Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 22. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 211220 z celkem 238 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Po absolvování kurzu Na volné noze vám narostou křídla. A je jedno, jestli podnikáte déle, krátce, nebo jste ještě nezačali. Získané informace jsou velmi snadno použitelné v praxi, pomohly mi v utřídění priorit a motivovaly mě k dalším podnikatelským aktivitám v souladu s nejnovějšími trendy (například v rámci širšího používání sociálních sítí a moderních informačních technologií). Velký obdiv patří lektorovi Robertu Vlachovi, který dokázal dva dny skoro nepřetržitě hovořit, navíc smysluplně :) a téměř na něm nebyla znát únava. Tento kurz doporučuji všem, kdo nechtějí podnikatelsky ustrnout a zakrnět. Díky kurzu Na volné noze můžete povýšit své podnikání na umění.

Radka Mothejzíková

Robert úspěšně usměrňuje rozvoj naší společnosti už dva roky. Školení, které jsem nedávno absolvoval, mi přineslo řadu zlepšení okamžitě aplikovatelných a nepřímo ovlivnilo zejména otevřenost naší společnosti vůči veřejnosti. Robert nevyznává mainstreamové, mnohokrát replikované filozofie. Hodnocení a rady nabízí s nadhledem, s vizí a vysoce profesionálním přístupem. A protože jsem prošel nejen školením, ale také Robertovým poradenstvím, mohu upřímně doporučit jakoukoliv jeho službu.

Ing. David Ryč

Všechno, co jsem se potřebovala o „volnonožectví“ dozvědět, jsem se díky skvělému školení dozvěděla. A navíc jsem strávila bezva víkend s moc příjemnými lidmi. Rozhodně doporučuji :)

Martina Truhlářová

reklamní textařka
Školení Na volné noze bych rozhodně doporučila všem volnonožcům bez ohledu na jejich obor či zkušenosti. Mně jako freelancerovi objasnilo původ řady chyb, kterých jsem se ve svých podnikatelských začátcích dopustila, a věřím, že je díky tomu nebudu muset opakovat. Hodnota školení tkví mimo jiné v silném zaměření na praktické nástroje, rady a tipy, které mohou účastníci v podstatě okamžitě vyzkoušet a začít využívat. Za velmi cenný považuji i nemalý prostor věnovaný diskusi a poznámkám účastníků, kteří tak doplňovali mozaiku zkušeností z různých sfér podnikatelského života. Nutno dodat, že školení by nebylo tím, čím je, bez osoby školitele. Robert je skutečný profesionál, osobně jsem na školení ocenila jeho autentický projev a zcela evidentní šíři i hloubku znalostí a zkušeností pramenících nejen z odborné literatury, ale zejména z praxe.

Jana Háková

Školení mi sedlo! Obsah byl věcný, intenzivní a strukturovaný. Pochopila jsem nové souvislosti i kde je moje Achillova pata. Úcta a respekt Robertu Vlachovi. Díky za sdílení zkušeností, inspiraci a nové pohledy na nezávislé podnikání jemu i všem účastníkům.

Ing. Iva Chorvátová

Školení s čistým svědomím doporučuji všem kdo o podnikání na volné noze teprve uvažují nebo se na tuto cestu již vydali tak jako já. Komplexní dvoudenní školení pokrývá všechny oblasti podnikání, připravuje na možná rizika a poskytuje celou výzbroj užitečných nástrojů. Neocenitelným bonusem je setkání s profesionály z různých oborů.

Kamil Klemsa

Pavel Šafařík
Velice zajímavé a komplexní školení, díky kterému si ujasníte spousty věcí v podnikání na volné noze. Na školení jsem si uvědomil všechny mé chyby, ujasnil jsem si o čem celé podnikání je a dozvěděl jsem se mnoho užitečných rad, které budu do budoucna určitě praktikovat. Robert je výborný školitel a díky jeho zkušenostem školení obsahuje spousty užitečných témat pro všechny freelancery a všem bude určitě přínosné tak jako mě. Rozhodně neváhejte a toto školení absolvujte!

Pavel Šafařík

frontend kodér a specialista na WordPress
Díky moc za užitečně strávený víkend, spoustu tipů, informací a konkrétních doporučení. Jsem opravdu ráda, že jsem tento kurz absolvovala hned na začátku svého působení na volné noze. Ke spoustě informací by se totiž člověk propracovával dlouho vlastními zkušenostmi a nezdary. Tady to má naservírované ve dvou dnech na stříbrném podnosu :) Jsem přesvědčená, že s touhle informační výbavou bude moje cesta na volné noze podstatně přímější a rychlejší.

Lenka Dočkalová

lektorka projektového řízení
Ing. Miloš Sonták
Školení patří do kategorie „must have“, bez něj to na začátku nejde… Provede vás začátky podnikání, ušetří desítky hodin bádání co je potřeba zjistit a vyřídit. Velice inspirující je i setkání s dalšími podnikavci a možnost prodiskutovat své podnikaní.

Ing. Miloš Sonták

obchodní analytik v bankovnictví
Bc. Bronislav Markowicz
Vynikající školení, které bylo doslova nabité užitečnými a hlavně praktickými radami. Výkon Roberta byl famózní. Se svým 200% nasazením dokázal udržet výbornou atmosféru a plné soustředění všech zúčastněných po celý víkend. Co vyloženě oceňuji, že se Robert nesoustředí na žádný motivační „bullshit“ (jak je tomu dnes na různých školeních a kurzech zvykem), ALE vykládá a vysvětluje vyloženě nadčasové, praktické, realistické a užitečné rady a osvojení dovedností, které by měl každý freelancer / podnikatel mít nebo si je (pro své dobro a rozvoj) osvojit. 10/10!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS