ničím se nevnucuje, prostě funguje, a to opravdu dobře. Portálů, které designérům nabízejí prostor pro prezentaci vlastní tvorby, je více, pokud odhlédneme pouze od prostředí českého internetu, avšak abych některému věřila alespoň zčásti tak, jako portálu Na volné noze, a například zaplatila registraci, musel by jej svými kvalitami předčít, což je dle mého názoru velice těžký úkol a zatím jsem na nic takového nenarazila.

Sandra Tejnecká

webdesignérka, UX/UI designérka a ilustrátorka
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Lenka Martinková
S portálem Na volné noze spolupracuji již několik let a pravidelně přes něj získávám nové zákazníky, přičemž mnozí noví klienti se stali mými pravidelnými zákazníky. Poplatek za registraci se mi vrátil už na začátku během několika týdnů, a proto svoji registraci pravidelně prodlužuji.

Mgr. Lenka Martinková

tlumočnice a soudní překladatelka německého jazyka
(přijato 3 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Martin Matějka
Portál Na volné noze jsem znal již z minulosti, kdy jsem hledal spolehlivé spolupracovníky pro své dřívější projekty. Po čase, když jsem se začal naplno věnovat své vlastní praxi na volné noze, jsem se rozhodl k nim připojit. Zpětně, po několika letech, to vnímám jako velmi dobrý krok. Postupem času jsem se spojil s velmi zajímavými lidmi z oboru, získal přes portál klienty, kteří chtějí spolupracovat s odborníky, a tedy chápou, že práce není zadarmo; za kvalitu jsou ochotni zaplatit, s mnoha z nich spolupracuji již v řadu let. Portál Na volné noze mi pomohl a doporučuji ho všem svým známým, kolegům a nezávislým profesionálům, kteří se v branži online marketingu pohybují. Věřím, že prezentace zde pomůže i jim.

Martin Matějka

SEO konzultant a lektor
(přijato rok a půl po datu registrace)
Ing. Renata Francálková
Na portále Na volné noze jsem zaregistrovaná jeden rok a získala jsem prostřednictvím tohoto kanálu již mnoho zákazníků. Takže mohu říci, že se mi registrace opravdu vyplácí a velice ráda si ji prodloužím. Poměrně vysoké procento návštěvníků mých webových stránek přichází právě z tohoto portálu. Určitě tedy doporučuji registraci Na volné noze všem, kdo jsou nezávislí profesionálové a potřebují, aby si je jejich klienti na internetu našli.

Ing. Renata Francálková

kodérka
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Jakub Míšek
I když jsem původně s registrací na portále Na volné noze váhal, dnes jsem rád, že jsem se tak rozhodl. Už od prvního okamžiku, co jsem o sobě dal vědět, se mi zvýšil významně počet poptávek a můžu si tak vybírat nejen své zákazníky, ale i práci, která mě baví.

Ing. Jakub Míšek

webdesignér a PHP programátor
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Eva Navrátilová
Portál Na volné noze jsem objevila v létě 2009 úplně náhodou, ale zanechal ve mně silný dojem. Když jsem pak na podzim přemýšlela o webové propagaci svého podnikání, měla jsem jasno. Tento úkol jsem zadala právě lidem z toho portálu a byla jsem velmi mile překvapena nejen rychlostí a precizností jejich práce, ale také spolehlivou a příjemnou komunikací. Na jaře 2010 následovalo úžasné školení ve Valticích, z jehož informací a inspirací čerpám dodnes. Díky prezentaci na tomto webu mi vzrostl počet nabídek k práci i počet uskutečněných projektů. Portál Na volné noze je prostě ojedinělý fenomén a doporučuji ho každému, kdo chce podnikat a budovat své dobré jméno v činnosti, která ho baví. Stojí to za to!

Mgr. Eva Navrátilová

korektorka češtiny
(přijato 2 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Ing. Petr Dufek
Díky portálu Na volné noze jsem objevil kouzlo pracovat sám na sebe a být svým vlastním pánem, což mi dává hlavně svobodnou volbu, jak rozdělit svůj čas. Navíc zájem o mé služby silně překonal moje očekávání a není týdne, kdy bych nedostal zajímavou nabídku na spolupráci. Díky svým klientům a jejich požadavkům ještě rozšiřuji své obzory, zkušenosti a také své služby. Tento portál je skvělým nápadem a zatím mi dost pomohl, za což vám děkuji.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Petra Kubínyiová
Svou prezentaci na portále Na volné noze mám již 3 roky. Za tuto dobu mi přinesla nezanedbatelné množství zajímavých zakázek i klientů. Kromě zviditelnění díky prezentaci samotné si velmi cením také nejrůznějších informací k tématu podnikání, které díky portálu automaticky pravidelně získávám a možnosti pravidelných setkávání s fajn lidmi podobného zaměření. Věřím, že i v dalších letech bude prezentace na portále stejně přínosná a spolupráce stejně kvalitní jako dosud. Portál Na volné noze všem velmi doporučuji!

Mgr. Petra Kubínyiová

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny, jazyková poradkyně pro obchod s Francií
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. arch. Filip Havlík
Tým portálu Na volné noze zasluhuje velkou pochvalu za profesionální přístup a uplatnění širokého know-how při vytváření prezentací. Hned první týden po zveřejnění mého profilu jsem byl kontaktován prvním klientem, který si mě přes web vyhledal.

Ing. arch. Filip Havlík

architekt a projektant se specializací na moderní bydlení, přírodní materiály a Feng Shui
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Renáta Kozáková
Prezentace na Na volné noze podpořila mojí snahu dělat věci jinak a lépe. Zároveň tím přinesla čerstvý vítr do mého podnikání a stále přispívá k mému úspěchu i spokojenosti. Proto mohu všem tuto prezentaci Na volné noze doporučit. Děkuji.

Renáta Kozáková

poradkyně pro vybavení domácnosti a certifikovaný prodej nádobí a produktů značky Zepter
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS