Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Adéla Imreczeová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Adéla Imreczeová — ilustrátorka, kreslířka a výtvarnice

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace MgA. Adéla Imreczeová:
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
S ilustrátorkou Adélou Imreczeovou se znám mj. díky spolupráci na projektu dětské stolní hry Perníková chaloupka, nad kterým měla výtvarný dohled. Je velmi milá a sympatická, cením si její spolehlivosti i pečlivosti v práci. Vyniká značnou výtvarnou zručností a citem pro jemnou kresbu a laskavý humor. Spoluprací s ní rozhodně neuděláte chybu!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
S Adélkou byla úžasná spolupráce. Stačilo nastínit naše představy a ihned je realizovala. A to ještě lépe, než jsme si původně mysleli. Přesto, že se v našem oboru nepohybovala, vystihla i nejmenší detaily. Rychlá a kvalitní práce, kreativní ztvárnění a úžasný přístup k zákazníkovi. Určitě jí „využijeme“ znovu.

Andrea Novotná

Mám velké štěstí, že se s Adélou známe již pár let. Viděl jsem její práce a vždy jsem byl očarován a fascinován Adélinou kreativitou. Umí vytvořit umělecký, někdy až téměř fotografický obraz různých živočichů. Proto, když jsem se rozhodoval jak oživit interiér své stomatologické ordinace, Adéla byla jednoznačně první volbou. Atmosféra a nadšení z celého výtvarného procesu se mi velmi zamlouvalo. Adéla vytvořila několik variant motýlů, které se výborně hodí barevně i prostorově k oživení interiéru ordinace. Doufám, že to ocení především naši pacienti, pro které tato tvorba vznikla. Děkuji Adéle a těším se na její další osobní a umělecké úspěchy.

MUDr. Ilija Christo Ivanov

specialista v ortodoncii, Praha, Orthoprague s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS