Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Anna Burdová

Bc. Anna Burdová

spisovatelka, publicistka a PR specialistka

Bc. Anna Burdová

Ráda předám své nadšení a podělím se o zkušenosti z oborů, s nimiž je spojen můj profesní i osobní život. Školám (mateřským, základním i středním), zařízením pro seniory*, knihovnám a dalším kulturním zařízením nabízím:

 • Besedy/workshopy na téma:
  • Práce spisovatele aneb Jak vzniká kniha.
  • Život nevidomých – autentické povídání o tom, co obnáší život a práce „potmě“.
  • Vodicí psi – o přípravě, výcviku a práci vodicích psů a spolu s mým čtyřnohým průvodcem předvedeme i praktické ukázky.
 • Autorská čtení – zejm. pro děti, např. vánoční posezení nad mou knížkou Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška nebo čtení z mých dalších knížek a povídání na dané téma.
 • Pro firmy – připravím např. menší teambuildingovou akci „naslepo“ (zážitky a soutěže se zavázanýma očima).
 • Další služby:
  • Copywriting – tvorba článků a PR textů pro tištěná i online média, správa obsahu webových stránek (produktové weby, firemní blogy aj.).
  • Obsahový a online marketing – analýza stávajícího řešení obsahové a online reklamy, návrh vhodné obsahové reklamy a využití internetu k propagaci.

Můj profesní i osobní život je spojen zejm. s psaným slovem a literaturou. Vystudovala jsem žurnalistiku na FSV UK a po absolvování bakalářského studia (r. 2010) jsem začala pracovat jako publicistka na volné noze. Psala jsem pro zpravodajské weby, kulturní magazíny (literární recenze, reportáže z kulturních akcí atd.), tematické přílohy deníků (zdravý životní styl, medicína ad.), později i pro odborně zaměřená periodika (ekonomika, byznys, průmysl, veřejná správa ad.). Spolupracuji s literární agenturou Mám talent, s. r. o., kde jsem začínala jako literární redaktorka a v současné době zde pracuji jako vedoucí autorského oddělení. V roce 2014 jsem si zvolila dráhu copywriterky a specialistky obsahového marketingu na volné noze. V této práci pokračuji, i když mě to v roce 2019 zaneslo do neziskového sektoru – spolupracuji např. se sociální službou Návštěvy POTMĚ či s organizací Revenium, z. s.

*Mám zkušenosti s prací se seniory – od listopadu 2018 spolupracuji se sociální službou Návštěvy POTMĚ poskytovanou zrakově handicapovanými – navštěvujeme seniory v domovech pro seniory, stacionářích a odlehčovacích službách či v domácnostech. Naším úkolem je klienty zabavit a aktivizovat, ať už povídáním na jim blízká témata nebo hraním společenských her, trénováním paměti atp. V rámci práce pro Návštěvy POTMĚ jsem absolvovala řadu kurzů práce se seniory, např. kurz kognitivních aktivit v práci se seniory, základy práce s lidmi s demencí, aromaterapie, Montessori principy v práci se seniory atd.

Ukázky práce:

Rozhovor s hercem Janem TřískouRozhovor pro časopis TalentKdo v přírodě čarujeKnížka Natálka a svět vzhůru nohamaTexty na web o čajích
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Anna Burdová
Sportovní 3203
Mělník (Středočeský kraj)
276 01
Mobil:737 344 941
Email:a.burdova@email.cz
Web:aburdova.cz
Facebook:Facebook annaburdovaspisovatelka
LinkedIn:LinkedIn aburdova
Twitter:Twitter sepisovatel_ka
Skype:Skype cherissant
:02778513 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Když mi byl zkušenějším kamarádem doporučen „marketingový“ copywriting, říkal jsem si, že leccos si dokážu napsat sám. Anna mě ale překvapila. Víte, existuje taková fráze (vy to ale jako frázi neberte): „Proč mít dobrý věci, když můžu mít ještě lepší!“ :) Anna má cit, neobyčejný...
Honza Tesař
terapeut

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS