Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Obermajerová — průvodkyně v oblasti propojení s tělem, lektorka intimní jógy a koučka angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Adéla Obermajerová:
Přestala jsem se před angličtinou zavírat. Najednou mě baví, když je něco bez překladu. Kniha, video nebo celá konference. Překvapilo mě, že na hodině (i pak celý den po ní) lze mít stejně hezký pocit jako na józe. Byl to pro mě relax. Je to pojetí, které člověk jinde nezažije. A navíc to není jen angličtina, ale zajímavé a inspirativní setkání v angličtině.

Michaela Mužíková

www.365copytriku.cz ~ michaela.muzikova@gmail.com
Rozhodně mi kurz přinesl větší sebedůvěru. Ještě jsem pořád úplně neprolomil ten blok, ale cítím, že už stačí jen kousek. Navíc můžu už koukat na videa v angličtině – většině rozumím a to je super. Největší pokrok jsem určitě dosáhl v konverzaci. Na začátku jsem měl velké problémy vůbec skládat věty a hrozně jsem to pletl. Teď už s tím téměř nemám žádný problém. Můj názor na AJ se změnil především v tom, že to nemusí být vždycky jenom o učení, ale taky někdy i o zábavě. Ať už to jsou knížky, poslechy, videa nebo konverzace. V kurzu mě nejvíce bavilo asi hraní „scének“. Kurz bych doporučil všem, kteří mají nějakou znalost angličtiny a potřebují si informace doplnit a srovnat, jako v mém případě. Jedinečné pro mě osobně bylo množství materiálů, které jsem měl kdykoliv k dispozici na Google Drive. To bylo opravdu SUPER!

David Kaválek

kavalekd@gmail.com
Nebát se mluvit, rozmluvit se a vyjádřit se – to je můj největší pokrok! Líbilo se mi moc, že v podstatě pořád jsme mluvili a hráli hry, aktivity byly touto formou udělané, takže hodina většinou utekla jako voda :-) Adél, děkuji za podklady a za všechno, mám z toho celkově dobrý pocit, že se mi podařilo něco s mou angličtinou po letech udělat a zlepšit se. Děkuji Ti za to.

Jakub Hubička

jhubicka@centrum.cz
Účast na kurzu s Adélou mi přinesla zjištění, že učit se cizí jazyky nemusí být vykoupeno potem a krví, ale že je to prostě zábava, která posouvá hranice vašich možností. Také objevíte (tedy v mém případě určitě), že šedá kůra mozková není ještě tak ošoupaná, jak se dříve zdálo a rozhodně se na ní ještě leccos uchytí. Adéla mě jako lektor nejen učí, ale také vyvolává touhu po samovzdělávání svým pozitivním přístupem a nadšením pro svou práci, která ji evidentně baví. Pokud se tedy rozhodujete, zda se začít potýkat s cizím jazykem, vřele doporučuji začít právě zde, protože Adélino nadšení je vysoce nakažlivé a radost z vašich úspěchů opravdová. Přínos, který má pro mne největší význam, je ten, že ze stavu „musím se naučit angličtinu“, jsem nyní ve fázi, kdy se chci učit angličtinu.

Zdeněk Janoušek

www.pernickyzemlyna.cz ~ quigley@seznam.cz
Tento kurz je jedinečný přístupem slečny učitelky. Každého „učence“ vede zvlášť jeho cestou, jeho tempem a v souladu s jeho duší. Účast na kurzu mi do života přinesla úplně novou sílu, energii a chuť tvořit. Rozveselilo mě to :-) Mám nyní úplně přirozenou a hravou chuť se učit, bez jakýchkoliv tlaků, naopak lehce.

Eva Kosinová

evkosinova@seznam.cz
Co mi Adélin tutoring 1 na 1 osobně přinesl do života? Především dvě věci, které budou znít zvláště, ale je to tak. Za prvé to je zamyšlení se nad tím, jestli se člověk dokáže sám od sebe vymanit ze stereotypu běžného života a položit si otázku, zda jde směrem, kterým chce jít? Kde je ten správný impuls nebo inspirace i pro tak zásadní věci, jako je změna práce? Druhou věcí je pak uvědomění, že mě nikdy na žádné škole (od základní po VŠ) nenaučili metody, jak se správně učit. A právě v tom jsem během tříměsíčního kurzu s Adél udělal největší pokrok. Změnilo se i to, že nyní se angličtině věnuji o dost systematičtěji a využívám jiné zdroje, než klasické učebnice. Adélin tutoring je jedinečnou a super kombinací jak osobního, tak pedagogického přístupu. Lektorka umí jazyk vysvětlit komplexně a přitom nenásilnou formou.

Jiří L.

projektový manažer
jirkaltk@email.cz
Můj pohled na výuku angličtiny se změnil výrazně. Dosud jsem znala pouze jednu tvář výuky AJ a ta mě nenadchla ani nic nenaučila. S Adél je to úplně jiné. Když jsem se do kurzu přihlašovala, doufala jsem, že se dá AJ vyučovat i jinak, efektivněji a zábavněji. Ano, lze to – v Lotus English s Adél :-) Rozhodně se již nebojím mluvit. Kurz mě také naučil, jak zvládat stres a dodal mi zdravou dávku sebevědomí. Adél má velice přátelský přístup a je velice ochotná. Docházela jsem na individuální kurz a mohla jsem se kdykoliv na všechno zeptat (když u mě pokulhávalo pochopení určité problematiky). Určitě bych lekce všem vřele doporučila. Stálo to za to a budu chtít pokračovat, protože mi to skutečně dalo hodně.

Monika Drozdová

fundraiser v neziskové organizaci
drozdovamonika@email.cz
Můj největší pokrok je, že už se angličtiny nebojím. Bez problémů vyřídím hovor v AJ dokonce i po telefonu. Účast na kurzu mi přinesla poznání, že jazyk se dá učit zábavně, hravě – a to angličtina s Adélou prostě je! Hodiny jsou plné aktivit, během kterých očekávejte všechno, jen ne nudu. Moc se mi líbila kombinace různých zdrojů, odkazů a doporučení šitých přímo na míru mé úrovni. Je vidět, že Adélu její práce baví. Pokud máte dost sezení v lavicích a jste připraveni se sami aktivně zapojit a pracovat na svém rozvoji, pak angličtinu s Adélou rozhodně doporučuji!

Ing. Klára Špirková

Executive manager v obchodní společnosti
klara.spirkova@gmail.com
Adél používá zajímavou metodu, která pracuje velmi nenápadně, ale brzy přináší slyšitelné výsledky: jako když se učím používat vše zároveň, a ono se to skládá jako puzzle. Čím dál víc se mi ten jazyk rozkrývá a já nejen že rozumím, ale čemu rozumím, to umím i říct. Což považuji za důležité, protože vím, že hodně lidí rozumí, ale mají problém MLUVIT. Lekce s Adél uteče neskutečně. Mluvíme, hrajeme si, což mě tedy překvapilo – je to prostě zábava. Tím, že dostávám vtipné domácí úkoly, mě baví příprava, prostě to jde lehce a hravě a motivuje mě to věnovat se jazyku i doma. Nejlepší na tom je to, jak se umí Adel radovat z mých pokroků. Jako učitelku ji mohu naprosto doporučit, protože je nejen milá a kreativní, ale i velmi trpělivá.

Magda Křepelková

m.krepelkova@seznam.cz
Na hodiny angličtiny s Adélou se pokaždé těším! Lekce jsou přizpůsobeny přesně mé úrovni. Díky zábavným aktivitám nemám nikdy pocit, že bych se něco „biflovala“. Už za několik lekcí po začátku kurzu jsem na sobě cítila velký pokrok. Pracujeme se spoustou různorodých materiálů, které mi pomáhají anglický jazyk lépe pochytit a pochopit. Velmi se těším na další spolupráci.

Leona Frajtová

l.goldefusova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS