Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleksandra Stojanovik

Aleksandra Stojanovik

lektorka angličtiny

Aleksandra Stojanovik

Nabízím standardní a nestandardní kurzy obecné a obchodní angličtiny pro jednotlivce i firmy. Výuku vždy přizpůsobím vašim potřebám. Zaručuji vám příjemnou atmosféru během celého kurzu. Budu k vám trpělivá a přátelská, určitě se nebudete cítit jako ve škole :)

  • Jak učím? Komunikativní metodou, žádné přednášky. Budete neustále mluvit a procvičovat. Občas se možná zapotíte, ale budete na sebe hrdí a budete se cítit dobře.
  • Co se naučíte? Postupně se zbavíte tzv. czenglish a začnete přemýšlet anglicky. Zlepšíte si slovní zásobu, naučíte se spoustu nových slov a frází. Nenápadně, ale jistě si uděláte pořádek v gramatice. Budete vědět, jak a co říct a jak poskládat správně věty. Také si zvyknete na mluvené slovo a občas budete číst a psát.
  • Kde? U vás na pracovišti, doma nebo v kavárně. Dojedu za vámi v rámci Prahy.
  • Jak často? To záleží na vás. Doporučuji alespoň 1× týdně, aby to mělo smysl.
  • Jak lekce dlouho trvá? Doporučená délka lekce je 75 minut, delší lekce už zbytečně vyčerpává a ztrácí se při ní pozornost. Vše ale přizpůsobím vašim potřebám.

Je mi 37 let. Vystudovala jsem polskou a anglickou filologii. Angličtinu učím intenzívně už šestým rokem, téměř po celou dobu mého lektorování se věnuji výuce dospělým. V roce 2011 jsem získala i metodický certifikát CELTA (The Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults), a také mám úspěšně absolvované jazykové Cambridge zkoušky CAE a CPE.

Kde jsem doposud učila a učím: Česká spořitelna, GE Money Bank, Komerční banka, UOL – Účetnictví online, RWE, Ministerstvo dopravy, Maersk Line, J&T Banka, Globus hypermarket, jazykové školy James Cook LanguagesIris Lingua v Praze + spousta úžasných individuálních studentů.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a širší okolí

Kontaktní informace

Aleksandra Stojanovik
Marie Podvalové 924/1
Praha 9 – Čakovice
196 00
Email:astojanovik@gmail.com
Web:www.ajazyky.cz
:74076990

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS