Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 13. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 121130 z celkem 266 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Mgr. Eva Volenová
Účastnit se školení nebo neúčastnit? Váhala jsem půldruhého roku a nakonec jsem se přihlásila hned po svém prvním think-tanku Na volné noze – atmosféra setkání a plodná diskuse mě nadchly tolik, že jsem okamžitě věděla, že chci Roberta slyšet přednášet znovu. Víkendové školení nezklamalo, bylo intenzivní a každé probírané téma stálo za to. Dlouhodobě sleduji české i zahraniční profesní blogy, vzdělávám se v oboru i v podnikatelských dovednostech a měla jsem načtenou i Robertovu knihu. Tím spíš jsem čekala, že na školení jenom „vyzobu“ několik přelomových tipů a zbytek času si budu hlavně pečlivě a v nové formě opakovat, co už vím. Nemohla jsem být dál od pravdy. V neděli jsem si domů odnášela blok hustě popsaný poznámkami a dvoustránkový to-do list, nemluvě o tom, že se mi seznam knížek k přečtení prodloužil o 18 titulů. Hned v prvních dnech po školení se mi dokonce podařilo některá Robertova doporučení uplatnit v praxi a fungovalo to skvěle :) Snad nejpozitivněji hodnotím přátelskou náladu na setkání a Robertův přístup k věci, který zřejmě nejlépe vystihuje jeho důraz na férové podnikání a dobré jméno freelancerů. Nesmírně mě povzbudilo vidět takový přístup v praxi. Díky moc!

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Mgr. Jan Šimral
Na školení Roberta Vlacha jsem byl už v roce 2010 a podnikat na volné noze jsem začal v lednu 2017. Po celou tu dobu jsem si ale řadu věcí z tohoto špičkového školení velmi dobře pamatoval, velmi mě inspirovalo. A nakonec myslím, že bylo jedním z důležitých faktorů, proč jsem se na volnou nohu skutečně odhodlal jít. Takže skvělá inspirace a zároveň i řada větších či menších praktických tipů, které využijete na denní bázi.

Mgr. Jan Šimral

specialista na PR pro malé a střední firmy
Ing. Radek Pohnán
Měl jsem obavy, zda má vůbec smysl jít na školení, když jsem přečetl stejnojmennou Robertovu knihu. Musím upřímně říci, smysl to má. Proč? Jednak si občerstvíte informace, ale hlavně máte možnost si o tom co vás zajímá promluvit. Zeptat se, dostat přímou odpověď. Získáte jakýsi další rozměr. Zadruhé, poznáte souputníky, kteří jsou stejně naladěni a mnohdy řeší podobné problémy. Zatřetí, uvidíte perfektně zvládnuté školení. A začtvrté, si zcela pro sebe uvědomuji, že pokud se mně podaří alespoň trochu té inspirace využít, posunu se zase o krůček dále. Za ty krůčky strašně moc děkuji.

Ing. Radek Pohnán

G Suite specialista
Bc. Dagmar Medzvecová
Perfektně sestavené školení, ze kterého budete odcházet nabití energií pro vaše další kroky v podnikání. Během víkendu získáte cenné odborné poznatky, které často nevědomky člověk přehlíží nebo vidět nechce. Odborné školení, které se od jiných odlišuje nejen profesionálním přístupem Roberta, ale i přidanou hodnotou v podobě příjemného prostředí, dobré nálady a v neposlední řadě skvělým občerstvením. Váháte, protože jste četli Robertovu „bibli“ a říkáte si, že už se víc nemůžete dovědět? Můžete, sama jsem se o tom přesvědčila a věřím, že to nebylo poslední setkání.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a kreslířka
Bc. Ctibor Venus
Školení velmi doporučuji začínajícím profesionálům. Bylo přímo napěchováno informacemi k úspěšnému podnikání. Většinou si při školení nic nepíšu, ale zde jsem popsal 10 stránek, abych nic nepropásl. Na Robertovi je vidět, že vše co sděluje, má zažité. Mluví spatra, z vlastních zkušeností. Lingvistický projev, oblečení, nenucené vystupování měl výborně sladěno. Prezentace a slidy byly profesionálně zpracované a pomáhaly chápat předkládaný výklad. Robert dokazoval, že to, co hlásá, sám dodržuje, a ukázal, že nestojí na místě, ale dál se velmi intenzivně vzdělává. Pro mě to byl velmi důležitý milník v profesní kariéře. Poslední dobou jsem nevěděl, kterým směrem se vydat, nyní vím na co se soustředit a co rozvíjet. Robert nám předal skvěle vyladěný systém, který mi pomůže pohodlně plout v oceánu podnikání. Další pozitivní věcí bylo seznámení se zajímavými lidmi, vyslechnout jejich příběhy a poučit se z nich.

Bc. Ctibor Venus

programátor a webdesignér
Mgr. Martin Sedlák
Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor češtiny nejen pro cizince, učitel angličtiny a stratég výuky cizího jazyka
Ing. Jan Křivonožka
Díky za skvělé školení, které mi pomohlo udělat si konečně více jasno v tom, jak se má vlastně podnikat. Výběr témat byl perfektně strukturován a vše dávalo velký smysl. V obsahu školení nebyla vůbec žádná zbytečná vata a veškeré informace sršely ve velkém tempu, takže jsem z té euforie ani jednou nezačal usínat! Odnáším si ze školení velký ToDo seznam činnosti, které musím doladit, procesů, které musím nastavit a věcí, které musím zanalyzovat a více sledovat, aby mé podnikání nebylo jen hrou náhody a spoléháním na intuici. Oceňuji i účast hosta, protože Michelle měla velmi vtipný, inspirující a přínosný příspěvek. Díky všem!

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby
Školení výrazně předčilo mé očekávání, které už tak bylo hodně vysoké. Robert umí výborně propojit souvislosti napříč celým tématem podnikání na volné noze, což je přesně to, co jsem potřeboval. Velmi oceňuji jeho racionální přístup k freelancingu, který je zaměřený na dlouhodobou prosperitu a postupné budování dobrého jména. Jsem si teď mnohem jistější základy svého podnikání a chápu principy, kterými se řídí. I když je školení zaměřeno spíše směrem k začínajícím freelancerům, dostali jsme se u mnoha témat skutečně do hloubky, přitom zbyl i dostatek času věnovat se individuálním dotazům a diskuzi. V neposlední řadě se na školení sešla parta báječných lidí napříč obory, díky čemuž jsem si odvezl mnoho hodnotných kontaktů. Velmi oceňuji i neformální a přátelskou atmosféru. Školení vřele doporučuji jak začínajícím, tak i pokročilým freelancerům. Každý si ve velmi komplexním obsahu najde to, co potřebuje, a jeho podnikání získá velmi stabilní základ.

Matouš Vinš

fotograf a tvůrce videí
Skvělá motivace pro ty, kteří si podnikáním na volné noze nejsou příliš jistí. Nejlépe to lze vidět na mém příkladu: nejsem společenský typ, nerad se usmívám, nemám rád lidi, jsem ve stresu, mám strach a jsem introvert... Přesto jsem po absolvování školení přesvědčen, že i já mohu uspět :)

Roman Kubánek

vývojář software, databází, webových aplikací a informačních systémů
Ze školení jsem byla nadšená a upřímně, předčilo mé očekávání, zejména v úvodní teoretické části. Ani jsem netušila, co všechno podnikání na volné noze obnáší! Ocenila jsem také občasné exkurzy, jak to je v tomto směru v zahraničí.

PhDr. Blanka M. Remešová, Ph.D.

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS