Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 21. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 201210 z celkem 261 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Když jsem přemýšlela, jak vstoupit do povědomí českých klientů, narazila jsem na portál Na volné noze, který provozuje Robert Vlach. Nadchl mne jeho zájem o to, jestli jsem jako klient spokojená a jestli má prezentace na portále měla pozitivní odezvu. Tento rok jsem se rozhodla podstoupit také školení ve Valticích. Přestože působím v zahraničí, bylo pro mne opravdu velkým přínosem. Líbí se mi Robertova profesionalita a zápal pro podnikání na volné noze / freelance. Díky mnoha tipům a radám, které jsem mohla uplatnit ve vlastním podnikání, se cítím velice obohacená. Pokud jsem měla nějaké pochybnosti, mohla jsem si ujasnit, jakým směrem bude lepší se dále ubírat. Děkuji celému kolektivu ze školení za milou přítomnost a možnost výměny názorů. Jen tak dál, Roberte! Jsi opravdovým přínosem pro společnost.

Karina Heková

soudní překladatelka, tlumočnice a jednatelka pro italský jazyk
Školení portálu Na volné noze je pro mne spojení výkladu různorodých aspektů podnikání se zkušenostmi reálných lidí. Byl to bohatý zážitek, plný inspirace a neformální navazování kontaktů.

Martin Mucha

Seminář Na volné noze mi ukázal ucelenou prezentaci poznatků a zkušeností pro práci nezávislého profesionála. V mnohém mě inspiroval a změnil můj pohled na praktické postupy v podnikání. Ke všemu výrazně přispěl osobní přístup a otevřená komunikace Roberta Vlacha. Děkuji a doporučuji všem, kteří se chtějí rozvíjet a úspěšně na volné noze podnikat.

Mgr. Hynek Nekuža

Díky za perfektně strávený víkend! Bylo to výborné hned v několika ohledech: A) Byl to fajn výlet, Valtice jsou malebné, B) dobře jsem si pokecal u večeře a sklenky vína s bezvadnými lidmi a C) současně to byla i příležitost udělat cosi pro sebe — školení je kvalitní, spousta užitečných rad na téma, jak na volné noze obstát. Školení Roberta Vlacha mohu s klidným svědomím komukoliv doporučit.

Oldřich Šmehlík

Školení portálu Na volné noze mi přineslo mnoho námětů k přemýšlení a jistotu, že nikdo jiný než já mou profesní dráhu v rukou nemá!! Ujasnila jsem si zde některé základní věci a doufám, že i matka 3 dětí po 10 letech mateřské dovolené se může postavit na volnou nohu. Školení bylo bezvadně připravené a Robert Vlach je velmi charismatická osobnost se zdravým sebevědomím. Místo školení, Valtice, je vybráno velmi dobře, i v prosinci bylo ve sklepě nádherně ;-) V neposlední řadě pro mne bylo důležité setkání s novými, veskrze zajímavými lidmi.

Mgr. Pavlína Šimůnková

Pokud stejně jako já uvažujete nad možností zbavit se otěží vztahu zaměstnavatel a zaměstnanec, nenajdete podle mého názoru lepší odrazový můstek, než je školení portálu Na volné noze. Dodalo mi odvahu, sebedůvěru a hlavně i spoustu energie do podnikání na volné noze opravdu skočit. Zkušenost se školením proto vnímám jako přelomový okamžik mého profesního života a doporučuji jej všem.

Zdeněk Paulenka

Po absolvování školení Roberta Vlacha jsem přesvědčená, že je škoda každého dne, kdy člověk není na volné noze, a na druhou stranu, že neexistuje den, kdy by nebylo možné začít. Doporučuji všem, kdo o změně uvažují.

Kateřina Brožová

Na toto školení Roberta Vlacha jsem jel již s určitou představou po přečtení článků na blogu portálu Na volné noze. I tak to bylo pro mě něco nového a velmi poučného, hlavně díky Robertovým radám a zkušenostem z praxe v našem specificky českém prostředí! Kdo jen trochu uvažuje o podnikání, nebo již nějakým způsobem podniká, mohu jen doporučit — mnoho neotřelých a obecně ne příliš známých rad, názorů, tipů a doporučení. Na školení si také člověk lépe utřepe a ujasní to, kde je a jakým směrem jít dál.

Ing. František Haitl

projektant pozemních staveb a stavební inženýr
Robert Vlach se má, že na volné noze podniká, vypráví o tom s nadšením a vnitřní radostí. A on, když už tady je, tak kouká, aby byl, a když kouká, aby byl, tak je ten, kdo je, a ne ten, kdo není, jak tomu v některých případech u někoho je. Upomínkové předměty ze školení zdobí můj poznámkový blok. Volné noze zdar a sílu a posun přejem, o sloní krok. Veselé vánoce a v roce 2013 jedeme na volno.

Martina Otřísalová

Školení bylo výborné. Užitečné rady a ucelený pohled na oblast podnikání na volné noze. Líbil se mi i srozumitelný výklad, který byl stále k věci. Díky!

Hana Zimmerhaklová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS