Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > O nás > Nápověda > Časté dotazy > Školení > Jak moc se liší školení a kniha Na volné noze?

Jak moc se liší školení a kniha Na volné noze?


Liší se výrazně. Původní osnova školení byla sice předlohou knihy Na volné noze, nicméně v novém formátu od jara 2018 školení obsahuje také prvky workshopu. Školení a kniha se každopádně ideálně doplňují, i proto ji všichni účastníci dostávají jako dárek.

Z pohledu účastníka to asi nejlépe vystihla tlumočnice a překladatelka Eva Volenová, která byla na školení krátce po přečtení knihy:

„Účastnit se školení, nebo neúčastnit? Váhala jsem půldruhého roku a nakonec jsem se přihlásila hned po svém prvním think-tanku Na volné noze – atmosféra setkání a plodná diskuse mě nadchly tolik, že jsem okamžitě věděla, že chci Roberta slyšet přednášet znovu. Víkendové školení nezklamalo, bylo intenzivní a každé probírané téma stálo za to. Dlouhodobě sleduji české i zahraniční profesní blogy, vzdělávám se v oboru i v podnikatelských dovednostech a měla jsem načtenou i Robertovu knihu. Tím spíš jsem čekala, že na školení jenom vyzobu několik přelomových tipů a zbytek času si budu hlavně pečlivě a v nové formě opakovat, co už vím. Nemohla jsem být dál od pravdy. V neděli jsem si domů odnášela blok hustě popsaný poznámkami a dvoustránkový to-do list, nemluvě o tom, že se mi seznam knížek k přečtení prodloužil o 18 titulů. Hned v prvních dnech po školení se mi dokonce podařilo některá Robertova doporučení uplatnit v praxi a fungovalo to skvěle :) Snad nejpozitivněji hodnotím přátelskou náladu na setkání a Robertův přístup k věci, který zřejmě nejlépe vystihuje jeho důraz na férové podnikání a dobré jméno freelancerů. Nesmírně mě povzbudilo vidět takový přístup v praxi. Díky moc!“ — Mgr. Eva Volenová

Jakkoli má tedy školení i kniha podobnou osnovu i obsah, prakticky se v mnoha ohledech liší a vzájemně doplňují: Školení průběžně aktualizujeme a rozšiřujeme o nová témata, tipy či trendy a až z jedné třetiny staví na diskusi a dotazech účastníků. Každý termín je proto jiný v důsledku unikátního oborového složení účastníků.

Zpět na stránku školení >

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS