Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Aleksandra Stojanovik

Aleksandra Stojanovik

lektorka angličtiny

Aleksandra Stojanovik

Nabízím standardní a nestandardní kurzy obecné a obchodní angličtiny pro jednotlivce i firmy. Výuku vždy přizpůsobím vašim potřebám. Zaručuji vám příjemnou atmosféru během celého kurzu. Budu k vám trpělivá a přátelská, určitě se nebudete cítit jako ve škole :)

  • Jak učím? Komunikativní metodou, žádné přednášky. Budete neustále mluvit a procvičovat. Občas se možná zapotíte, ale budete na sebe hrdí a budete se cítit dobře.
  • Co se naučíte? Postupně se zbavíte tzv. czenglish a začnete přemýšlet anglicky. Zlepšíte si slovní zásobu, naučíte se spoustu nových slov a frází. Nenápadně, ale jistě si uděláte pořádek v gramatice. Budete vědět, jak a co říct a jak poskládat správně věty. Také si zvyknete na mluvené slovo a občas budete číst a psát.
  • Kde? U vás na pracovišti, případně doma. Dojedu za vámi v rámci Prahy.
  • Jak často? To záleží na vás. Doporučuji alespoň 1× týdně, aby to mělo smysl.
  • Jak lekce dlouho trvá? Můžete zvolit 60 nebo 90 minut. Pro úplné začátečníky a začátečníky doporučuji 60 minut. Pro pokročilejší studenty, kteří mají hodně co říct, spíše 90 minut. Vše ale přizpůsobím vašim potřebám.
  • Cena výuky. Podrobnosti najdete na mém webu Yourenglishteacher.cz.

Vystudovala jsem polskou a anglickou filologii. Pocházím z Makedonie, do České republiky jsem přijela za manželem v roce 2005. Angličtinu učím intenzívně od roku 2011 a téměř po celou dobu mého lektorování se věnuji výuce dospělých. V roce 2010 jsem získala metodický certifikát CELTA (The Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults), a také mám úspěšně absolvované jazykové Cambridge zkoušky CAE a CPE. Učím všechny jazykové úrovně a mám zkušenost s přípravou na zkoušky FCE, CAE, IELTS a BEC Higher.

Kde jsem doposud učila a učím: Česká spořitelna, GE Money Bank, Komerční banka, UOL – Účetnictví online, RWE, Ministerstvo dopravy, Maersk Line, J&T Banka, Globus hypermarket, jazykové školy James Cook Languages a Caledonian school v Praze + spousta úžasných individuálních studentů.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a širší okolí

Kontaktní informace

Aleksandra Stojanovik
Bermanova 1009/10
Praha 9 – Čakovice
196 00
Email:astojanovik@gmail.com
Web:www.yourenglishteacher.cz
Účet:446181002 / 5500 (Raiffeisen)
:74076990 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Výborná lektorka angličtiny, má trpělivost i s méně jazykově zdatnými žáky. Ráda si při hodinách konverzace promluví o čemkoliv a ráda se učí nové věci. Dokáže vás připravit na zkoušky i na prezentaci do práce. Alex vždy doporučuji svým přátelům, když hledají lektora angličtiny.
Eliška Svobodová
konzultantka online marketingu se zaměřením na SEO

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS