Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Anna Sidelnikova > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Anna Sidelnikova — lektorka, překladatelka a tlumočnice ruštiny

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Anna Sidelnikova:
Spolupráce s Annou Sidelnikovou byla velmi příjemná. Oceňujeme zejména její profesionalitu, pečlivou přípravu na jednotlivá tlumočení, precizní dodržování termínů a velmi dobrou schopnost improvizace.

Jaromír Němec

Nezávislé sociálně ekologické hnutí – Nesehnutí
Během ročního kurzu s Annou jsme se naučily složitá gramatická pravidla a značně rozšířily slovní zásobu. Anna je optimistická a naprosto skvělá učitelka. Je profesionální a trpělivá. Pokud chcete začít s ruštinou anebo oprášit znalosti, jednoznačně si doporučuji vybrat Annu Sidelnikovou.

Iuliana Voican

Zebra Technologies Brno
Během dvou týdnů jsem pobývala v Brně. V rámci programu stáže jsme navštívili různé neziskové organizace, masmédia a tréninky. Po celou tu dobu byla s námi tlumočnice Anna Sidelnikova a svou práci odváděla výborně. Od rána do večera nám tlumočila, stíhala reagovat na dotazy, které skupina měla na schůzkách. Kromě programových setkání, která trvala celý den, nám tlumočila i během obědů a večeří. Hodně se mi líbilo, že nám Anna vysvětlila spoustu věcí o místní kultuře. Je velmi pozorná a snaživá a vždy nám dávala užitečné rady.

Edita Badasyan

novinářka z Gruzie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS