Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 10. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 91100 z celkem 237 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Radek Andrš
Školení mohu rozhodně doporučit každému kdo podniká na volné noze, anebo o tomto způsobu obživy zatím jen uvažuje. Pomohlo mi utřídit si myšlenky i představy a najít novou inspiraci v oboru své činnosti. Významné bylo i to, že nasměrovalo mé snažení tím správným směrem. Dalším velkým přínosem bylo, že jsem na školení poznal řadu úžasných lidí a objevil skvělou komunitu lidí na volné noze. Obdivuhodný byl i výkon Roberta Vlacha, který se nám celé dva dny věnoval v maximální míře.

Ing. Radek Andrš

IT specialista
Eva Bradáčová
Děkuji Robertovi za komplexní a trefné školení, které mi pomohlo doplnit chybějící představy i informace pro úvod do podnikání, a pomohlo zahnat i v mnohém zbytečné obavy. Určitě se v brzké době ozvu pro domluvu konzultace a spolupráce.

Eva Bradáčová

lektorka obchodních a prodejních dovedností
Adam Vrána
Jak hodnotím školení? Jedním slovem – pecka! Stojí to za ty peníze? No jasně, že stojí. Vy všichni volnonožci, co jste na Robertově školení dosud nebyli, běžte. Čím dříve, tím lépe. Nesnažte se prošlapávat si cestu podnikatelským pralesem sami, jako já s Míšou. Bude vás to stát čas, peníze a dobrou náladu. Věřte mi. A co se mi líbilo nejvíce? Robert je profík a skvělý řečník. Když školí jak a co dělat, věříte mu. Vše, o čem mluví, dobře zná. Prošel si tím. Možná proto se tak dobře poslouchá. Má přirozenou autoritu. Školení bylo nabité příklady, ve kterých nám Robert jasně ukazoval své postupy a dával dobré rady. Dokázal jsem se v nich najít. Teď už mi jen zbývá začít postupně zavádět nové procesy do svého podnikání a zvyšovat tím naši efektivitu. Díky, Roberte :)

Adam Vrána

UX designér
Ing. Taťána Kubátová
Školení úspěšného podnikání na volné noze mi v mnoha ohledech pomohlo a neuvěřitelně mě namotivovalo. Mohu ho proto upřímně a vřele doporučit. Na volné noze jsem už nějakou dobu a s mou optikou „dobrá práce se neodmítá“ jsem operativou doslova zavalena. Pak se člověku snadno stane, že se jeho projekty začnou tříštit a ztratí se na cestě, která se zpočátku zdála tak jasně vytyčená. Díky školení se mi opět podařilo najít správný směr. Získala jsem návod, například díky procesnímu řízení, jak postupovat, kudy já chci a tempem, které mně vyhovuje a tím si plnit svůj sen.

Ing. Taťána Kubátová

lektorka angličtiny a organizátorka eventů
Ing. Pavlína Orlová
Na školení jsem narazila čirou náhodou, když jsem začala přemýšlet, co budu po rodičovské dovolené dál dělat, zda hledat zaměstnání v oboru nebo se pokusit o jinou cestu. Termín „školení“ pro mne doposud znamenal jen úzce specializované přednášky na určité odborné téma. Školení úspěšného podnikání však nadstandardně převyšuje jakákoliv jiná školení, neboť Robert dokáže velice sugestivně propojovat informace, znalosti a zkušenosti své i celé řady dalších úspěšných podnikatelů a odborníků, navíc ve velice příjemné atmosféře. Z víkendu jsem odcházela nejen s dlouhým seznamem zajímavé literatury, ale i s řadou konkrétních podnětů pro svou profesi. Školení rozhodně doporučuji všem, kteří o podnikání uvažují nebo podnikat začínají.

Ing. Pavlína Orlová

daňová poradkyně
MgA. Lenka Bukačová
Celé školení je perfektně připravené a probíhá v opravdu příjemné atmosféře. Poskytuje komplexní náhled na podnikání na volné noze. Nejedná se však jen o teorii, ale rozebrány jsou i konkrétní příklady z praxe, které mi osobně pomohly odkrýt problémy, které jsem řešila. Šla jsem na školení především poznat nové lidi s podobným přístupem a odešla jsem s nečekanou motivací a chutí posunout se v profesním přístupu zase o krok dál. Díky Roberte!

MgA. Lenka Bukačová

fotografka se zaměřením na podnikatelské příběhy
Ing. Martin Straka
Školení jsem se zúčastnil v roce 2014. Musím ocenit perfektní organizaci, výborné přednášející a samozřejmě velké množství informací, které jsem načerpal. Robert Vlach má velký talent jak srozumitelnou a zábavnou formou předávat své bohaté zkušenosti. Myslím, že školení můžu s klidným svědomím doporučit všem začínajícím i pokročilým profesionálům.

Ing. Martin Straka

webmaster, webdesignér a e-learning developer
Mgr. Michal Tlustý
Díky moc za skvělé školení! Všechna témata byla velmi pěkně zpracovaná a poutavá a hlavně – ani jedno z nich nebylo zbytečné. Z poznámek těžím dodnes a s klidným svědomím můžu říct, že se mi tahle investice několikrát vrátila. Jednoznačně doporučuji!

Mgr. Michal Tlustý

kameraman, střihač, 2D a 3D grafik a ilustrátor
Hana Brodinová
Děkuji za příjemné a srozumitelné, nenásilně a s úsměvem předávané informace. Školení bylo skvěle připravené, mělo spád, prostor, prostě zajímavé. Pro mě jako úplnou začátečnici nesmírně přínosné a nadupané cennými poznatky. Určitě mi pomůže k lepší orientaci v podnikání a moc, moc doporučuji.

Hana Brodinová

lektorka přirozené komunikace a autorka knihy Mami, tati, jak si spolu povídáme
David Dresler
I mnohonásobná cena za školení je malá v poměru k tomu, kolik času a úsilí by člověk věnoval, než by se byť jen přiblížil k know-how na kurzu prezentovaném. S freelancingem právě začínám a už teď vím, že lepším krokem jsem vykročit nemohl. Je to kurz, který nechcete, aby skončil, a ze kterého se vám nechce odejít. Dle mého názoru povinnost pro každého, kdo to s freelancingem myslí vážně. Roberte, hluboce se klaním a děkuji!

David Dresler

webdesignér a online marketér
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS