Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Modr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Antonín Modr — sommelier a degustátor vín

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Antonín Modr:
Pan Antonín Modr boří mýty o tom, že Pražáci neumí ocenit dobře udělané víno. Svou činností vzdělává a zároveň baví výkladem všeho, co o vinařství ví; počínaje výrobou vína a konče historickými zajímavostmi. Společně s mými obchodními přáteli navštěvuji pravidelné tématické degustace. Využil jsme také možnosti zorganizovat řízenou degustaci pro zaměstnance naší společnosti. Vždy jsem byl velice spokojen a pokud chcete zažít příjemný večer s pěkným vínem, doporučuji navštívit některou z akcí pořádaných panem Antonínem Modrem.

Vladimír Nývlt

generální ředitel a spolumajitel Mikrotechny Praha a.s.
www.mikrotechna.cz ~ nyvlt@mikrotechna.cz ~ 225 273 313
Nedávno jsem potřebovala rychle a kvalitně poskytnout některé speciální informace o vinařství v České republice a ve světě. Velmi mi pomohl pan Antonín Modr, neboť jsem využila jeho služeb a absolvovala jím připravené perfektní školení. Dále si nesmírně vážím jeho ochoty, se kterou mi pomáhal s výběrem vín a vinařství při otevření mé nové vinotéky v Havlíčkově Brodě. Neustále se vzdělává, má velký přehled a jeho informace jsou vždy 100%. Je mi neustálým pomocníkem a rádcem. Je dobré vědět, na koho se můžete spolehnout.

Jana Kubátová

majitelka vinotéky DOBRÝ ROČNÍK 33
janina.kubatova@seznam.cz ~ 605 392 813
Akcí Modřanského vinařského klubu vedených panem Modrem se sice z časových důvodů neúčastním pravidelně, o to více se však na ně těším. Setkávám se tu s novými zajímavými informacemi o víně a tyto nové poznatky a pocity zde mohu sdílet s podobně naladěnými lidmi. Pana Modra pak nikdy neváhám oslovit při výběru vína jak pro sebe a své přátele, tak i pro naše obchodní partnery. Mám jistotu, že budou spokojeni.

Ing. Dalibor Kříž

Jednatel společnosti Technica, s.r.o.
www.technica.cz ~ info@technica.cz
S panem Antonínem Modrem jsem se mnohokrát setkala v MOVIKu - Modřanském vinařském klubu. Všechny večery byly velice srdečné, milé a poučné. Jeho profesionální a korektní přístup a obsáhlé znalosti z oblasti degustace vína mě vždy velmi obohatily. Všem mohu jenom vřele doporučit.

Jana Šťastná

stastna.jani@seznam.cz
Pana Modra známe z klubu MOVIK, kam docházíme pravidelně již více než tři roky. Každé setkání bylo vždy přínosné a příjemné. Nikdy jsme se nenudili a pokaždé se dozvěděli hodně zajímavých informací o víně a vinařství. Už se těšíme na další setkání.

Ondra a Lída Horákovi

horako@horako.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS