Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Alena Nováková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Alena Nováková — účetní

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Alena Nováková:
Robert Vlach
Alenu Novákovou znám dobrých 15 let a poslední dobou s ní také občas spolupracuji v účetní oblasti. Vypracovávala pro mne některé kontroly a výkazy, vždy k mé plné spokojenosti. V účetní problematice se velmi dobře orientuje a nezřídka mne upozornila na drobnosti, které ušly i mnohem zkušenějším daňovým a účetním poradcům. Alenu mohu jako účetní pro živnostenské, malé a střední podnikání opravdu vřele doporučit, nebudete zklamáni!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Lenka Paprok
Alenu Novákovou jsem využila pro pomoc s vyhotovením daňového přiznání. Všechno udělala za mě, takže mi odpadly veškeré starosti a navíc si můžu být jistá, že jsem v účetnictví nikde neudělala chybu. Alena je precizní a rychlá. Ráda ji během roku využívám také na drobné účetní rady po telefonu, nebo s ní věci konzultuji přes email. Doporučuji nejen freelancerům, kteří nemají rádi papírování!

Ing. Lenka Paprok

sloganistka
Daniel Dimitrov
Služby Aleny Novákové jsem využil při vypracování daňového přiznání a můžu ji vřele doporučit. Vše proběhlo na profesionální úrovni od bezproblémového převzetí dokladů až po kompletní vypracování a objasnění problematiky týkající se klientů mimo EU. Alča je zkrátka profesionál v každém ohledu a já osobně její služby v budoucnu ještě určitě využiji.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Paní Alena Nováková zpracovává druhým rokem mé účetnictví. Jelikož není mou první účetní, mám možnost srovnání. Jako obrovskou devizu bych vyzdvihla ochotu vše zákazníkovi vysvětlit. V případě nejasností neváhá svá doporučení podložit citací ze zákonů, vyhlášek, názorů zaměstnanců příslušného úřadu či daňových auditorů. Vždy po zpracování účetních dokladů mi napíše mail, kde mě informuje o průběžném hospodářském stavu a také zašle vyhotovené všechny formuláře pro úřady s podrobným popisem kam a kdy je odnést, popřípadě zaplatit. Účetnictví provádí dle předem dohodnutého harmonogramu a vždy s dostatečným předstihem před termínem odevzdání, aby bylo možno dohledat doklady či ujasnit nejasnosti. Pracuje rychle a precizně. Její služby mohu pouze doporučit.

Jana Martinčíková

poskytovatel telekomunikačních služeb
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS