Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Obermajerová — terapeutka kraniosakrální biodynamiky a lektorka intimní jógy pro ženy

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Adéla Obermajerová:
Tvůj kurz mi dává tolik jako bych studovala celou školu. Je to nádherné, jak mě to vede. Mám tak úžasné prožitky díky meditacím. Ani se to nedá popsat. Opravdu je to úžasné, co jsem si uvědomila a jak na sobě cítím tu změnu. Teď zase proběhla obrovská. Je to taková a vděčnost.

Broňa H.

Teď už vím, proč mi bylo po celý týden tak dobře – byla jsem „vyladěná“ na sebe. Každodenním propojením se s tělem a jóni jsem se dostávala k sobě – do prožívání v těle. Poslouchala jsem pocity, které mi mé ženství sdělovalo. Uvědomila jsem si každodenním opečováváním se, jak málo času jsem před tím své ženě v sobě věnovala. Těšila jsem se „na svůj čas“ jako na rituál. Jako bych v tu chvíli byla spojená s tím, co tu bylo vždy, v dětství, plný prožitek. Při cvičení jsem následovala jemné laskavé Adélčino vedení vepsané do slov, jako by tam byla se mnou a jemně mě podporovala. Dovolila jsem si prožívat vše, co tam bylo skryté, zasunuté, to hezké i to méně hezké. Vše tvořilo mé uvědomování si sebe sama. Kurzem jsem prošla po 7 po sobě jdoucích dnů. Cítím, že si jej však budu opakovat, i doporučeně 3×7 dní. S vděčností za takovou ženskou podporu vřele doporučuji dalším ženám.

Lucie Kubíčková

lektorka na volné noze
Na setkání s kranio jsem u Tebe, Adél, byla zatím celkem 6×. Velké díky za každé. Pokaždé to byl jedinečný zážitek, zároveň všechna setkání tak nějak zapadala do jednoho celku, který mi dává smysl. Je úžasné pozorovat, jak si mé tělo dovoluje jít do stále větší hloubky a vnášet uvolnění do různých částí mého těla – a s nimi spojených témat mého života. Vždy se velmi těším na ty okamžiky, kdy můžu vnímat i ty nejjemnější části svého těla a tělesné pochody, které se mi v běžném denním životě vnímají obtížněji. Díky kranio si také více uvědomuji potřebu více naslouchat svému tělu, ať už např. z úhlu jeho výživy nebo pohybu. Velmi děkuji za tvůj velmi citlivý přístup, který mi dává 100% pocit bezpečí a důvěry, maximální klid a otevřenost. Je plný úcty a pokory k ošetřovanému. Nikdy nevím, jaké další setkání s kranio bude a jaké sebepoznání a léčení přinese, ale vím, že jsem v dobrých rukách, které ví, co v daný okamžik udělat a to mi dává důvěru v každé naše další ošetření.

Lenka Komendová

masérka a muzikoterapeutka
www.centrumusebe.cz
Adéla mi objasnila průběh ošetření a že si to celé řídím sama. Jasně! Až při naciťování si prvních hmatů mi ale došlo, co to doopravdy znamená, „řídit si ošetření“. To znamená říci, kdy třeba stačí a chci jít dál a naciťovat si další hmat. Bylo pro mě nové a léčivé vyjadřovat, co cítím. Bez hodnocení, bez strachu, zda-li cítím „správně“. Hodně jsem své tělo vnímala odděleně – ruce, nohy, břicho apod. Mé tělo si přálo, abych jej vnímala jako celek. Poslední informace, která přišla, byla – mít své hranice. Chránit se. Flexibilně je zmenšovat nebo zvětšovat. Hrát si s nimi. Cítila jsem se velmi svěže, odpočatě, zregenerovaně. Očička mi svítila! Děkuji Ti, Adél, za prožití toho, jaké to je, když sami sebe respektujeme. Své potřeby a potřeby druhých. Pak to dopadne třeba tak, že se vrátím zvenku hladová a doma je navařeno a především jsou všichni spokojení. Děkuji za Tvé bytí, Tvou plnou přítomnost, která dostává všechny zúčastněné do klidu. Aspoň u mě to tak působí. Díky Tvému klidu a ukotvení sama v sobě jsem si byla více vědoma svého vlastního bytí. Děkuji Ti za krásnou otevřenou komunikaci. Děkuji, že ji mohu s Tebou realizovat a žít své nejniternější hodnoty a přesvědčení. S láskou a vděčností.

Kristýna Elster Straková

kristyna.strakova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS