Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alexandra Hubáčková, Ph.D.

Alexandra Hubáčková, Ph.D.

certifikovaná koučka, lektorka a konzultantka se zaměřením na leadership a firemní kulturu

Alexandra Hubáčková, Ph.D.

Co kdybyste měli ve své firmě skvěle fungující tým, který táhne za jeden provaz, má společný cíl a vášeň ho dosáhnout?

Pomáhám firmám zlepšit týmovou spolupráci a nastavit smysluplnou a inspirativní kulturu. Ne tu na plakátech, ale takovou, kterou všichni skutečně žijí. Má to pozitivní vliv na pohodu a výkon zaměstnanců, i na výsledky celé firmy.

Jednodenní školení na to nestačí. Nejde jen o to naučit se nové dovednosti, důležité je uvést je pak do praxe. Ještě podstatnější je skutečná, trvalá změna myšlení a postojů lidí v týmu, a proto pracuji s týmy dlouhodobě (3–12 měsíců).

Co vám přinese naše spolupráce:

 • zlepšení komunikace ve firmě
 • schopnost zaměstnanců přizpůsobit se změnám
 • posun k sebeřízení
 • odvaha otevřeně dávat i přijímat zpětnou vazbu
 • chuť vymýšlet lepší řešení
 • větší nadhled

Spolupráci předchází vstupní konzultace, na základě které vám připravím program na míru. Služby nabízím také v angličtině.

Fotogalerie:

Přednáška Alexandry HubáčkovéWorkshop Alexandry Hubáčkové

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR (zejm. Zlín, Brno, Ostrava); JV Asie (Hong Kong, Singapur, Kuala Lumpur)

Kategorie katalogu:

Vstupní konzultace:

Přijedu k vám do firmy a zmapuji situaci z hlediska vize, prostředí a vztahů. Zjistím, jak je vnímá top management, střední management a jak zaměstnanci. Na základě získaných výstupů připravím doporučení, do čeho bude vhodné investovat energii a čas, aby se pozitivní změna projevila co nejdříve.

Zlepšení týmové spolupráce a nastavení firemní kultury – program na míru

Na základě výstupů úvodní konzultace pro vás připravím program přesně na míru tak, aby měl co největší dopad a přinesl co nejlepší výsledky. Bude to kombinace workshopů (s tématy leadershipu a rozvoje týmových dovedností), týmového nebo individuálního koučinku a stínování.

Vytvořím pro vás plán cesty s jasně definovaným cílem. A tou cestou vás provedu. Na konci programu budou mít účastníci dovednosti nezbytné pro efektivní fungování týmu, nástroje a tipy z případových studií, ale hlavně budou mít za sebou zkušenosti s jejich využitím ve firemní praxi.

Proč pracovat se mnou:

 1. Přinesu do vašeho myšlení barevný pohled na svět. Vidím nové možnosti, otevírají se jiná okna, je to nový svět, řekl jednatel společnosti. Způsob vedení lidí založený na autoritě, příkazech a kontrole přestává fungovat a spíš firmy zpomaluje. Nový model organizací vyžaduje od leaderů a manažerů otevřenou mysl, nový způsob uvažování, který jim umožní vidět věci z mnoha úhlů, přijít s nečekanými řešeními. Budete mít prostor na to se zastavit, dobít energii, inspirovat se.
 2. Přečetla jsem to za vás. Máte obrovský záběr znalostí, řekl obchodní ředitel. Čtu, hlavně v angličtině, knihy, články, případové studie, výzkumy. Poslouchám podcasty a sleduji videa, která se týkají firemní kultury, leadershipu a týmových dovedností. Předložím vám souhrn toho nejzajímavějšího a nejužitečnějšího, protože vím, že vás to zajímá, ale máte málo času.
 3. Dostanu vaše lidi na palubu. Na začátku jsem nechtěl chodit do programu týmových dovedností. Udělalo to ze mě ale úplně nového člověka, byl to obrovský přínos, řekl mistr ve výrobní firmě. Skutečná změna firemní kultury a zlepšení týmové spolupráce se týká všech. Na stejné lodi s ředitelem musejí být i dělníci. Dokážu s nimi mluvit o leadershipu, vizi, hodnotách, otevřené komunikaci tak, aby jim to dávalo smysl a aby měli chuť to uvést do praxe. Pokud budete chtít, přivedu k vám do firmy ty, kteří tu cestu se mnou prošli, aby vás a vaše zaměstnance inspirovali.

Vzdělání a certifikace

 • Koučink – věda i umění, The Art and Science of Coaching – TASC, Erickson College, Koučink centrum, Praha
 • Týmový koučink v praxi, Koučink centrum, Praha
 • Standing in Contribution,Trainers‘ Training Erickson College, Turecko
 • Konference: Coaching Beyond Boundaries, Asia Pacific coaching conference, Singapore, 2012
 • Studium – PhD., ukončení doktorandského studia, Univerzita Palackého v Olomouci (2002); MA – Master of Arts, Durham University, Velká Británie (1996–8)
 • Granty a stipendia – Fulbright Research Grant, University of Colorado, Boulder, USA (1999–2000); Chevening Scholarship by the British Embassy, Praha (1998)
 • Vystoupení na mezinárodních konferencích v ČR, Turecku, Norsku a USA

Chcete nastavit silnou firemní kulturu, která dává lidem smysl? Ozvěte se mi ještě dnes!

Kontaktní informace

Alexandra Hubáčková, Ph.D.
nám. T. G. Masaryka 1281
Zlín
760 01
Mobil:720 152 447
Email:me@alexandrahubackova.com
Web:www.alexandrahubackova.com
LinkedIn:LinkedIn alexandrahubackova
Účet:1039462012 / 3030
:68904258

Doporučení z první ruky

Nejvíc si cením toho, že se v průběhu naší spolupráce podařilo ve firmě „zapálit“ hodně kolegů, nastartovat změnu v jejich myšlení a pohledu na každodenní i budoucí věci. Mělo to smysl, vše, co jsme dělali, přinášelo výsledky a mělo efekt. Určitě i já jsem jiný. Snažím se kolegy vést, podporovat je v jejich samostatnosti a odpovědnosti a ne je řídit. Alexandru bych doporučil těm, kteří chtějí něco zlepšit nebo změnit, a myslí to vážně!!!
Ing. Libor Zemánek
Managing Director ve firmě Mould & Matic Solutions, s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS