Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alexandra Hubáčková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Alexandra Hubáčková, Ph.D. — certifikovaná koučka, lektorka a konzultantka se zaměřením na leadership a firemní kulturu

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Alexandra Hubáčková, Ph.D.:
Nejvíc si cením toho, že se v průběhu naší spolupráce podařilo ve firmě „zapálit“ hodně kolegů, nastartovat změnu v jejich myšlení a pohledu na každodenní i budoucí věci. Mělo to smysl, vše, co jsme dělali, přinášelo výsledky a mělo efekt. Určitě i já jsem jiný. Snažím se kolegy vést, podporovat je v jejich samostatnosti a odpovědnosti a ne je řídit. Alexandru bych doporučil těm, kteří chtějí něco zlepšit nebo změnit, a myslí to vážně!!!

Ing. Libor Zemánek

Managing Director ve firmě Mould & Matic Solutions, s.r.o.
Alexandra vám otevře oči, uvědomíte si obrovské možnosti nového, efektivního způsobu vedení lidí. Velmi potřebný a neotřelý přístup v dnešní rostoucí globální konkurenci.

Susan Burns

Business Strategist and Legal Advisor
www.susanburnsllc.com
Alexandra Hubáčková má profesionální a lidský přístup – dávám za 1.

Gabriela Píchová

Alexandra měla od začátku naší spolupráce jasnou vizi a strategii, jak dosáhnout cíle, který jsme si ve firmě vytyčili. A to byl projekt na několik let! Bylo úžasné sledovat, jak do sebe postupem času jednotlivé kamínky mozaiky zapadají. Dokázala mluvit a domluvit se (!) s lidmi na všech úrovních, od dělníků, přes mistry až po nejvyšší management v zahraničí. Tím byla umožněna komunikace napříč všemi úrovněmi ve firmě, která dříve tak nefungovala. Workshopy byly vždy srozumitelné a přesvědčivé, přesně cílené na to, co účastníci zrovna v danou chvíli potřebovali. V těžkých momentech ztráty víry nás vždycky dokázala motivovat a dodat nám energii.

Aleš Winkler

Sales & Marketing Manager, S+C Alfanametal, s.r.o.
Alexandra Hubáčková mluví odvážně o tom, proč je důležité, aby dnešní leadeři překročili své vlastní hranice a limity. Pokud považujete důvěru za podstatnou věc ve firmě, běžte si Alexandru poslechnout. Její příběhy mě pohltily.

Danielle Reed

Facilitátorka a lektorka
www.coachonthego.net
Alexandra zpochybňuje konvence týkající se řízení firem a vedení lidí. Její myšlenky jsou přesvědčivé, dávají smysl a ukazují cestu, jak vytvořit ve firmě kulturu inovace a tvořivosti.

Linda Ugelow

www.lindaugelow.com
Osobitý přístup a profesionální prezentace! Alexandru Hubáčkovou doporučuji.

Majka Čutková

Díky workshopům a koučinku s Alexandrou Hubáčkovou mám větší, širší rozhled. Jiný náhled na věci „tak samozřejmé a jasné“. Jsem více empatický, naslouchám ostatním, dávám prostor podřízeným, aby mohli svobodně vyjádřit svůj názor a nemám problém otevřeně říkat, co si myslím. Líbila se mi její otevřenost, osobní přístup, diskrétnost, vždy perfektní příprava na setkání a pozitivní energie, kterou kolem sebe šíří.

Radek Lukeš

ředitel řízení kontroly a kvality odlitků, Slévárna Kuřim, a.s.
Alexandra si během svého vystoupení zcela získala publikum. Lidé souhlasně přikyvovali, když vyprávěla příběhy a sdílela své poznatky o tom, jak být v dnešní době úspěšným leaderem. Je to důležitá zpráva pro firmy a korporace, které chtějí udržet krok s dobou a být na špici. Pokud tyto myšlenky uvedete do praxe, uspějete!

Chantelle Adams

www.chantelleadams.com
Během kurzu jsem si uvědomila, co chci – jak chci, aby se vyvíjel můj život a co musím udělat pro to, aby tomu tak bylo. Nakoplo mě to a dalo novou šťávu a chuť do dalšího snažení. Za to moc děkuju!

Martina Vorlová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS