Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Anna Burdová > Ukázky práce > O psaní... Chci vědět víc

O psaní... Chci vědět víc

Soubor rozhovorů s úspěšnými spisovateli o jejich řemesle, rady a tipy pro začínající autory. Do publikace jsem připravovala mj. rozhovor s Irenou Obermannovou, Bárou Nesvadbovou, Josefem Formánkem ad. Vyd. MÁM TALENT nakladatelství 05/2018.

Odkaz: https://www.databazeknih.cz/knihy/o-psani-chci-vedet-vic-378412
Zobrazuji položku č. 10 z celkem 19 položek v této galerii:

O psaní... Chci vědět víc
« Předcházející Kdo v přírodě čaruje  (zobrazit v plné velikosti)Bětka a Vojtíšek: Jak se těšili na Ježíška  (zobrazit v plné velikosti)O psaní... Chci vědět víc  (náhled aktuálně zobrazené položky)Knížka Adam ve městě budoucnosti  (zobrazit v plné velikosti)Knížka Kubík u babičky na dvorku  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Anna Burdová

Bc. Anna Burdová

copywriterka, publicistka a specialistka na obsahový a online marketing — Copywriting, obsahový marketing, ghostwriting a poradenství pro online marketing. Tvorba článků a PR textů pro tištěná i internetová média, správa obsahu webu. Žurnalistické vzdělání, přes 5 let praxe, vlastní online magazín a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 6 doporučení
Mobil: 737 344 941 ~ Email: a.burdova@email.cz ~ Web: aburdova.cz
Místo: Mělník (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Bc. Anna Burdová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS