Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Vrána > Ukázky práce > Michaela Matanelli Vránová - SEO konzultantka

Michaela Matanelli Vránová - SEO konzultantka

Míša praví: "Říkali mi různě - SEO konzultant, SEO specialista, linkbuilding strategist, linkbuilder, vedoucí linkbuildingového oddělení. Na tom ale nezáleží. Mým cílem je pomáhat klientům v zlepšovat viditelnost jejich webů ve vyhledávačích."

Odkaz: www.misamatanelli.cz
Zobrazuji položku č. 8 z celkem 8 položek v této galerii:

Michaela Matanelli Vránová - SEO konzultantka
« Předcházející Návrh webu pro advokátní kancelář  (zobrazit v plné velikosti)Návrh e-shopu s luxusními dárky  (zobrazit v plné velikosti)Návrh webu pro kosmetický salon  (zobrazit v plné velikosti)Adam Vrána - UX designér  (zobrazit v plné velikosti)Michaela Matanelli Vránová - SEO konzultantka  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Adam Vrána

Adam Vrána

UX designér a textař — Zlepšení použitelnosti webů a zjednodušení cesty návštěvníků do cíle. Precizní copywriting s texty, které prodávají. Práce v duu se SEO specialistkou Míšou Matanelli, která zvyšuje webům návštěvnost. SEO + UX = obchodně úspěšný web. Praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 774 508 788 ~ Email: adam@ladyvirtual.cz ~ Web: www.ladyvirtual.cz
Místo: Stádlec (Jihočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Adam Vrána Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS