Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alena Ndiaye

Alena Ndiaye

interiérová designérka se zaměřením na etno a vintage styl, mentorka pro designéry a umělce

Alena Ndiaye

Jako interiérová designérka s dlouholetou praxí vám navrhnu interiéry v etno a vintage stylu.

Etno prvky vám zkrášlí domov typickými barvami a vzory kultur, které vám jsou blízké – dnes je velmi moderní např. africký, orientální či toskánský design. Zemitý vintage styl zase dodá vašemu interiéru na noblese a útulnosti díky kvalitním přírodním materiálům. Rovněž provádím malby na zeď, které vkusně dotvářejí mé designy.

Dále nabízím podporu a poradenství pro začínající i zavedené umělce a designéry, kteří potřebují rozšířit povědomí o své práci, získat nové klienty apod.

 • Interiérový design
  • Navrhuji originální kuchyně, obývací místnosti, ložnice, dětské pokoje pro kluky i holky, prostory pro meditace. Vše minimalisticky ve vintage a etno stylu. Ráda kombinuji přírodní materiály (masivní dřevo, kůže, kámen, kov) s novými technologiemi.
  • Konzultuji a vytvářím barevné typologie, studie prostoru, světelnosti a ekologie interiéru.
  • K designu přistupuji celostně, zakládám si na nevšednosti a komplexnosti projektů.
  • Projekty řeším na klíč, s rekonstrukcí, nebo jako návrh, který si klient řídí sám dle svých možností. Na realizaci dohlédnu jako autorský dozor.
  • Spolupracuji s produktovými designéry, restaurátory a umělci z různých oborů.
 • Art&Design konzultace a mentoring – jste designér či umělec a hledáte místo na trhu? Konzultace vám zkrátí čas, který byste dali do pokusů a omylů při hledání té správné cesty. Podíváme se na všechny aspekty, které je třeba řešit a rozvíjet pro tvůrčí růst a uplatnění na trhu. Mentoring spolehlivě dokáže „probudit“ i umělce, kteří ztratili chuť do tvorby nebo ustrnuli v mrtvém bodě a nevědí jak dál.

Absolvovala jsem pražskou DesignŠkolu a mám za sebou desítky realizovaných designů pro jednotlivce i firmy. Mnoho mých prací najdete na Pinterestu. Kreativní výzvy jsou mojí celoživotní srdeční záležitostí.

Ukázky práce:

Obraz jako osvěžující etno prvek v interiéruKuchyně | interiérový design ve vintage styluKuchyně s obývákem | interiérový design ve vintage styluKuchyňská linka | interiérový design ve vintage styluKoupelna | interiérový design ve vintage stylu
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

online po celé ČR, osobně v Praze

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Alena Ndiaye
Slévačská 902
Praha 9
198 00
Mobil:774 079 933
Email:alena.ndiaye@seznam.cz
Web:www.alena-ndiaye.eu
Facebook:Facebook promenabydleni
Účet:2201159498 / 2010 (Fio)
:01363581 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S manželem jsme koupili byt a potřebovali ho rychle zařídit. V bytě nebyla kuchyňská linka a tu jsme chtěli mít zajímavou. S paní Alenou jsme vybírali vše potřebné, jako kuchyňskou linku, spotřebiče, nábytek, světla… prostě všechno do obytné kuchyně. Dostali jsme dobrý tip na umístění televize, kterou nebylo kam dát kvůli nedostatku místa. To ocenil manžel. Pro mě bylo důležité, že nám ukázala několik možností, jak nejlíp rozmístit nábytek. Po narození syna plánujeme další spolupráci, tentokrát na dětském pokojíčku. Alena je lidská, chápe životní situace svých klientů. Má naši důvěru.
Manželé Sochůrkovi

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS