Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Anna Preclíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Anna Preclíková — koučka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Anna Preclíková:
Paní Preclíková, vy jste mojí dceři změnila život, takovou, jaká je teď, ji neznám… vyřešila svůj vztah, změnila práci, začala žít. Prostě vzala svůj život do vlastních rukou.

Hana B.

Situace doma s dětmi už řeším s nadhledem, mám pocit, že to, co mě dřív rozčilovalo, mě teď nechává klidnou.

Markéta Š.

Paní Preclíkové děkuji za úžasnou práci. Uvědomila jsem si spoustu mezer a bílých míst v mém životě a zároveň jsem si potvrdila, co je pro můj život důležité a na čem potřebuji pracovat. Přeji jí mnoho spokojených klientů, jako jsem já.

Milada S.

Paní Preclíková, cítím neskutečnou úlevu. Jako kdybych u Vás nechala 20 kilo závaží. Cítím se daleko víc klidu a v bezpečí, víc si věřím.

Jitka O.

Po prvním týdnu se něco zlomilo, už na dítě neřvu, nerozčiluju se, víc spolu mluvíme a sdílíme. Uvědomuju si, že dělám věci jinak. Taky říkám to, co si myslím, a ne to, co by chtěli okolo slyšet.

Dorka P.

Aninko, konečně jsem pochopila ty věci, co mě blokují, a konečně je teď můžu pustit. Díky!

Kateřina N.

Člověk musí chtít sám něco změnit. V mém případě všechno šlo pozitivně, ale to asi souvisí hlavně s tím, že jsem opravdu chtěla. Paní Preclíkovou moc doporučuji, protože je profesionál, empatická bytost... prostě anděl.

Lucie K.

Člověk musí chtít sám něco změnit! V mém případě šlo všechno pozitivně, ale to asi souvisí hlavně s tím, že jsem opravdu chtěla. Paní Preclíkovou moc doporučuji, protože je profesionál, empatická bytost… prostě anděl.

Lucie L.

Ráda bych vám poděkovala za vaši úžasnou práci. Uvědomila jsem si spoustu mezer a bílých míst v mém životě a zároveň jsem si potvrdila, co je pro můj život důležité a na čem potřebuji pracovat. Přeji vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já, kteří na sobě chtějí pracovat.

Milada M.

Paní Preclíková, kudy chodím, tudy vás chválím, děkuji, že jsem vás potkala.

Hana M.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS