Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Aleš Gavlas > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Aleš Gavlas — poradce a business developer se specializací na střední Evropu a Velkou Británii

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Aleš Gavlas:
Robert Vlach
Aleše znám už nějakou dobu jako erudovaného, spolehlivého a inteligentního profesionála s řadou zajímavých faset, jako je sbírání moderního umění a dobrých vín. Velice dobře se orientuje v ostravském průmyslovém regionu a rozhodně bych jej doporučil jako prvotřídní kontakt pro průmyslové a technologické podniky, které chtějí expandovat do tohoto průmyslového koutu země nebo sousedních regionů Slovenska a Polska.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Poradenskou činnost pana Aleše Gavlase jsem využila při řešení expandování své firmy do většího města. Průběh celé problematiky vyžadoval hodně rozhovorů, trpělivosti, nadhledu a vyjednávání. Jeho osobní a zároveň velmi profesionální přístup při vedení obchodních setkání, stejně jako hledání řešení v průběhu akce, hodnotím velmi kladně. Velmi oceňuji jeho důkladný a odborný přístup k celé záležitosti. Spolupráce s panem Alešem Gavlasem je pro mne významná a velice přínosná podnikatelská zkušenost. V případě potřeby budu i nadále využívat jeho služeb a všem potencionálním klientům jeho poradenství vřele doporučuji.

Mgr. Helena Zvaríková

provozovatelka lékárny Apavar
www.apavar.cz ~ zvarikova@apavar.cz ~ 724 484 811
S Alešem jsem přišel do kontaktu při rozjezdu naší společnosti a našel jsem v něm člověka empatického a flexibilního s velmi lidským přístupem.

David Raszka

www.visi-on.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS