Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Antonín Trčálek

Ing. Antonín Trčálek

IT konzultant pro výběr počítačového hardware

Ing. Antonín Trčálek

Jako profesionální IT konzultant, vedoucí tester a hardwarový specialista renomovaného časopisu Computer a webu Živě.cz vám pomohu vybrat nejlepší notebook, počítačovou sestavu, monitor, tiskárnu či jiné periferie a základní software podle vašich potřeb. Provádím také diagnostiku a monitoring stávajícího hardwaru a doporučím kroky pro řešení problémů, zvýšení výkonu apod.

Vystudoval jsem elektrotechniku a komunikační technologie na Vysokém učení technickém v Brně a problematice IT se věnuji profesionálně od roku 2004. Jako redaktorovi, testerovi a geekovi mi prošly pod rukama doslova tisíce nejrůznějších zařízení. Hrabu se v hardwaru, protože mě to baví a abyste to nemuseli dělat vy — mí klienti nebo čtenáři mých recenzí, návodů či článků, kterých jsem za ty roky napsal nepočítaně.

IT poradenství účtuji a fakturuji hodinově. Dostupnost a cena na dotaz, podle povahy a urgence problému.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Brno

Kontaktní informace

Ing. Antonín Trčálek
Teslova 11
Brno
619 00
Mobil:724 659 059
Email:a.trcalek@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn trcalek
:88868729

Doporučení z první ruky

Pavel Minář
Dříve jsem svým klientům pomáhal vybírat hardware sám. Pak jsem poznal Tondu Trčálka! Nyní cokoliv, co se týká hardware, směřuji na něj. Protože Tonda novinkami ze světa hardware prostě žije. Jako tester a redaktor počítačového časopisu má obrovský rozhled, spoustu hardware osobně testoval a dokáže tak hodně často doporučení vysypat z rukávu na první dobrou. Pokud doporučení vyžaduje více času, jsou jeho rešerše velmi kvalitně zpracované, ozdrojované a doplněné na odkazy do spolehlivých e-shopů. Klient tak ušetří mnoho času, nervů a peněz. Tonda ale není jen teoretik. Nikdy nezapomenu, jak přede mnou během pár minut rozmontoval několik notebooků, aby mi ukázal, jak mají některé stoje nešikovně řešenou případnou výměnu SSD disku. Kde vzal v kavárně pět notebooků a sadu nářadí, netuším ;-). Další příklad – mému klientovi přestala fungovat klávesnice u notebooku, který již nebyl v záruce a oprava v autorizovaném servisu by stála nemalé peníze (nemluvě o době opravy). Tonda objednal náhradní díl za zlomek ceny, ráno si notebook vyzvedl a před obědem vrátil s vyměněnou klávesnicí a vevnitř kompletně vyčištěný od usazených nečistot. Klávesnice jako nová, notebook navíc opět dobře chladil a tolik nehučel. Antonín Trčálek je prostě hardware guru!
konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS