Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 101110 z celkem 241 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Eva Bradáčová
Děkuji Robertovi za komplexní a trefné školení, které mi pomohlo doplnit chybějící představy i informace pro úvod do podnikání, a pomohlo zahnat i v mnohém zbytečné obavy. Určitě se v brzké době ozvu pro domluvu konzultace a spolupráce.

Eva Bradáčová

lektorka obchodních a prodejních dovedností
Adam Vrána
Jak hodnotím školení? Jedním slovem – pecka! Stojí to za ty peníze? No jasně, že stojí. Vy všichni volnonožci, co jste na Robertově školení dosud nebyli, běžte. Čím dříve, tím lépe. Nesnažte se prošlapávat si cestu podnikatelským pralesem sami, jako já s Míšou. Bude vás to stát čas, peníze a dobrou náladu. Věřte mi. A co se mi líbilo nejvíce? Robert je profík a skvělý řečník. Když školí jak a co dělat, věříte mu. Vše, o čem mluví, dobře zná. Prošel si tím. Možná proto se tak dobře poslouchá. Má přirozenou autoritu. Školení bylo nabité příklady, ve kterých nám Robert jasně ukazoval své postupy a dával dobré rady. Dokázal jsem se v nich najít. Teď už mi jen zbývá začít postupně zavádět nové procesy do svého podnikání a zvyšovat tím naši efektivitu. Díky, Roberte :)

Adam Vrána

UX designér
Ing. Taťána Kubátová
Školení úspěšného podnikání na volné noze mi v mnoha ohledech pomohlo a neuvěřitelně mě namotivovalo. Mohu ho proto upřímně a vřele doporučit. Na volné noze jsem už nějakou dobu a s mou optikou „dobrá práce se neodmítá“ jsem operativou doslova zavalena. Pak se člověku snadno stane, že se jeho projekty začnou tříštit a ztratí se na cestě, která se zpočátku zdála tak jasně vytyčená. Díky školení se mi opět podařilo najít správný směr. Získala jsem návod, například díky procesnímu řízení, jak postupovat, kudy já chci a tempem, které mně vyhovuje a tím si plnit svůj sen.

Ing. Taťána Kubátová

lektorka angličtiny a organizátorka eventů
Na školení jsem narazila čirou náhodou, když jsem začala přemýšlet, co budu po rodičovské dovolené dál dělat, zda hledat zaměstnání v oboru nebo se pokusit o jinou cestu. Termín „školení“ pro mne doposud znamenal jen úzce specializované přednášky na určité odborné téma. Školení úspěšného podnikání však nadstandardně převyšuje jakákoliv jiná školení, neboť Robert dokáže velice sugestivně propojovat informace, znalosti a zkušenosti své i celé řady dalších úspěšných podnikatelů a odborníků, navíc ve velice příjemné atmosféře. Z víkendu jsem odcházela nejen s dlouhým seznamem zajímavé literatury, ale i s řadou konkrétních podnětů pro svou profesi. Školení rozhodně doporučuji všem, kteří o podnikání uvažují nebo podnikat začínají.

Ing. Pavlína Orlová

daňová poradkyně
MgA. Lenka Bukačová
Celé školení je perfektně připravené a probíhá v opravdu příjemné atmosféře. Poskytuje komplexní náhled na podnikání na volné noze. Nejedná se však jen o teorii, ale rozebrány jsou i konkrétní příklady z praxe, které mi osobně pomohly odkrýt problémy, které jsem řešila. Šla jsem na školení především poznat nové lidi s podobným přístupem a odešla jsem s nečekanou motivací a chutí posunout se v profesním přístupu zase o krok dál. Díky Roberte!

MgA. Lenka Bukačová

fotografka se zaměřením na podnikatelské příběhy
Ing. Martin Straka
Školení jsem se zúčastnil v roce 2014. Musím ocenit perfektní organizaci, výborné přednášející a samozřejmě velké množství informací, které jsem načerpal. Robert Vlach má velký talent jak srozumitelnou a zábavnou formou předávat své bohaté zkušenosti. Myslím, že školení můžu s klidným svědomím doporučit všem začínajícím i pokročilým profesionálům.

Ing. Martin Straka

webmaster, webdesignér a e-learning developer
Mgr. Jitka Pourová
Dnes je to rok, kdy jsem se vydala na volnou nohu. Jsem lektorka a učím češtinu pro cizince. Zvolila jsem si cestu samostatné práce, kterou si budu vybírat, a současně budu zodpovědná za to, co a jak dělám a že mě má práce uživí. Na mé cestě mi pomohlo i Školení podnikání na volné noze. Nevím, jestli je lepší absolvovat ho před startem podnikání, nebo po pár měsících. U mě to byla druhá varianta, pomohlo mi to utřídit některé postupy, které už jsem dělala, a dozvěděla jsem se novinky, jak celý proces zefektivnit.

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
Mgr. Michal Tlustý
Díky moc za skvělé školení! Všechna témata byla velmi pěkně zpracovaná a poutavá a hlavně – ani jedno z nich nebylo zbytečné. Z poznámek těžím dodnes a s klidným svědomím můžu říct, že se mi tahle investice několikrát vrátila. Jednoznačně doporučuji!

Mgr. Michal Tlustý

kameraman, střihač, 2D a 3D grafik a ilustrátor
Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.
Jakožto studentovi, který zatím přemýšlí, co ho bude živit, mi školení ukázalo velmi lákavou variantu. Že to není jednoduché, jsem už věděl. Ale až školení mi dalo hodně motivace a dobrých rad do začátku, se kterými se podnikání na volné noze nejeví až tak nemožně :-) ba dokonce jako skvělá šance věnovat se tomu, co člověka opravdu baví.

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.

kameraman, střihač a tvůrce videí
Hana Brodinová
Děkuji za příjemné a srozumitelné, nenásilně a s úsměvem předávané informace. Školení bylo skvěle připravené, mělo spád, prostor, prostě zajímavé. Pro mě jako úplnou začátečnici nesmírně přínosné a nadupané cennými poznatky. Určitě mi pomůže k lepší orientaci v podnikání a moc, moc doporučuji.

Hana Brodinová

lektorka přirozené komunikace a autorka knihy Mami, tati, jak si spolu povídáme
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS