Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Jehlář

Antonín Jehlář

vývojář webových a mobilních aplikací

Antonín Jehlář
Antonín Jehlář - logo

Přes 11 let vyvíjím a programuji webové a mobilní aplikace na klíč pro firmy, freelancery i neziskové organizace. Spolupracuji s profesionálními grafiky, kodéry a dalšími vývojáři, takže jsem schopen dodat kompletní aplikaci od A do Z. Kromě toho si mě také můžete najmout jako externistu na interní vývoj do vaší firmy.

Chcete proniknout do technologie Nette? Pořádám školení a online kurzy Nette framework pro začátečníkyNette framework pro pokročilé. Také jsem připravil online kurz Design Patterns – Návrhové vzory.

Jsem technicky založený, úzce spolupracuji např. s automatizační firmou z Frýdku-Místu, která se specializuje na chytré domy, automatizační procesy v továrnách/dolech apod. Aktuálně působím jako FullStack vývojář ve společnosti I-Toon. Také jsem pracoval jako programátor pro TESCO SW a webový vývojář pro SnugDesign.

Vybrané reference: ekonomický online program pro domácnost EcoFamS, online aplikace pro objednávání pizzy Pizzerie U Michala, dárková služba Free Dreams, měřič lásky Howlong, online magazín Chovateľ a hospodár.

Mám na kontě četná vítězství a ocenění z nejrůznějších hackathonů a soutěží zaměřených na vývoj či algoritmizaci. Vystudoval jsem obor Informační technologie na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, kde jsem také vedl kroužek kybernetiky.

Ukázky práce:

Online magazín Chovateľ a hospodárEcoFamS – ekonomický online program pro domácnostPizzerie U Michala – online aplikace pro objednávání pizzyDárková služba Free DreamsMěřič lásky Howlong
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Používané technologie:

  • PHP
  • Nette
  • HTML
  • CSS
  • jQuery

Ceník:

  • Základní sazba – 1.000 Kč za hodinu
  • Man-day – 8.000 Kč

Poznámka ke spolupráci:

Já jakožto zhotovitel jsem oprávněn kdykoliv jednostranně ukončit spolupráci s objednatelem na základě opakovaného nedodání či změny podkladů, nebo při prodlení dodání části či úplných podkladů. Dále pak při prodlení s úhradou jakékoliv faktury a to bez nároků objednatele na jakoukoliv kompenzaci za nedokončenou práci. Úhradou faktury objednatel přejímá dílo bez výhrad. Pracuji pouze na IČO a na dálku. V případě výjezdů za klientem si účtuji náklady a čas spojený s dopravou.

Kontaktní informace

Antonín Jehlář
Vrahovická 56
Prostějov (Olomoucký kraj)
796 01
Email:tondajehlar@ajaximple.cz
LinkedIn:LinkedIn antonin-jehlar
Účet:2301052647 / 2010 (Fio)
:05341183 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pan Antonín Jehlář mi vytvořil webové stránky. Práce, kterou odvedl, byla naprosto profesionální a bez nejmenšího problémů. Komunikace probíhala velmi rychle a svižně. Pana Jehláře mohu jen doporučit.
Daniel Eliáš
zákazník

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS