Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 5160 z celkem 155 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Zdeněk Helich
Má prezentace na portále Na volné noze mne moc a moc příjemně překvapila. Opravdu mne totiž začaly kontaktovat firmy, které měly zájem o služby mnou nabízené. Dříve jsem používal všechny možné druhy inzerce, ale výsledek nic moc. Dnes se dá říci, že jsem dostatečně vytížen a potencionální zákazníci nemají problém mou nabídku na internetu najít. Před rokem jsem hledal výrobce webových stránek, nabídka portálu Na volné noze mne oslovila a úspěšnost vytvořené prezentace byla opravdu překvapivá. Mohu tedy zodpovědně sdělit všem budoucím kolegům, kteří se na tomto portále zaregistrují, že jejich sebebohatší a rozsáhlejší stránky jim nenabídnou tolik kontaktů a tím i práce, jako propracovaný systém portálu Na volné noze.

Zdeněk Helich

soudní znalec a odborně způsobilá osoba pro bezpečnost práce a požární ochranu
(přijato rok po datu registrace)
Ivana Panušková
Svou prezentaci na portále Na volné noze mám v jazykové sekci prakticky od založení portálu a jsem s touto službou velice spokojená. Získala jsem řadu nových zákazníků, kteří by mě přes mé vlastní webové stránky jen těžko našli. Lidé z portálu jsou navíc velice vstřícní, nic pro ně není problém. Jen mě trochu mrzí, že jsem si ještě nenašla čas setkat se s kolegy na některé z akcí, které portál Na volné noze každý rok pro své členy organizuje. Těším se, že mi to příští rok vyjde.

Ivana Panušková

překladatelka a tlumočnice pro jazyky němčina, italština, angličtina, francouzština a ruština
(přijato 4 roky a půl po datu registrace)
David Karban
Registrace na portále navolnenoze.cz byla mým prvním propagačním krokem do světa podnikání. Do prvních 2 měsíců se mi zaplatila a postupně díky ní získávám další klienty. Příjemným překvapením pro mě byla vysoká úspěšnost získání zakázek od klientů, kteří přišli přes portál. Jako přidanou hodnotu registrace vidím jednoznačně i doprovodné aktivity a komunitu, která se pohybuje kolem portálu. Je skvělé mít kolem sebe další podnikatele na volné noze a mít možnost s nimi hledat cesty jak lépe řešit zákaznické problémy, či jak se sám profesně zlepšovat.

David Karban

specialista na Amazon AWS, automatizátor linuxových serverů, konzultant a lektor
(přijato 2 roky a 4 měsíce po datu registrace)
Miroslava Chroustová
Portál Na volné noze mohu vřele doporučit dalším kolegům, kteří s registrací dosud váhají. Příjemné, takřka osobní, avšak profesionální jednání, pocit jistoty z existence lidského faktoru na internetu, ochota pomoci a poradit, přísun zakázek a tím naplnění mého pracovního vytížení. Děkuji a přeji portálu, aby vydržel a neztratil na svých kvalitách; a tím aby nám všem byl i nadále oporou.

Miroslava Chroustová

soudní překladatelka a tlumočnice italštiny
(přijato 2 roky a 10 měsíců po datu registrace)
Eva Roverová
Díky registraci Na volné noze jsem získala celou řadu pěkných pracovních příležitostí a nových zkušenosti. Vložené prostředky se mnohonásobně vrátily a mohu upřímně doporučit všem váhajícím a zejména začínajícím freelancerům.

Eva Roverová

grafická designérka a ilustrátorka
(přijato rok a 10 měsíců po datu registrace)
Mgr. Lukáš Vik
Registrace na portále Na volné noze předčila má očekávání a z dlouhodobého hlediska se ukázala jako správná volba. Stejně jako ve svém oboru, si i zde cením velké profesionality, rychlosti zpracování požadavků a osobního přístupu administrátorů. S prezentací jsem velmi spokojen a portál doporučuji dál svým přátelům podnikajícím na volné noze.

Mgr. Lukáš Vik

webdesignér a webový konzultant
(přijato 5 let po datu registrace)
Mgr. Nikola Krpešová
Už to, že čtete tyto reference, je známka toho, že portál Na volné noze je dobře dohledatelný. Stejně tak i jednotlivé prezentace. Dá se říci, že nemine týden, abych nedostala poptávku, která přichází přímo z portálu. Hodnotím jej tedy jako velmi efektivní a přínosný. Pokud si k prezentaci objednáte zároveň nebo kdykoli později také propagaci, vaše prezentace se velmi pravděpodobně může objevit na prvních příčkách výsledků vyhledávání. První poptávku jsem dostala asi jednu hodinu po zveřejnění své prezentace. Mimo profesionální úroveň a vysoký profesní přínos pro podnikání je portál hodnotný i z jiného důvodu: velmi přátelská a otevřená komunita zajímavých lidí, kteří se pravidelně setkávají, vyměňují si profesní zkušenosti a informace, spolupracují spolu na nejrůznějších projektech, dokonce vznikají pevná přátelství. Myslím, že je zřejmé, že vám registraci na portále vřele doporučuji :-)

Mgr. Nikola Krpešová

přadlena a zpracovatelka ovčí vlny
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Ing. Vladimír Kapic
Prezentace na portále Na volné noze řádově převyšuje efekt prezentace na stránkách jiných vyhledávačů firem v ČR. Počet oslovení od potencionálních zákazníků byl v mém případě za uplynulý rok 30:1 ve prospěch portálu Na volné noze.

Ing. Vladimír Kapic

PHP programátor
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Květuše Uhlířová
Díky portálu Na volné noze mám stále dost práce, dostávám zajímavé nabídky a zásobuji prací i své kolegyně. Jsem moc spokojená.

Mgr. Květuše Uhlířová

lektorka a učitelka anglického jazyka
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
PhDr. Šárka Hrdinová
Se svou prezentací na portále Na volné noze jsem maximálně spokojena. Velmi dobře nabízí mé služby a kdyby měl den 50 hodin, pak bych všechny nabídky, které dostávám, využila. Vřelé díky za tuto prezentaci, alespoň se vůbec, ale opravdu ani trošku nenudím.

PhDr. Šárka Hrdinová

korektorka a překladatelka ruského a českého jazyka
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS