Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Anna Beňová

Anna Beňová

marketérka a tvůrkyně originálních strategií pro cestovní ruch, hotely i služby

Anna Beňová
Anna Beňová - logo

Postarám se o to, abyste na internetu byli vidět. Vymyslím cestu, která vás dovede na vrchol.

Ať jste hotel, region, atrakce, služba či e-shop zaměřený na turistiku, sport, volný čas, pomohu vám vystoupit z davu a vyniknout nad konkurencí.

Mám velmi speciální sadu zkušeností z businessu i marketingu, které jsem získala za dobu více než 20 let ve své agentuře AEčko. Díky letitým zkušenostem s marketingem, provozem vlastních úspěšných online projektů i našim profíkům na Facebook a PPC reklamu vám pomohu z minima prostředků vytěžit maximální efekt. Osvědčené postupy, reklamní triky i know-how využiji ve váš prospěch.

Mým cílem je vaše spokojenost. Nevrhám se bezhlavě do všech možností, které internet nabízí, a neskáču po neověřených nástrojích. Vyberu jen ty, které podpoří váš brand a zvýší poptávku po vašich produktech či službách.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Anna Beňová
Charbulova 290/105
Brno
618 00
Mobil:774 009 440
Email:info@aecko.cz
Web:aecko.cz
Facebook:Facebook jupigocom
:25559133 (plátce DPH)
DIČ:CZ25559133

Doporučení z první ruky

Pro zviditelnění ubytování, služeb pro turisty, zážitků i výletních cílů v našem regionu Kyjovsko jsme pečlivě vybírali profesionála se zkušenostmi z oboru online marketingu pro cestovní ruch. Agentura paní Beňové měla výborné reference, které se v naší, dnes již dlouhodobé spolupráci beze zbytku potvrdily. Oceňujeme její neustálou snahu o nalezení optimálního řešení propagace našeho regionu i návrhy na inovativní řešení celkového pojetí marketingu. Vyzdvihuji její úžasný přehled v oboru, znalosti moderních technologií i velmi pečlivě zpracovávané analýzy a jasně přehledné reporty z kampaní. AEčko agentura paní Anny Beňové je spolehlivá. Skvělá strategie, kreativní řešení a velmi efektivní propagace.
Mgr. Filip Zdražil
vedoucí odboru městského úřadu Kyjov

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS