Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Aleš Gavlas > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Aleš Gavlas — poradce a business developer se specializací na střední Evropu a Velkou Británii

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Aleš Gavlas:
Robert Vlach
Aleše znám už nějakou dobu jako erudovaného, spolehlivého a inteligentního profesionála s řadou zajímavých faset, jako je sbírání moderního umění a dobrých vín. Velice dobře se orientuje v ostravském průmyslovém regionu a rozhodně bych jej doporučil jako prvotřídní kontakt pro průmyslové a technologické podniky, které chtějí expandovat do tohoto průmyslového koutu země nebo sousedních regionů Slovenska a Polska.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Helena Zvaríková
Poradenskou činnost pana Aleše Gavlase jsem využila při řešení expandování své firmy do většího města. Průběh celé problematiky vyžadoval hodně rozhovorů, trpělivosti, nadhledu a vyjednávání. Jeho osobní a zároveň velmi profesionální přístup při vedení obchodních setkání, stejně jako hledání řešení v průběhu akce, hodnotím velmi kladně. Velmi oceňuji jeho důkladný a odborný přístup k celé záležitosti. Spolupráce s panem Alešem Gavlasem je pro mne významná a velice přínosná podnikatelská zkušenost. V případě potřeby budu i nadále využívat jeho služeb a všem potencionálním klientům jeho poradenství vřele doporučuji.

Mgr. Helena Zvaríková

farmaceutka, majitelka a provozovatelka nezávislé Lékárny Apavar v Ostravě
S Alešem jsem přišel do kontaktu při rozjezdu naší společnosti a našel jsem v něm člověka empatického a flexibilního s velmi lidským přístupem.

David Raszka

www.visi-on.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS