Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Školení > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení od účastníků školení úspěšného podnikání

Zobrazuji č. 5160 z celkem 232 doporučení od účastníků školení pro úspěšné podnikání na volné noze:
Ondřej Martinek
Díky školení jsem si uvědomil, jakým směrem chci směřovat své podnikání. Svou budoucnost nevidím v podobě mamutí firmy, ale spíše v menším kolektivu mladých nezávislých profesionálů, kteří dohromady tvoří dravou a flexibilní jednotku. Díky školení jsem poznal lidi z oboru, které jsem měl do té doby možnost potkávat pouze ve virtuálním světě. Tito podnikatelé mě obohatili svými názory a zážitky z podnikání, takže vím, co mě případně může čekat. Celkově hodnotím školení jako velmi osvěžující a inspirující. Přestože podnikám rok a půl (oproti většině účastníků školení jsem byl jako nemluvně), tak informace o začátcích podnikání i nezávislých profesionálech byly přínosné. Školení rozhodně doporučuji jak začínajícím, tak profesionálům, kteří již mají spoustu zkušeností.

Ondřej Martinek

affiliate manažer a poradce pro affiliate marketing
Mgr. Jiří Kaláček
Školení mohu doporučit každému, komu začíná být těsný zaměstnanecký poměr, nebo se chce na volnou nohu „postavit“ přímo. Načerpal jsem zde řadu zajímavých informací použitelných do základů stavby se štítem „Nezávislý profesionál.“ Strategie budování dobrého jména opřeného o spolehlivost a vysokou úroveň odvedené práce zcela odpovídá mým představám o slušném podnikání. Bonusem je Robertovo nasazení, doplněné o řadu postřehů načerpaných z vlastní praxe nebo aktivním studiem literatury.

Mgr. Jiří Kaláček

grafický designér, ilustrátor a DTP grafik
Ing. Arch. Anna Palacká
Musela jsem obdivovat vysoké nasazení a vstřícnost Roberta Vlacha, autora a lektora školení. Informační okruhy má velmi dobře promyšlené a podložené reflektovanou praxí a příběhy mnohých. Má svou osobní vizi, která je prolnutá v jeho přístupu a práci, a to z celé akce dělá výjimečný zážitek. Sešli jsme se různorodá a velká skupina a pro každého tam bylo něco k upotřebení. Školení mi dalo hodně podnětů k přemýšlení a tipů k další práci na sobě a své profesi. Celkově mě nakoplo a motivovalo. Budu jej dál doporučovat a protože se neustále vyvíjí, určitě si ho za čas zopakuji.

Ing. Arch. Anna Palacká

lektorka ne/formálního vzdělávání, koučka a poradkyně pro dotační programy ERASMUS+
Radim Hasalík
Po třech letech na volné noze jsem se zúčastnil školení Roberta Vlacha. Přišel jsem načerpat inspiraci. Před školením jsme mohli dát náměty na to, co nás zajímá. Robert všechny tyto náměty citlivým způsobem zapracoval. Na začátku školení vytvořil takovou atmosféru, že jsme se mohli bez problémů v průběhu zapojovat do diskusí. Osobně jsem si ujasnil rozdíl mezi budováním firmy a živnosti. Vyřešil jsem si také osobní dilema v tom, jak a jestli do podnikání zapojovat svojí manželku. Neméně zajímaví byli i pozvaní hosté. Celkově hodnotím školení jako velmi přínosné. Odnesl jsem si řadu užitečných podnětů, které jsem okamžitě začal využívat v praxi. V některých věcech jsem změnil přístup ke svému podnikání. Za sebe mohu školení od Roberta Vlacha vřele doporučit.

Radim Hasalík

specialista na internetový marketing a použitelnost webových stránek
Renáta Kozáková
Jsem velice ráda, že jsem se zúčastnila školení pro nezávislé profesionály. Přijela jsem na školení s očekáváním dozvědět se něco nového o podnikání, co by mi pomohlo utřídit myšlenky a ukázat cestu. Musím přiznat, že moje očekávání bylo zcela naplněno! Získala jsem zajímavé informace a několik inspirativních nápadů či myšlenek, jak to dělat jinak. Navíc, mohu kladně ocenit formu a průběh školení v podání Roberta Vlacha. Myslím, že to v Česku nemá obdoby. Být nezávislý profesionál na volné noze je prima nápad a pro mě nová cesta. Vřele doporučuji i těm co již nějaký čas podnikají a cítí potřebu změny, jako v mém případě.

Renáta Kozáková

poradkyně pro vybavení domácnosti a certifikovaný prodej nádobí a produktů značky Zepter
MgA. Šimon Chloupek
Návštěvu školení doporučuji. Mě osobně přineslo velký užitek. V některých oblastech jsem mohl poněkud korigovat své představy, očekávání, případně i obavy z neprobádaného světa svobodného podnikání a celkově se zase o pár kroků posunout dále. Na školení si také cením důrazu kladeného na integritu osobnostního růstu s vlastním podnikáním a celkově zasazení do širšího kontextu - sociálního a etického. Myslím, že server Na volné noze přispívá svou aktivitou k návratu kvality a dobrého jména podnikání u nás.

MgA. Šimon Chloupek

grafik, lektor a poradce v oboru ekografika a ekodesign
Jarmila Trnkalová
Školení bylo velmi príma, nechytla mně ani rýma. Roberte, byla to pecka, sešly se tu bezva děcka… :-) Ale teď vážně: zajimavá témata, perfektní prezentace, spousta užitečných odkazů na odbornou literaturu či softwarové pomůcky, neformální přátelská atmosféra.

Jarmila Trnkalová

daňová poradkyně a lektorka účetnictví
Petr Bříza
Školení bylo přímo nabité užitečnými informacemi z praxe. Opravdu výborné je zaměření na nezávislé podnikatele, přičemž je znát, že strategie se velmi výrazně liší od firemního podnikání, a to činí toto školení výjimečným. Obvykle na většině kurzů otevřu notebook a dělám si svoje věci, protože mi to nic moc nedává (a to jsou, prosím, většinou technicky zaměřené kurzy na téma, které mě zajímá!), tady jsem si napsal 4 stránky poznámek. To mluví samo za sebe :) Za školení moc děkuji, kombinace s vinným sklípkem je perfektní, stejně tak neformální způsob jednání. Kéž by v podobném duchu probíhala všechna školení :)

Petr Bříza

senior programátor a vývojář v prostředí Microsoft .NET
Kurz byl nabitý informacemi z podnikatelské abecedy. Největší přínos pro mne měly praktické rady pro zlepšení podnikání, zcela určitě je využiji. Děkuji Robertovi i všem účastníkům za skvělý víkend. Ráda se zúčastním i dalších akcí.

Denisa Michálková

detoxikační terapeutka, školitelka detoxikačních metod a provozovatelka Centra Biorezona v Praze
Ing. Mira Vlach
Když odečtete suchou administrativu a běhání po úřadech, zbude vám to, o čem nezávislé podnikání doopravdy je. A právě s tím vám pomůže školení portálu Na volné noze.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Informace o nejbližším termínu školení >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS