Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 101110 z celkem 232 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Patricie Krechloková
Účastnila jsem se školení těsně před tím, než jsem se vydala objevovat kouzla života na volné noze. Bylo pro mě ohromně inspirativní a otevřelo mi zcela nový svět. Ze svých poznámek čerpám dodnes. Robert Vlach je velmi příjemný člověk, ze kterého vyzařuje nakažlivé nadšení pro věc. Také bylo zajímavé se během školení setkat s jinými volnonožci a jejich zkušenostmi.

Mgr. Patricie Krechloková

překladatelka a tlumočnice čínštiny a němčiny, sinoložka
Linda Nezhybová
Školení naprosto předčilo všechna moje očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu cenných tipů a triků zaměřených na nezávislé profesionály. Spolu s příjemnou partou lidí a báječným Robertem to byl víkend, na který budu s láskou a nadšením vzpomínat ještě hodně dlouho! Díky!

Linda Nezhybová

grafička a lektorka kurzu Základy grafiky pro negrafiky
Školení doporučuji všemi deseti všem podnikatelům od začátečníků po zkušené mazáky. Jako relativně zkušená podnikatelka jsem nečekala, že se na něm dozvím něco až tak nového a objevného (ať žijí předsudky). „Překvapivě“ jsem si odnesla nejen hromadu nových poznatků a informací, ale jako bonus i řešení mojí aktuální situace. Pro začínající podnikatele a lidi, co podnikání zatím jen teoreticky zvažují, je školení naprostý „must“. Proč zbytečně plýtvat časem a energií na zjišťování informací různě od kolegů (kteří se velmi pravděpodobně kdysi taky ptali kolegů a ti dalších kolegů), hledání na netu apod., když je tady dostanete všechny hezky pohromadě na zlatém podnose, ověřené a zaktualizované. Perfektně udělané školení, dobře namixovaná teorie a praxe, výborná prezentace, Robert prostě umí. Chvílemi mě úplně mrzelo, že nejsem začínající podnikatel a nemůžu mít z některých věcí ještě o chlup větší přínos a radost, že je nemusím shánět bůhvíkde. Určitě na školení jděte. Je vhodné i pro podnikatelské hvězdy, které si o sobě myslí, že se už nic nového dozvědět nemůžou.

Monika Nyklíčková

průvodkyně na cestě k holistickému zdraví, masérka, lektorka a organizátorka seminářů
Školení úspěšného podnikání na volné noze velmi rád doporučuji. Prezentované know-how je neskutečné a jeho komplexnost příjemně překvapí i zkušené podnikatele. Pro někoho, kdo přechází na druhý břeh, je školení 100% nutnost, která dává nahlédnout do všech podstatných oblastí, které nezávislý profesionál bude dříve nebo později muset řešit. V dnešním světě jsou informace od lidí, kteří si sami prošli celým procesem k nezaplacení. Při tomto školení navíc dostanete i osobní příběh Roberta Vlacha, který na konkrétních případech svého podnikání natvrdo řekne jak to dělá on a co mu vždy funguje. Už jen tohle za to stojí. Školení je navíc perfektně zorganizované a nemá hluchá místa. Bonusem je potom kolektiv profíků z různých oborů, kteří svými zkušenostmi a názory přispívají k obsahu celého víkendu. A kdo chce networkovat, užije si také. Za mě 1+ a ještě jednou děkuji!

Zdeněk Blažek

konzultant strategického marketingu
Na školení podnikání na volné noze jsem se chystala už dlouho a jsem moc ráda, že jsem si jej tentokrát nenechala ujít. Robert je profík a navíc skvělý lektor, takže jsme si dvoudenní školení opravdu užili. Osobně jsem asi nejvíc ocenila doporučení ohledně práce s klienty, procesního řízení, osobní propagace a práce s cenou, ale i ostatní témata byla velmi zajímavá a přínosná. Školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům.

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

Školení Roberta Vlacha hodnotím jako jeden z nejvýznamnějších mezníků v mé dosavadní životní dráze nezávislého profesionála. Pomohlo mi se zastavit a čerstvým pohledem zhodnotit mé dosavadní podnikání, uvědomit si své slabé stránky, silné stránky i dosud netušený potenciál. To všechno v malebných Valticích s úžasnými lidmi.

Jiří Tvrdek

grafik a webdesignér
Víkendové školení na volné noze mi dalo víc než studium ekonomiky a podnikání na střední škole. Také mi dodalo kuráž a naladilo mě na pozitivní vlnu podnikání. Celý program byl nabitý vynikajícími nápady a dobrými radami. Prostředí Valtic, ve kterém se školení odehrává, je velice příjemné — už díky vinicím, které jsou všude v okolí. Školení nezávislého podnikání na volné noze velmi doporučuji těm, kteří jsou stále na pochybách, zda podnikat na volné noze, ale i těm, kteří už podnikají a chtějí své dovednosti zlepšit či oživit.

Vendula Krpešová, BA

Školení velmi doporučuji začínajícím profesionálům. Bylo přímo napěchováno informacemi k úspěšnému podnikání. Většinou si při školení nic nepíšu, ale zde jsem popsal 10 stránek, abych nic nepropásl. Na Robertovi je vidět, že vše co sděluje, má zažité. Mluví spatra, z vlastních zkušeností. Lingvistický projev, oblečení, nenucené vystupování měl výborně sladěno. Prezentace a slidy byly profesionálně zpracované a pomáhaly chápat předkládaný výklad. Robert dokazoval, že to, co hlásá, sám dodržuje, a ukázal, že nestojí na místě, ale dál se velmi intenzivně vzdělává. Pro mě to byl velmi důležitý milník v profesní kariéře. Poslední dobou jsem nevěděl, kterým směrem se vydat, nyní vím na co se soustředit a co rozvíjet. Robert nám předal skvěle vyladěný systém, který mi pomůže pohodlně plout v oceánu podnikání. Další pozitivní věcí bylo seznámení se zajímavými lidmi, vyslechnout jejich příběhy a poučit se z nich.

Ctibor Venus

programátor a IT specialista
Školení potvrdilo řadu mých představ o úspěšném podnikání na volné noze. Velkým povzbuzením pro mne bylo excelentní srovnání rizik zaměstnání versus vlastní podnikání. Pochopila jsem, že udržet se na trhu, nenadělat dluhy a založit dobrý základ své pověsti je to nejlepší, o co může prvopodnikatel usilovat během prvních dvou let, a že jsem tedy uspěla. Druhým velikým povzbuzením bylo Robertovo zdůraznění role dobrého jména — osobní podnikání není jen riskantním točením peněz, které může ze dne na den zkrachovat, ale je soustavnou investicí do vlastní budoucnosti, kterou zajišťuje dobrá pověst profesionála v oboru. Ze školení jsem tedy odjížděla ujištěna, že má smysl v podnikání pokračovat a klíčem je přečkat kritické první 2-3 roky.

Anima Noira

Děkuji zakladateli portálu navolnenoze.cz Robertovi Vlachovi a jeho týmu za perfektní školení. Víc než naplnil má očekávání jako empatický lektor a skvělý řečník. Doporučuji všem, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy, či spíše na jednu, volnou…

Martin Bareš

průvodce severočeskou industriální krajinou
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS