Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 23. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 221230 z celkem 232 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Náročné, dlouhé, výživné, inspirativní, profesionální. Moc děkuju, mám o čem přemýšlet. Kudy chodím, tudy líčím. A doporučuji!

Vendula Urbancová

Školení podnikání na volné noze bylo opravdu skvělé, užila jsem si ho. Robert umí lidi vtáhnout do tématu, je skvěle připravený, je profík. A rozhodně se nejedná o „komerční“ školení, kde by se opakovala témata všude popsaná. Ocenila jsem i dodržení časového harmonogramu, neprotahování přestávek apod. A děkuji za doporučení širokého spektra literatury. Krásné jaro!

Kateřina Vyleťalová

HR konzultant a začínající podnikatelka v řemeslné výrobě
Mgr. Romana Voříšková
Na kurz Roberta Vlacha Podnikání na volné noze jsem se přihlásila díky skvělým referencím a zpětně můžu říct, že pro mě byl ve všech ohledech, lidsky i profesně, velkou inspirací. Zkušenosti, cenné rady, atmosféra, dotažená organizace a zajímavý mix spoluúčastníků, prostě celé tohle víkendové „balení“ mě nadchlo do další práce. Dokonce tak, že se na dříve opakovaně odkládané úkoly vysloveně těším! :) Kurz, stejně jako i ostatní Robertovy služby, budu svým přátelům a klientům velmi ráda dále doporučovat. Ještě jednou děkuji za příležitost potkat se s opravdovým profesionálem.

Mgr. Romana Voříšková

konzultantka a specialistka na visual merchandising, marketing a prodej
Školení pro mě bylo velmi přínosné. Zejména oceňuji záběr témat, kterými nás Robert provedl. Nevěřil bych, co se dá stihnout ve dvou dnech. Školení je pro mě odrazovým můstkem k dalším zdrojům, hodně věcí ve mně stále doznívá a mám pocit, že na celou problematiku podnikání na volné noze nahlížím mnohem celistvěji. Skvělá různorodost skupiny, vzájemné předávání zkušeností a náhledů. Oceňuji velmi i Roberta jako osobnost, jeho věcný a vstřícný přístup, velké zkušenosti.

Rudolf Orság

Zúčastnila jsem se červnového školení a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dalo mi to otevřený pohled o podnikání na volné noze. Zejména nedělní část byla pro mě velmi přínosná co se týče cenotvorby, brandingu a sebeřízení. Moc mi to pomohlo nastavit nový mindset. Dostali jsme mnoho doporučení, která nyní mohu ihned využít v praxi. A také spoustu tipů na literaturu. Těším se na další setkání Na volné noze a ještě jednou děkuji Robertovi za skvělou přípravu školení.

Gabriela Dvořáková

studentka
Mgr. Jitka Pourová
Dnes je to rok, kdy jsem se vydala na volnou nohu. Jsem lektorka a učím češtinu pro cizince. Zvolila jsem si cestu samostatné práce, kterou si budu vybírat, a současně budu zodpovědná za to, co a jak dělám a že mě má práce uživí. Na mé cestě mi pomohlo i Školení podnikání na volné noze. Nevím, jestli je lepší absolvovat ho před startem podnikání, nebo po pár měsících. U mě to byla druhá varianta, pomohlo mi to utřídit některé postupy, které už jsem dělala, a dozvěděla jsem se novinky, jak celý proces zefektivnit.

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
JUDr. Ilona Štrosová, LL.M.
Školení, kde nám Robert poskytl unikátní mezioborové know-how o podnikání, naprosto předčilo má očekávání. Robert je skvělým příkladem toho, že předpokladem pro to, stát se špičkou v oboru, jsou nejen hluboké profesní znalosti a zkušenosti, ale i férový přístup ke klientům, kolegialita a nikdy nekončící sebezdokonalování. To je pro mou další kariérní cestu velmi přínosné a motivační.

JUDr. Ilona Štrosová, LL.M.

advokátka se specializací na právo nemovitostí, obchodní a občanské právo
Bc. Pavel Dvořák
Na portále Na volné noze jsem zaregistrován již několik let a nechápu, proč jsem nešel na Robertovo školení dříve. Ušetřil bych si hodně omylů, kterých jsem se během mého podnikání dopustil. Avšak lepší pozdě než nikdy. Díky tomuto informacemi nabitému školení jsem si hned upravil množství plánů, zaplnil TO DO a uvědomil si mnoho omylů, kterých jsem se teprve „chystal“ dopustit :) Ještě jednou chci Robertovi poděkovat. Toto školení doporučuji všem, i lidem, kteří jsou na volné noze již několik let jako já.

Bc. Pavel Dvořák

tlumočník čínštiny, průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger
Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
Mgr. Marek Uličný
Šel jsem na kurz, abych si porovnal svoje metody a poznatky z podnikání s někým, kdo to dělá déle, a abych načerpal nové zkušenosti. Každé téma mě obohatilo (nejvýrazněji cenotvorba, vyjednávání, delegování a procesy) a z poznámek budu čerpat ještě dlouho. Praktických tipů a příkladů bylo dostatek. Robert sám je opravdu profesionál, školení má skvěle připravené a za ty roky vyladěné, dával prostor pro dotazy a dbal na to, aby se debaty zbytečně nerozbíhaly do šíře. Je z něj cítit zkušenost, ale také obrovská chuť pomáhat a dělit se o své zkušenosti. Často měla témata i přesah a bavili jsme se o osobní spokojenosti, férovosti, spolupráci a dlouhodobém osobním růstu. Mně osobně školení hodně nabilo – pomohlo mi ujasnit si své další směřování a adresovat některé problémy, se kterými jsem se potýkal. Nechci přechválit, ale mě školení dalo hodně a můžu ho s čistým svědomím doporučit. A to nejen sólo freelancerům, ale i lidem, kteří rádi dělají v týmu vzájemně spolupracujících profesionálů. Díky, Roberte.

Mgr. Marek Uličný

webový programátor
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS