Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Alžběta Košková

Ing. Alžběta Košková

personalistka, osobní a kariérní koučka

Ing. Alžběta Košková

Jsem tak trochu jiná personalistka & koučka vašeho života. Pomůžu vám získat práci, kterou chcete a být spokojení. Přecejen v práci trávíme přibližně třetinu svého života a to není málo. Své klienty nesoudím ani se je nesnažím nachytat, jako to obvykle personalisté na pohovorech dělávají. S mou pomocí zvýšíte své šance na trhu práce.

 • Životopis na míru – profesionálně zpracuji váš životopis, aby personalisty zaujal a chtěli vás poznat osobně. Vytvořím nový nebo vyladím stávající CV.
 • Motivační dopis – prošly mi pod rukama tisíce motivačních dopisů, proto přesně vím, jak napsat ten váš, abyste byli úspěšní.
 • LinkedIn – založím profil na LinkedIn těm, kteří mají málo času nebo se nekamarádí s technikou. Díky této stránce vás zaměstnavatelé najdou rychleji.
 • Pohovor nanečisto – vyzkoušíme si společně pohovor a vy ode mě dostanete okamžitě zpětnou vazbu.
 • Konzultace – probereme spolu vše, co vás trápí, ať už to je nedostatek sebevědomí, změna práce nebo chaotický životopis.
 • Koučování kariérní i osobní – objevíme společně váš potenciál, o kterém jste dosud neměli ani tušení. Se mnou dosáhnete svého cíle.

Vaše motivační dopisy a profily mohu napsat také v angličtině.

Na Vysoké škole ekonomické jsem vystudovala Mezinárodní obchod s vedlejší specializací na personální management. Koučování jsem propadla na Vysoké škole aplikované psychologie pod vedením Mgr. Petra Růžičky. Další moře zkušeností jsem získala v IT korporaci na oddělení HR. Napsala jsem 2 e-booky: 7 kroků k získání práce snů (zdarma) a 36 otázek k pohovoru. Pravidelně publikuji na svém blogu.

Fotogalerie:

Životopis před úpravouŽivotopis po mé úpravěUkázka motivačního dopisuUkázka motivačního dopisu v angličtině

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat?

 1. Ušetřím vám čas – čas je v dnešní době nedostatkovým zbožím. Já vám jej ušetřím. S rychlostí blesku poskytnu informace, které právě potřebujete.
 2. Vím, jak personalisté přemýšlí – vím, jak fungují personalisté, a proto vám můžu poradit, abyste byli vždy o krok napřed.
 3. Věřím v osobní přístup – můžete pročítat stovky internetových článků, ale ty nemusí odpovídat vaší situaci. Díky osobnímu přístupu se společně můžeme soustředit na konkrétní problémy, které vás trápí.
 4. Jsem flexibilní – nebudu vás svazovat striktními pravidly ani úředními hodinami. Jsem flexibilní a službu se snažím přizpůsobit vám a vaší potřebě. Potřebujete něco trochu jinak, než jak je to popsané na stránkách v ceníku, nebo na poslední chvíli? Tak s tím nemám žádný problém.
 5. Má práce mě baví – už jste zažili, jaké to je být obsluhován prodavačkou nebo číšníkem, které práce nebaví? Nic moc, že? Pro mě je práce zároveň mým koníčkem a dělám ji pořádně.
 6. Vidím to pozitivně – něco se nedaří? Nevadí, lidem se pokouším ukázat, že i když jim život naservíroval citrony, pořád je možnost udělat z nich chutnou limonádu.
 7. Blesk je můj pomalejší brácha – nesnáším pomalost a tuhost systémů. Potřebujete něco rychle? Svým klientům vycházím vstříc.

Kontaktní informace

Ing. Alžběta Košková
Pod Borky 208
Kleneč (Ústecký kraj)
413 01
Mobil:739 384 869
Email:alzbeta.koskova@gmail.com
Web:bettybilek.cz
Facebook:Facebook dobrapracehned
LinkedIn:LinkedIn alzbeta-koskova
Účet:1022327981 / 6100
:06094988

Doporučení z první ruky

Betty mi poradila, jak zatraktivnit moje CV, na čem zapracovat, co doplnit a co naopak dát pryč. CV je tak pro personalisty více přehledné a srozumitelnější. Už druhý den po úpravách CV a jeho rozeslání, jsem obdržela dvě pozvání na pohovor. Takže za mě určitě palec nahoru!
Nikola N.
marketingová specialistka, OSVČ

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS