Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 21. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 201210 z celkem 232 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Na školení o podnikání na volné noze jsem se opravdu těšil. Před tím jsem už nějakou dobu četl Robertovy články a sledoval dění okolo portálu navolnenoze.cz. Byl jsem však mile překvapen, že je možné má očekávání překonat. Všechny bloky byly vedené poutavě. Vždy byly protknuté praktickými radami a odkazy na zajímavou literaturu. Mimochodem v průběhu celého školení byly tyto doporučované knihy volně k nahlédnutí v prostoru před sálem. Dobrým nápadem bylo také celodenní občerstvení formou lehkého jídla - zeleniny, ovoce, sýrů, celozrnného pečiva atd. Novinkou byl prý blok expertů, který zakončoval oba dva dny. To byly krátké a zábavné přednášky opravdu zajímavých osobností. Abych to neprodlužoval, doporučuji toto školení pro každého a jestliže začíná, tak bezpodmínečně! Pro toho, kdo už nějakou dobu podniká, ale také, aby se mohl srovnat, a případně načerpat zajímavé tipy pro své podnikání.

Pavel Jiránek

Školení pro mě byla skvělá příležitost, díky níž jsem si potvrdila, že když člověk pracuje systematicky a má dobrý záměr, jednotlivé části do sebe postupně zapadnou a vytvoří smysluplný celek. A že každý proces je o zrání a vyžaduje určitou trpělivost. Je také fajn poznat komunitu lidí s podobným pracovním nastavením. Doporučuji všem, kteří začínají podnikat i těm, kteří se ocitnou na pracovním rozcestí. Díky!

Zuzana Vandame

analytička, socioložka, konzultantka
Školení bylo velmi kvalitně připraveno. Robert Vlach probral věcně a uceleně důležité aspekty podnikání na volné noze. Potěšilo mě také, že jsem měl možnost poznat řadu zajímavých lidí z různých oborů.

Michal Hartl

Ačkoliv jsem se momentálně vydala opačnou cestou a „volnou nohu“ opouštím, školení bylo přínosné. Některé informace je dobré zopakovat kdykoliv, jiné byly nové. Zajímavý byl blok expertů, např. Filip Dřímalka by mohl předávat zkušenosti a tipy na různé vychytávky doteď :-) Nepochybuji o tom, že se i další termín školení rychle naplní, inspirace a praktických informací v jednom není nikdy dost.

Eva Dittrich Sanigová

Školení bylo podle mne přínosné pro KAŽDÉHO, kdo pracuje na volné noze. Nyní, 3 týdny po školení listuji poznámkami, které jsem si během 2 dnů zaznamenávala, a pořád vidím a zjišťuji, co se dá zlepšovat.

Lucie Urbánková

Školení předčilo mé očekávání. Odnesl jsem si spoustu praktických informací, ale také motivaci a ujištění, že podnikání na volné noze je pro mě to pravé.

Petr Janda

Kurz nabídl ucelený přehled CO a JAK, když chce člověk pracovat na sebe. Pro začátečníky výborné nastartování a ušetření času. Pro podnikající zpětná vazba, otestování vlastních postupů a inspirace pro jejich doladění. Vyzdvihuji Robertovy prezentační dovednosti, evidentní znalost problematiky, širší filosofický kontext a celkově přátelskou atmosféru. Udržet téměř 100% pozornost publika po celou dobu kurzu umí jen špičkoví lektoři. Vřele doporučuji.

David Rajmon

Mgr. Petra Šolcová
Dávat Robertu Vlachovi doporučení je jako nosit dříví do lesa, víno do vinohradu, uhlí do Newcastlu nebo sovy do Athén (pozn. vyber podle toho, v které části světa se právě nacházíš). Těžko napsat něco, co ještě nebylo řečeno. Jsou životní setkání, která vás obohatí, inspirují. Robert patří mezi vzácný typ podnikatelské osobnosti, setkání s níž byste si neměli nechat ujít, ať jste začínající profesionál nebo zkušený podnikatel. Školení jako takové pak hodnotím jako nanejvýš přínosné.

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, metodička a lektorka anglického jazyka
Přijela jsem sice bez konkrétního očekávání, ale odjela spokojená díky obsahu, formě školení i Robertově přístupu. Informací byla spousta, ale pokud mám vypíchnout, co mě zaujalo nejvíc, budou to určitě 2 témata: CENY a PÉČE O KLIENTA. Dám si nějaký čas odstup a pak se k materiálům vrátím, abych začala pracovat na změnách, které pro mé budoucí fungování považuji za nezbytné. A jestli bych dorazila i další akce portálu? Určitě ano.

Mgr. Bohumila Kouřilová

Školení mi pomohlo podívat se na vlastní práci s nadhledem. Díky perfektně připravené sadě informací mě během školení „vyrušovaly“ nápady do mé vlastní praxe. Kromě spousty užitečných tipů jsem si ale odnesla i velkou motivaci do další práce. Určitě mohu školení doporučit jak začínajícím podnikatelům, tak i těm, kteří v některé oblasti své podnikatelské praxe tápou. Školení pro mne mělo velký význam. Pomohlo mi rozklíčovat některé špatné kroky dosavadní praxe a ujasnilo mi pohled na trh a mé možnosti.

Lucie Lednik Timiopulu

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS