Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Adéla Imreczeová

MgA. Adéla Imreczeová

ilustrátorka, kreslířka a výtvarnice

MgA. Adéla Imreczeová

Ráda pro vás nakreslím jakékoliv obrázky, které oživí a připoutají pozornost k vašemu projektu, v zákaznících vzbudí důvěru a dětské tváře rozzáří úsměvem :) Nabízím:

  • knižní ilustrace – zejm. ilustrace dětských knih a učebnic
  • perokresby – věrné zpodobnění rozmanitých objektů: rostlin, živočichů, krajiny, architektury, památek…
  • obrázky na web – originální ilustrace pro webové stránky, nápadité bannery pro online propagaci
  • malby na stěnu – pro zpestření interiérů domů, pracoven, podnikatelských provozoven i veřejných prostor

Díky zkušenostem z několika grafických studií výtečně ovládám software Adobe (Ilustrator, Photoshop) a také vám připravím veškerá data pro finální tisk.

Vystudovala jsem obor Propagační výtvarnictví – vědecká ilustrace a kresba na Střední škole uměleckých řemesel v Brně, Fakultu výtvarných umění na VUT v Brně a absolvovala odbornou stáž ve Francii. Zúčastnila jsem se několika úspěšných skupinových výstav: v Moravské galerii v Brně, v galerii Umělecko-průmyslové vysoké školy v Praze, v Muzeu v Uherském Hradišti, v galerii Darja v Brně, v galerii Villa Zanders v Bergisch Gladbach a jinde.

Vybrané reference: adventní kalendář (včelí farma AnnKas), obrázky motýlů na stěnu ordinace (Orthoprague s.r.o.), ilustrace do dětské knihy Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ).

Galerie:

Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)
Zobrazit všech 17 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Brno

Působnost:

na dálku celý svět, osobně Brno a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mobil:775 163 429
Email:adela.imreczeova@gmail.com
Účet:1501814015 / 3030
:76087611

Doporučení z první ruky

Mám velké štěstí, že se s Adélou známe již pár let. Viděl jsem její práce a vždy jsem byl očarován a fascinován Adélinou kreativitou. Umí vytvořit umělecký, někdy až téměř fotografický obraz různých živočichů. Proto, když jsem se rozhodoval jak oživit interiér své stomatologické ordinace, Adéla byla jednoznačně první volbou. Atmosféra a nadšení z celého výtvarného procesu se mi velmi zamlouvalo. Adéla vytvořila několik variant motýlů, které se výborně hodí barevně i prostorově k oživení interiéru ordinace. Doufám, že to ocení především naši pacienti, pro které tato tvorba vznikla. Děkuji Adéle a těším se na její další osobní a umělecké úspěchy.
MUDr. Ilija Christo Ivanov
specialista v ortodoncii, Praha, Orthoprague s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS