Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Adéla Imreczeová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Adéla Imreczeová — ilustrátorka, kreslířka a výtvarnice

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace MgA. Adéla Imreczeová:
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
S ilustrátorkou Adélou Imreczeovou se znám mj. díky spolupráci na projektu dětské stolní hry Perníková chaloupka, nad kterým měla výtvarný dohled. Je velmi milá a sympatická, cením si její spolehlivosti i pečlivosti v práci. Vyniká značnou výtvarnou zručností a citem pro jemnou kresbu a laskavý humor. Spoluprací s ní rozhodně neuděláte chybu!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
S Adélkou byla úžasná spolupráce. Stačilo nastínit naše představy a ihned je realizovala. A to ještě lépe, než jsme si původně mysleli. Přesto, že se v našem oboru nepohybovala, vystihla i nejmenší detaily. Rychlá a kvalitní práce, kreativní ztvárnění a úžasný přístup k zákazníkovi. Určitě jí „využijeme“ znovu.

Andrea Novotná

Mám velké štěstí, že se s Adélou známe již pár let. Viděl jsem její práce a vždy jsem byl očarován a fascinován Adélinou kreativitou. Umí vytvořit umělecký, někdy až téměř fotografický obraz různých živočichů. Proto, když jsem se rozhodoval jak oživit interiér své stomatologické ordinace, Adéla byla jednoznačně první volbou. Atmosféra a nadšení z celého výtvarného procesu se mi velmi zamlouvalo. Adéla vytvořila několik variant motýlů, které se výborně hodí barevně i prostorově k oživení interiéru ordinace. Doufám, že to ocení především naši pacienti, pro které tato tvorba vznikla. Děkuji Adéle a těším se na její další osobní a umělecké úspěchy.

MUDr. Ilija Christo Ivanov

specialista v ortodoncii, Praha, Orthoprague s.r.o.
Spolupracovat s Adélou Imreczeovou je vždy radost. Velmi pečlivě naslouchá zadání a pak s klidem a zodpovědností jí vlastní odevzdává – v rámci smluveného termínu – precizní práci. Adéla je zkušený kreativec. Jakmile začne zpracovávat zadané téma, vytváří ilustrace přesně na míru a odevzdává i graficky dokonalou práci. Adéla dokáže skloubit své výtvarné nadání s profesionalitou grafičky, ale taky se znalostí produkčního prostředí, což není obvyklé; o to více je pro každý projekt přínosem. Ilustrace knih jsou pro Adélu výzvou i radostí. Pro naše nakladatelství pracuje opakovaně a jsme tomu rádi. Doporučujeme.

Dana Dvořáková

Nakladatelství Rebo International
dvorakova@rebo.cz
Spolupráce s Adélkou je za odměnu! Kreativní, milá, ochotná, talentovaná a velmi spolehlivá výtvarnice. U Adélky nemusíte mít strach, že nedodrží termíny, nebo že se netrefí do vašich představ. Těším se, že se s Áďou brzy potkám na dalším projektu!

Štěpánka Sekaninová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS