Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Alena Vobejdová

Ing. Alena Vobejdová

ilustrátorka a kreativní grafička

Ing. Alena Vobejdová
Ing. Alena Vobejdová - logo

Ráda pro vás vytvořím jakoukoliv ilustraci nebo kreativní grafiku. Zakázky pro mě nepředstavují jen hodiny odpracované u počítače. Tvoření je pro mě životní styl, který mi umožňuje s vámi sdílet kousek mého vnitřního světa.

  • Ilustrace – kreslím od srdce a s nadšením. Jsem schopna ilustrovat nejrůznější druhy publikací. Rozvíjím své schopnosti v digitální a realistické kresbě.
  • Kreativní grafika – postarám se o vzhled knih, katalogů, bannerů, blahopřání či brožur. Udělám pro vás logotyp na míru nebo zajistím sazbu a zlom textu.
  • Poradenství v tiskových technologiích – poradím vám, jakou optimální techniku tisku zvolit pro váš projekt.

Vystudovala jsem bakalářský a magisterský obor Polygrafie na Univerzitě Pardubice. Zkušenosti se sazbou a grafickými programy jsem získala v Tiskárně H. R. G. a ve firmě Reklama Branda. Později jsem pracovala ve společnosti Albi, pro kterou jsem ilustrovala dětské pexeso.

Vítám poptávky, které mi budou klást stále nové výzvy, abych se mohla zlepšovat v tom, co mě naplňuje. Umím pracovat s programy Adobe: Photoshop, Illustrator, Indesign a zlepšuji se v programech Adobe Premiere Pro a CorelDRAW.

Ukázky práce:

Ilustrace pexesa Hudební nástroje | ilustraceLogo vytvořené do soutěže na portálu Logopro.cz. – Lucky CatsGrafický návrh a zpracování katalogu Seed ServicePropagační leták pro English campElfka | digitální malba
Zobrazit všech 52 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Alena Vobejdová
V předpolí 13
Praha 10
100 00
Mobil:737 384 143
Email:naumdraw@gmail.com
Web:alenavobejdova.myportfolio.com
:07641788

Doporučení z první ruky

S Alenou Vobejdovou jsem spolupracovala na pexesu pro edici Kouzelné čtení Hudební nástroje. Alena byla rychlá a vstřícná. Se spoluprací jsem byla velmi spokojená!
Lucie Krystlíková
Kouzelné čtení ve firmě Albi Česká republika a.s.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS