Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 16. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 151160 z celkem 261 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Tohle školení pro mě bylo velice přínosné. Ujasnila jsem si hodně věcí, ve kterých jsem do té doby docela tápala a měla o nich zkreslené či nepřesné představy. Určitě to byl první krok správným směrem na mé cestě na volné noze. V neposlední řadě bylo moc příjemné seznámit se s novými zajímavými lidmi včetně Roberta Vlacha, který k nám přistupoval jako k sobě rovným, nikoli z pozice vševěda k nulám. Zkrátka a dobře, školení a jeho obsah bylo perfektní včetně doprovodného programu ve sklípku.

Bc. Dita Lendvayová, DiS.

Nepatřím mezi lidi, kteří se nechají snadno ovlivnit. Cítím se být přirozeným skeptikem, ale na druhou stranu věřím na osudová setkání a na důležité životní mezníky. Obsah celého školení pro mě byl velmi silným zážitkem. Díky informačnímu obsahu školení a kombinací vlastních nabytých zkušeností, jsem prožil jakousi katarzi, díky které se objevily nové horizonty a přesvědčení o pokračování v již započatém úsilí našlo své pevné základy. Troufám si říci, že Robert Vlach je velmi osvícený člověk s obrovským rozhledem a znalostmi. Děkuji Robertovi za opravdu silné podněty a doufám že se s ním budu moci setkat, jakož i s ostatními účastníky školení.

Jan Soukup

manažer webových projektů
Mé pocity z podnikání na volné noze by se před absolvováním školení ve Valticích daly přirovnat k nejistému přešlapování na odrazovém můstku. Po velice příjemném víkendu nabitém velmi užitečnými, teoretickými i praktickými radami mé pocity nejistoty a strachu vystřídalo odhodlání rozběhnout se, vesele si skočit, řádně si s chutí zaplavat a ve finále pak nést se proudem. Děkuji Robertovi a rovněž všem milým a osobitým lidem, kteří se školení účastnili.

Mgr. Ing. Pavlína Kourková

ilustrátorka
Zajímavé, inspirující, motivační. Vřele doporučuji!

Ing. Jana Pražanová

poradkyně a terapeutka pro regeneraci a rozvoj osobnosti
Školení ve Valticích bylo pro mě jednoznačně dobrou investicí, jsem nadšená! Zásadním poznatkem, který jsem si přivezla, je, že podnikání na volné noze je spíše životním stylem, který se mi moc líbí! Zjistila jsem, na co se mám soustředit, jaké jsou moje silné i slabé stránky, co můžu udělat pro to, abych se zlepšila. Mám hromadu materiálů k prostudování a podnětů k přemýšlení. Poznala jsem skvělé lidi, dobré víno, a prvního školitele, jehož přednášku jsem doslova zhltla, Roberte, díky moc!

Lenka Mohelníková

Od svého útěku ze zaměstnání a začátku působení na živnost jsem měl občas tendenci vystupovat před zákazníky jako firma nebo dokonce firmu založit, protože jsem to vnímal jako profesionálnější. Vždy jsem došel k frustrujícímu závěru, že nemám sám šanci se vyrovnat ani sebemenší firmičce. Samozřejmě, ono to totiž z principu nejde. Jde to ale mnohem jednodušeji a přirozeněji. Jak? To se právě dovíte na školení :) A i kdybyste se tam nedověděli nic nového (o čemž pochybuji), čekají vás dva opravdu příjemné dny, čas na hlubší zamyšlení nad svým podnikáním a atmosféra, která vás v dobrém slova smyslu nakopne.

Ing. Jan Obitko

správce sítě a výpočetní techniky, administrátor a manažer IT
Krátce a stručně: vřele doporučuji všem! Školení s Robertem Vlachem mě hodně nabudilo na kariéru „volnonožkáře“ a přesvědčilo o tom, že i na první pohled šílená myšlenka může být zdrojem zábavy i obživy. A také oceňuji výběr místa — Valtice. Byla to taková kombinace dovolené a vzdělávání, domů jsem se vracela odpočatá, plná nadšení a nápadů cokoliv vlastního rozjíždět! Díky moc, Roberte!

Mária Lomnická

Školení bych oznámkoval 1 s hvězdičkou — asi 16 hodin programu mi nedovolilo přivřít oko, nechtěl jsem přijít o jedinou větu. Získal jsem úplně nový pohled na živnostenské podnikání a moc se mi líbilo vysvětlení, co znamená skutečná profesionalita. Díky, Roberte.

Tomáš Polach

fotograf
Robertovo školení bylo pro mě tak trochu zjevení. Celé 2 dny jsem žasla, jak inspirativní a praktické to školení je. V nenápadném prostředí Vinařské školy ve Valticích a za úžasnou cenu vám Robert předá ve formě perfektně strukturovaného školení své vlastní zkušenosti z podnikání na volné noze, ovšem kultivované Robertovou neuvěřitelnou sečtělostí a rozhledem v širších ekonomických otázkách. Navíc Robert vládne něčím, co se tady v naších krajích také moc nenosí a neumí — schopností nezaujaté diskuse a oponentury. Prostě neodkýve vám vše jen proto, že jste si zaplatili jeho službu. Jaký nezvyk a příjemné překvapení oproti všem těm předraženým seminářům s podobným zaměřením, se kterými jsem se dosud setkala.

Ing. Miroslava Barcalová

Na školení jsem jel s vrozenou nedůvěrou. Teď po absolvování musím říct, že jsem nesmírně rád, že jsem se odhodlal zúčastnit. Robertovy rady a návody mi vnesly světlo do věcí, ve kterých jsem měl opravdu nejasno. Po školení se mi podnikání jeví o pořádný kus jednodušší. Díky Robo!

Mgr. Petr Novák, DiS.

grafik, ilustrátor a výtvarník
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS