Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 1120 z celkem 237 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ing. Eliška Sýkorová
Školení, kterého jsem se zúčastnila během jednoho slunečného březnového víkendu ve Valticích, bylo jedním slovem inspirující, a to v celé šíři tohoto slova. Inspirující byly nejen zkušenosti Roberta Vlacha, ale i on sám, jeho vystupování, přístup k ostatním, pozitivní nálada, profesionalita, pohotovost, neuvěřitelný rozhled. V neposlední řadě bylo inspirující i setkání se všemi ostatními účastníky školení, pestrost osobností a jejich příběhů. Jelikož školení hodnotím s měsíčním odstupem a nejsem zatížena bezprostředními emocemi, mohu s upřímností sobě vlastní potvrdit, že dopady jsou v mém případě dlouhotrvající. Začínám postupně praktikovat některá doporučení, ať už jde o organizaci práce nebo přístup ke klientům apod. Další kroky v oblasti vlastní prezentace a účasti v profesních sdruženích připravuji. Roberta jsem poznala díky jeho čtenářskému blogu Co čtu, kde jsem našla zajímavé tituly, řadu knižních tipů přidal i během školení (výborná je například kniha Restart). Věřím, že „knihy jsou němí učitelé,“ slovy jednoho římského spisovatele. Školení bych doporučila všem lidem, kteří dělají svou práci rádi, jsou přesvědčeni o tom, že ji chtějí dělat i nadále, a zároveň touží posunout se ve své profesní dráze dál. Jak říkal Tomáš Baťa: „Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.“

Ing. Eliška Sýkorová

dotační poradkyně a projektová manažerka pro dotace z EU
Mgr. Michael Petrus
Toto školení je naprostou povinností pro kohokoli kdo na volné noze začíná. Vůbec nepřemýšlejte o ceně, protože hodnota know-how, které zde dostanete je k nezaplacení. Školení pomůže jak ujasnit základní otázky, tak podívat se do hloubky mnoha témat, která se týkají každého freelancera. Největší předností tohoto školení je, že vychází ze zkušeností možná stovek freelancerů a koncentruje vše do komplexního balíku, který je naprosto skvěle odprezentovaný. Doporučuji především začínajícím, ale s klidem i pokročilým!

Mgr. Michael Petrus

ilustrátor a mentor kreativců
Mgr. Renáta Sobolevičová
Velmi prakticky zaměřené a vysoce profesionálně vedené školení poskytuje nejen množství cenných doporučení a tipů, ale také celistvý pohled na všechny stránky života na volné noze. Chcete-li mít jistotu, že se vaše volnonožecké aktivity ubírají přesně tím směrem, kterým chcete, pak vám školení vřele doporučuji. Kromě kvalitních informací z toho nejpovolanějšího zdroje strávíte příjemný víkend s inspirativními profesionály z rozličných oborů a získáte spoustu povzbudivých podnětů a chuť se ihned pustit do vylepšování svého podnikání.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Michala Ondráčková
Řekla bych to asi takhle: Jestliže potápěč potřebuje ABC vybavení k ponoru, tak freelancer potřebuje školení Roberta Vlacha. Za mě absolutní „must-have“!

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu
Jan Bien
Školení nezávislého podnikání mě jako podnikatele, jehož veškerý zisk již několik měsíců pochází výhradně z nezávislé činnosti, velmi příjemně překvapilo. V první části zaměřené na obecné nadčasové principy se mi otevřela perspektiva pohledu na své podnikání jako na celoživotní cestu osobního růstu a sebepoznávání, díky kterému mohu přistupovat ke svým denním úspěchům i neúspěchům s větším odstupem a moudrostí. Ve druhé prakticky zaměřené části jsem zjistil, že i většina podvědomě neřešitelných podnikatelských úskalí skrývá své řešení a nové možnosti. Příjemný lidský rozměr dal školení neformální společenský večer ve Valtickém podzemí při dobrém víně s ostatními účastnicemi a účastníky školení. A hlavní město vína, malebné Valtice, se svou tradiční podnikavou pohostinností místních pohodových lidí už jen krásně dokresluje moje příjemné dojmy ze školení. Toto školení, svého druhu jediné v Česku, určitě obohatí každého člověka, který již pracuje takzvaně na volné noze, nebo o této možnosti profesionálního růstu vážně přemýšlí.

Jan Bien

webmistr, konzultant a mentor
Margareta Vojtková
Víkendové školení ve Valticích bylo skvělé! Výborně zvolená témata, pro mě i po mnoha letech na volné noze úplně nové a zásadní informace. Líbil se mi velký prostor pro vzájemné sdílení a otázky týkající se vlastního podnikání. Robert Vlach přednáší s lehkostí a srozumitelně, obdivuhodný je jeho rozhled i zkušenosti s podnikáním na volné noze. Důležité pro mě bylo pochopení toho, že podnikání nezávislých profesionálů je specifický obor a má svá pravidla. Došlo mi, kde mám ještě mezery v systému a co všechno můžu vylepšit. A dostala jsem spoustu rad a tipů, jak takové změny provést. Moc fajn byly společné debaty a ochutnávání vynikajícího vína ve školním sklípku. Za Valtice děkuji a rozhodně doporučuji!

Margareta Vojtková

konzultantka médií a PR, lektorka mediální komunikace
Jan Kratochvíl
Projít Robertovým podnikatelským školením pro mne bylo jako prohlídka domu, o kterém jsem se domníval, že všechna jeho místa téměř dokonale znám. On mě ale provedl mne skrytými místnostmi, které skrývaly cenný obsah. Obsah, o němž jsem tušil, že se někde nachází, ale samotnému se mi příliš nedařilo jej nalézt. Z pohledu mé 15leté školitelské praxe absolutně pozitivně hodnotím Robertovy opravdu špičkové schopnosti, které samy o sobě nepotřebují reklamu — stačí je „jen“ poznat. Doporučuji všem svým přátelům, známým a lidem, se kterými se setkávám. Těším se budoucí spolupráci.

Jan Kratochvíl

umělecký fotograf
Mgr. Ivana Hrubá
Školení bylo skvělé. Koncepce kurzu je tak dobrá, že se líbí nejen úplnému začátečníkovi, ale i těm, kteří už podnikají dlouhá léta. Každý si v tom najde to své. Pro mě to bylo nesmírně inspirativní. Díky semináři jsem se rozhoupala k hodně věcem, které jsem do té doby jen zvažovala. Díky!

Mgr. Ivana Hrubá

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka španělštiny a angličtiny
Ing. Tibor Kovalský
Školení mne obohatilo v několika oblastech. Ujistil jsem se, že jdu správnou cestou a řada mých kroků je správná, například příprava na podnikání, budování sítě partnerů, etika. Také jsem si připomněl, že je stále o čem přemýšlet, co zlepšovat či nastartovat úplně jinak, například můj image nezávislého profesionála, včetně vzhledu mého webu. Setkání těch zkušenějších s těmi, kteří teprve začínají, má své kouzlo a mnoho přínosů pro všechny zúčastněné. V neposlední řadě jde o setkání s příjemnými a zajímavými lidmi v krásném prostředí, které dotvořilo atmosféru celé akce. Doporučuji nevynechat a po čase i zopakovat.

Ing. Tibor Kovalský

IT projektový manažer, konzultant, specialista na kvalitu a řízení rizik
Yvetta Fendrichová
Přiznám se, že jako svobodný umělec dělám mnohé věci spojené s praktickým podnikáním s velkou nechutí. Robert svým přístupem, nadhledem, profesionalitou, otevřeností, laskavostí, zkušenostmi a vtipem, dokázal tyto věci ochutit natolik dobře, že se i pro mě staly stravitelnými. A co víc: mám ještě větší chuť jít dál (bonusová přísada: optimismus). Moc doporučuji! Obzvláště těm, kteří bezradně stojí a neví kudy kam.

Yvetta Fendrichová

umělecká obkladačka, výtvarnice, návrhářka a výrobce mozaiek z keramických obkladů
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS