Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 24. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 231240 z celkem 241 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Školení podnikání na volné noze bylo opravdu skvělé, užila jsem si ho. Robert umí lidi vtáhnout do tématu, je skvěle připravený, je profík. A rozhodně se nejedná o „komerční“ školení, kde by se opakovala témata všude popsaná. Ocenila jsem i dodržení časového harmonogramu, neprotahování přestávek apod. A děkuji za doporučení širokého spektra literatury. Krásné jaro!

Kateřina Vyleťalová

HR konzultant a začínající podnikatelka v řemeslné výrobě
Školení pro mě bylo velmi přínosné. Zejména oceňuji záběr témat, kterými nás Robert provedl. Nevěřil bych, co se dá stihnout ve dvou dnech. Školení je pro mě odrazovým můstkem k dalším zdrojům, hodně věcí ve mně stále doznívá a mám pocit, že na celou problematiku podnikání na volné noze nahlížím mnohem celistvěji. Skvělá různorodost skupiny, vzájemné předávání zkušeností a náhledů. Oceňuji velmi i Roberta jako osobnost, jeho věcný a vstřícný přístup, velké zkušenosti.

Rudolf Orság

Zúčastnila jsem se červnového školení a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dalo mi to otevřený pohled o podnikání na volné noze. Zejména nedělní část byla pro mě velmi přínosná co se týče cenotvorby, brandingu a sebeřízení. Moc mi to pomohlo nastavit nový mindset. Dostali jsme mnoho doporučení, která nyní mohu ihned využít v praxi. A také spoustu tipů na literaturu. Těším se na další setkání Na volné noze a ještě jednou děkuji Robertovi za skvělou přípravu školení.

Gabriela Dvořáková

studentka
JUDr. Ilona Štrosová, LL.M.
Školení, kde nám Robert poskytl unikátní mezioborové know-how o podnikání, naprosto předčilo má očekávání. Robert je skvělým příkladem toho, že předpokladem pro to, stát se špičkou v oboru, jsou nejen hluboké profesní znalosti a zkušenosti, ale i férový přístup ke klientům, kolegialita a nikdy nekončící sebezdokonalování. To je pro mou další kariérní cestu velmi přínosné a motivační.

JUDr. Ilona Štrosová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Zpočátku jsem se k účasti na školení dlouho nemohl odhodlat, říkal jsem si, že vše přece tak nějak funguje. Pak jsem si řekl, že chci-li se dostat trochu dál, trocha know-how určitě neuškodí – a výsledek naprosto předčil má očekávání. Spousta praktických rad vycházejících z dlouholeté zkušenosti, ověřené postupy a tipy, množství kontraintuitivních postřehů, které člověku mohou ušetřit roky pokusů a omylů, vše podáváno s Robertovou velikou erudicí a zároveň informovaným nadhledem zkušeného profesionála. Takže za sebe rozhodně doporučuji. A ještě jeden tip pro váhavé: neřešte cenu – pokud začínáte, bude to rozhodně nejlepší investice, kterou do svého podnikání můžete udělat.

Mgr. Martin Sedlák

lektor
Děkuji za úžasně profesionálně vedené školení. Velice inspirativní, poučné a s obrovským pozitivním nábojem. Mám spoustu poznámek, odkazů na odborné knihy (už se těším na čtení, jen aby byl čas) a také jsem souzněla s důležitostí nastavení každého procesu, který je jádrem jakékoliv činnosti, moc se mi líbí checklisty, popracuji na nich, abych je také mohla využít v praxi. Vřele školení doporučuji nejen začínajícím freelancerům, ale také již zaběhnutým, kteří už trpí určitou profesní slepotou. Děkuji Roberte za skvěle odvedenou práci a také Danovi za neustálou péči o naše pohodlí. Ať se vám všem jen daří.

Dagmar Abtová

Ing. Kateřina Zímová
Jako nezávislý profesionál jsem se živila rok, než jsem navštívila školení Na volné noze. Své podnikání jsem řídila velice intuitivně a bylo mi jasné, že pokud se chci stále zlepšovat, musím začít od sebe a nezvyšovat jenom svou odbornost, ale i dovednosti, které vedou k cestě úspěšného freelancera. Od školení jsem neměla žádná očekávání, byla to spíš zvědavost a zároveň má první zkušenost s freelance komunitou. Dvoudenní školení mne naprosto nadchlo! Měla jsem pocit, jakoby osnovu tvořily moje otázky, které jsem si často sama sobě pokládala a na něž jsem jen těžko a svépomocí hledala odpovědi. Všechno najednou vypadalo jasně, srozumitelně a já jsem ze školení odcházela s notesem popsaným spoustou poznámek, které postupně transformuji do svého to-do listu pro rozvoj své práce. Navíc jsem získala pocit hrdosti z toho, že jsem se rozhodla jít cestou freelancera a že mohu patřit do této zajímavé a obohacující komunity.

Ing. Kateřina Zímová

krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí
Víkendové školení ve Valticích mi dalo spoustu nových informací a podnětů. Navíc jsem měla příležitost se na vše podívat s nadhledem a odstupem a zároveň zjistit, že v tom nejsem úplně sama. Díky Robertu Vlachovi i všem účastníkům. Vřele doporučuji!

Bc. Adéla Jansová

Před Robertovým školením jsem podnikání na volné noze zvažovala teprve velmi krátce. Tušila jsem jaké má výhody a nevýhody, ale neměla jsem moc konkrétní představu o tom, jak je vlastně možné jako podnikatel na volné noze uspět. To nejdůležitější, co jsem se v průběhu těch dvou velmi intenzivních dnů dozvěděla je, že dělat dobře placenou a poctivou práci v oboru, který mě baví a naplňuje, je na volné noze reálné, a že úspěch i rizika je možné řídit sadou konkrétních nástrojů a dovedností, ve kterých se můžu zlepšovat. Odvezla jsem si 24 stran zápisků plných rad a doporučení, z nichž na spoustu bych sama přicházela dlouho. A poté, co jsem si je teď znovu pročetla, mám i dost jasnou představu o tom, kde bych měla začít. Děkuju moc! Tak já asi začnu…

Eliška Bartošová

Začátkem prosince 2016 jsem se zúčastnila skvěle zorganizovaného a informačně výživného školení pro profesionály na volné noze. Podnikám již deset let a nový pohled na aktuální trendy mě krásně posunul. Jsem přesvědčená, že užitek ze školení se bude projevovat i v dalších letech. Ráda bych se naučila nejen reagovat na konkrétní výzvy a situace, ale také pracovat na dlouhodobé strategii. Prozatím jsem se ponořila do doporučené literatury, zapojila jsem se do odborné komunity, ujasnila si své potřeby a představy a propojila se s marketingovou poradkyní. Děkuji Robertovi i kolegům za cenné informace, inspiraci a milé setkání.

Lenka Hrochová

Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS