Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 3140 z celkem 241 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Yvetta Fendrichová
Přiznám se, že jako svobodný umělec dělám mnohé věci spojené s praktickým podnikáním s velkou nechutí. Robert svým přístupem, nadhledem, profesionalitou, otevřeností, laskavostí, zkušenostmi a vtipem, dokázal tyto věci ochutit natolik dobře, že se i pro mě staly stravitelnými. A co víc: mám ještě větší chuť jít dál (bonusová přísada: optimismus). Moc doporučuji! Obzvláště těm, kteří bezradně stojí a neví kudy kam.

Yvetta Fendrichová

umělecká obkladačka, výtvarnice, návrhářka a výrobce mozaiek z keramických obkladů
Školení Na volné noze bylo pro mě přínosné i příjemné zároveň. Robert Vlach je profesionál, který toho opravdu hodně ví a umí to navíc zajímavě podat, to vše v neformální a velmi příjemné atmosféře. Díky školení jsem začal svou práci, kterou jsem předtím ani jako nějaké podnikání nepojímal, vidět z jiné perspektivy. Dostal jsem všechny relevantní informace i odpovědi na četné dotazy, abych věděl, jak se dál rozvíjet a jakým směrem se vydat. V neposlední řadě mě nadchlo i fantastické prostředí Valtic ve vrcholícím vinobraní. Díky školení jsem poznal také řadu dalších zajímavých lidí ze všech možných oborů. Naprosto bez obav toto školení doporučuji každému, kdo na volné noze podniká nebo tom třeba jen uvažuje.

Mgr. Tomáš Chalupa

publicista a novinář
Nikola Kaplanová
Ráda bych se přidala k řadě pozitivních ohlasů na podnikatelské školení. Ač jsem tušila, že bude skvělé, i tak předčilo mé očekávání! Řada skvělých rad, které mě obohatily, plno poznámek (až mě z toho zapisování bolí ruka :) a také super přednášející Robert s pozorným Danem. Odnesla jsem si s sebou plno dojmů a inspirace pro moji práci – díky moc a těším se na další setkání!

Nikola Kaplanová

grafická designérka
Mgr. Jana Grohmannová
Školení mě nadchlo. Robert přednášel celé dva dny zajímavě a k věci. Toto doporučení píši cca po dvou měsících a moje nadšení ze školení vůbec nepolevuje, spíš naopak. Musím konstatovat, že praktické rady a tipy, které jsem se od Roberta dozvěděla, opravdu fungují v mé každodenní praxi a výrazně mi ulehčily pracovní život. Navíc si postupem času moc ráda pročítám knihy a články, o kterých jsem se dozvěděla na školení, a sama bych je nejspíš neobjevila.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
Ing. Petr Dufek
Školení, kterým jsem prošel, bylo souhrnem zkušeností a rad provozovatele portálu Na volné noze Roberta Vlacha, který mi již dříve ukázal možnou profesní cestu jak pracovat sám na sebe a podle sebe. Doporučuji toto školení všem lidem, kteří chtějí být svými pány. Kromě celkové filosofie nezávislého podnikání mi připadají nejdůležitější témata jako budování dobrého jména, hospodaření s časem či praktické rady k obchodní spolupráci. A už jen setkání s dalšími profesionály za ten čas a peníze stojí.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
Mgr. Barbora Tite
Školení mi poskytlo skvělý komplexní balíček rad, logicky setříděný do kategorií problémů, které podnikatel řeší. Velmi užitečné pro začínající volnonožce i pro ty, kteří už mají něco za sebou. Speciální plusové body máte za část věnovanou užitečným IT aplikacím a nástrojům.

Mgr. Barbora Tite

tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
Ing. Jiří Pinkas
Již několik let podnikám a na školení jsem chtěl zjistit, jestli jdu správným směrem. Nejenom že jsem zjistil, že tomu tak je, ale také jsem získal několik výborných tipů, jak mé podnikání zlepšit a posunout dál. K tomu byla ve Valticích super atmosféra a s ostatními účastníky školení jsme si to tam pořádně užili. Děkuji, určitě si to po nějaké době zopakuji :)

Ing. Jiří Pinkas

lektor, programátor a konzultant pro technologie Java
Mgr. Petra Antonů
Na školení Roberta Vlacha jsem získala jak mnoho konkrétních tipů pro svou práci, tak i nekonkrétní inspirace, které ve mně ještě budou zrát :) Nejvíc však pro mne byla inspirativní Robertova osobnost pojící zkušenosti a úspěch na straně jedné a pokoru na straně druhé. To není běžná kombinace a dodala mi optimismus, že je něco takového možné! Díky.

Mgr. Petra Antonů

videotrenérka komunikace a lektorka
Mgr. Pavel Kašpar
Školení Roberta Vlacha jsem zprvu bral jako potvrzení, či naopak vyvrácení, zdali se ubírám v podnikání správným směrem. Ukázalo se, že ano i ne. Mnoho rad již využívám a snažím se aplikovat – například ty z blogu Na volné noze. Musím říct, že jsou skutečně účinné a mnohé platné napříč podnikáním. Robertovo školení mi ale dalo mnohem více – velmi cenné rady a tipy, směřování, šíři problematiky přesahující do etiky i zdravého životního stylu, čerstvý vítr do plachet, poznání dalších skvělých lidí s cílem stát na vlastních nohou. Navíc je Robert velmi dobrý řečník a ačkoli jsem na školení přijel nedospaný z návratu z dovolené v brzkých ranních hodinách a vstával jsem značně nerudný s myšlenkou to odpískat (mimochodem už podruhé), byly to dva dny plné energie a nadšení, kterou dokázal přenést a mě tak neuspat. Čili bravo a všem (i skeptikům) vřele doporučuji!

Mgr. Pavel Kašpar

PR konzultant
Mgr. Lucie Peláková
Živnostenský list mám přes 15 let, praxi v oboru mnohaletou — i když, pravda, ne celou dobu na volné noze. Rad pro podnikání je ale plný internet i knihovny, tak proč tedy chodit na školení Roberta Vlacha o podnikání na volné noze? Protože pochopíte, jaký význam má dobré jméno a jak jej budovat, jaký je rozdíl mezi firemním podnikáním a „volnou nohou“ a proč vám rady určené pro podnikání firem nefungují, jak si nastavit podnikatelskou strategii, jak si stanovit cíle a jak sledovat úspěšnost, jak se vyhnout reálným rizikům. Jasně uvidíte, co už jste na cestě za úspěchem udělali správně, co ne a kde máte mezery, které je třeba zaplnit. Odnesete si balík rad a doporučení, podle nichž lze parametry vašeho podnikání na volné noze nastavit tak, abyste směřovali k prosperitě. Není to laciný recept na úspěch a bude vás pravděpodobně čekat hodně práce. Ale nebudete ztrácet čas zbytečnostmi a pochopíte, co je opravdu důležité, pokud chcete být úspěšným nezávislým profesionálem.

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS