Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Anna Burdová

Bc. Anna Burdová

spisovatelka, publicistka a PR specialistka

Bc. Anna Burdová

Ráda předám své nadšení a podělím se o zkušenosti z oborů, s nimiž je spojen můj profesní i osobní život. Školám (mateřským, základním i středním), zařízením pro seniory*, knihovnám a dalším kulturním zařízením nabízím:

 • Besedy/workshopy na téma:
  • Práce spisovatele aneb Jak vzniká kniha.
  • Život nevidomých – autentické povídání o tom, co obnáší život a práce „potmě“.
  • Vodicí psi – o přípravě, výcviku a práci vodicích psů a spolu s mým čtyřnohým průvodcem předvedeme i praktické ukázky.
 • Autorská čtení – zejm. pro děti, např. vánoční posezení nad mou knížkou Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška nebo čtení z mých dalších knížek a povídání na dané téma.
 • Pro firmy – připravím např. menší teambuildingovou akci „naslepo“ (zážitky a soutěže se zavázanýma očima).
 • Další služby:
  • Copywriting – tvorba článků a PR textů pro tištěná i online média, správa obsahu webových stránek (produktové weby, firemní blogy aj.).
  • Obsahový a online marketing – analýza stávajícího řešení obsahové a online reklamy, návrh vhodné obsahové reklamy a využití internetu k propagaci.

Můj profesní i osobní život je spojen zejm. s psaným slovem a literaturou. Vystudovala jsem žurnalistiku na FSV UK a po absolvování bakalářského studia (r. 2010) jsem začala pracovat jako publicistka na volné noze. Psala jsem pro zpravodajské weby, kulturní magazíny (literární recenze, reportáže z kulturních akcí atd.), tematické přílohy deníků (zdravý životní styl, medicína ad.), později i pro odborně zaměřená periodika (ekonomika, byznys, průmysl, veřejná správa ad.). Spolupracuji s literární agenturou Mám talent, s. r. o., kde jsem začínala jako literární redaktorka a v současné době zde pracuji jako vedoucí autorského oddělení. V roce 2014 jsem si zvolila dráhu copywriterky a specialistky obsahového marketingu na volné noze. V této práci pokračuji, i když mě to v roce 2019 zaneslo do neziskového sektoru – spolupracuji např. se sociální službou Návštěvy POTMĚ či s organizací Revenium, z. s.

*Mám zkušenosti s prací se seniory – od listopadu 2018 spolupracuji se sociální službou Návštěvy POTMĚ poskytovanou zrakově handicapovanými – navštěvujeme seniory v domovech pro seniory, stacionářích a odlehčovacích službách či v domácnostech. Naším úkolem je klienty zabavit a aktivizovat, ať už povídáním na jim blízká témata nebo hraním společenských her, trénováním paměti atp. V rámci práce pro Návštěvy POTMĚ jsem absolvovala řadu kurzů práce se seniory, např. kurz kognitivních aktivit v práci se seniory, základy práce s lidmi s demencí, aromaterapie, Montessori principy v práci se seniory atd.

Ukázky práce:

Rozhovor s hercem Janem TřískouRozhovor pro časopis TalentKdo v přírodě čarujeKnížka Natálka a svět vzhůru nohamaTexty na web o čajích
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Anna Burdová
Sportovní 3203
Mělník (Středočeský kraj)
276 01
Mobil:737 344 941
Email:a.burdova@email.cz
Web:aburdova.cz
Facebook:Facebook annaburdovaspisovatelka
LinkedIn:LinkedIn aburdova
Twitter:Twitter sepisovatel_ka
Skype:Skype cherissant
:02778513 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Perfektní. Moc dobré. Umíte psát, což spousta Vašich kolegů neumí. (Reakce po autorizaci rozhovoru.)
Jan Tříska
herec

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS