Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Adéla Imreczeová > Galerie

Galerie

MgA. Adéla Imreczeová — ilustrátorka, kreslířka a výtvarnice

Zobrazuji všech 17 náhledů položek této galerie s rozdělením do 3 oddílů:

Propagační ilustrace

Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)Adventní kalendář (pro včelí farmu AnnKas)

Obrázky na stěnu

Ilustrace na stěnu ordinace (zakázka pro Orthoprague)Ilustrace na stěnu ordinace (zakázka pro Orthoprague)Ilustrace na stěnu ordinace (zakázka pro Orthoprague)

Knižní ilustrace

Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ)Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ)Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ)Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ)Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ)Zahrajeme si pesničky o zvieratkách (nakladatelství Rebo International CZ)
MgA. Adéla Imreczeová

MgA. Adéla Imreczeová

software Adobe
ilustrátorka, kreslířka a výtvarnice — Knižní ilustrace (zejm. dětské knihy a učebnice), věrné perokresby rozmanitých objektů, obrázky na web, kreslené bannery pro online propagaci, malby na stěnu aj. Práce se softwarem Adobe a příprava dat k finálnímu tisku. Vzdělání, praxe, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 5 doporučení
Mobil: 775 163 429 ~ Email: adela.imreczeova@gmail.com
Místo: Brno ~ Působnost: na dálku celý svět, osobně Brno a okolí

2005 – 2018 © Robert Vlach a MgA. Adéla Imreczeová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS