Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Jehlář

Antonín Jehlář

vývojář webových a mobilních aplikací

Antonín Jehlář
Antonín Jehlář - logo

Přes 11 let vyvíjím a programuji webové a mobilní aplikace na klíč pro firmy, freelancery i neziskové organizace. Spolupracuji s profesionálními grafiky, kodéry a dalšími vývojáři, takže jsem schopen dodat kompletní aplikaci od A do Z. Kromě toho si mě také můžete najmout jako externistu na interní vývoj do vaší firmy.

Jsem technicky založený, úzce spolupracuji např. s automatizační firmou z Frýdku-Místu, která se specializuje na chytré domy, automatizační procesy v továrnách/dolech apod. Aktuálně působím jako FullStack vývojář ve společnosti I-Toon. Také jsem pracoval jako programátor pro TESCO SW a webový vývojář pro SnugDesign.

Vybrané reference: ekonomický online program pro domácnost EcoFamS, online aplikace pro objednávání pizzy Pizzerie U Michala, dárková služba Free Dreams, měřič lásky Howlong.

Mám na kontě četná vítězství a ocenění z nejrůznějších hackathonů a soutěží zaměřených na vývoj či algoritmizaci. Vystudoval jsem obor Informační technologie na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, kde jsem také vedl kroužek kybernetiky.

Ukázky práce:

EcoFamS – ekonomický online program pro domácnostPizzerie U Michala – online aplikace pro objednávání pizzyDárková služba Free DreamsMěřič lásky Howlong

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Používané technologie:

  • PHP
  • Nette
  • HTML
  • CSS
  • jQuery

Ceník:

  • Základní sazba – 625 Kč za hodinu
  • Man-day – 5.000 Kč

Poznámka ke spolupráci:

Já jakožto zhotovitel jsem oprávněn kdykoliv jednostranně ukončit spolupráci s objednatelem na základě opakovaného nedodání či změny podkladů, nebo při prodlení dodání části či úplných podkladů. Dále pak při prodlení s úhradou jakékoliv faktury a to bez nároků objednatele na jakoukoliv kompenzaci za nedokončenou práci. Úhradou faktury objednatel přejímá dílo bez výhrad.

Kontaktní informace

Antonín Jehlář
Vrahovická 56
Prostějov (Olomoucký kraj)
796 01
Email:tondajehlar@ajaximple.cz
LinkedIn:LinkedIn antonin-jehlar
Účet:2301052647 / 2010 (Fio)
:05341183 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Antonín jako konzultant disponoval vysokou úrovní organizačních schopností a zkušeností ve svém oboru. Efektivnost a preciznost při řešení problémů a následnou možnost podpory i v pozdních hodinách beru jako přidanou hodnotu poskytovaných služeb. Za mě naprostá spokojenost.
Bc. Matúš Timkovič
technický konzultant

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS