Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Obermajerová — průvodkyně v oblasti propojení s tělem, lektorka intimní jógy a koučka angličtiny

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Adéla Obermajerová:
S Adélou právě absolvuji soukromý kurz angličtiny a pociťuji značné zlepšení mých znalostí, zejména slovní zásoby a komunikace. Vyhovuje mně její přístup vysvětlovat vše v angličtině a vést lekci pouze anglicky, a to i když dojde na gramatiku, což byl zpočátku trochu nezvyk. Když náhodou začnu mluvit česky, dělá, že nerozumí :) Při hledání významu zapojujeme i jiné způsoby dorozumívání – gesta, kreslení. A v současnosti? Dokonce už sám raději hledám význam nových slovíček v anglickém slovníku s definicí než v česko-anglickém, protože vidím, že mně to opravdu pomáhá!

Radim Kolář

radim.kolar@email.cz
V souvislosti s právě absolvovaným půlročním kurzem anglického jazyka vedeným lektorkou Mgr. Adélkou Obermajerovou píši s kladnou referencí. Přesněji řečeno chválím její osobité vedení kurzů v přátelském duchu a zároveň nikdy neopomíjený důraz na kvalitní přípravu i průběh výuky. Tímto bych rád ještě jednou Adélce poděkoval :)

Dušan Hradil

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS