Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Antonín Trčálek

Ing. Antonín Trčálek

IT konzultant pro výběr počítačového hardware

Ing. Antonín Trčálek

Jako profesionální IT konzultant, vedoucí tester a hardwarový specialista renomovaného časopisu Computer a webu Živě.cz vám pomohu vybrat nejlepší notebook, počítačovou sestavu, monitor, tiskárnu či jiné periferie a základní software podle vašich potřeb. Provádím také diagnostiku a monitoring stávajícího hardwaru a doporučím kroky pro řešení problémů, zvýšení výkonu apod.

Vystudoval jsem elektrotechniku a komunikační technologie na Vysokém učení technickém v Brně a problematice IT se věnuji profesionálně od roku 2004. Jako redaktorovi, testerovi a geekovi mi prošly pod rukama doslova tisíce nejrůznějších zařízení. Hrabu se v hardwaru, protože mě to baví a abyste to nemuseli dělat vy — mí klienti nebo čtenáři mých recenzí, návodů či článků, kterých jsem za ty roky napsal nepočítaně.

IT poradenství účtuji a fakturuji hodinově. Dostupnost a cena na dotaz, podle povahy a urgence problému.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Brno

Kontaktní informace

Ing. Antonín Trčálek
Teslova 11
Brno
619 00
Mobil:724 659 059
Email:a.trcalek@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn trcalek
:88868729

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Tonda Trčálek je hardware konzultant podle mého gusta, protože má v sobě kus nadšeného geeka i velmi skeptického technika, který už viděl hodně reklamních báchorek, ale zároveň přistupuje k technologiím s respektem a vědomím, že ne vše musí fungovat tak, jak automaticky očekáváme. Umí opravdu dobře poradit s nákupem nového notebooku nebo upgradem toho stávajícího, ale i s drobnostmi, jako je třeba výběr powerbanky, a to vše v rozumné ceně. Přestože mě IT baví a částečně i živí, je skvělé mít na telefonu někoho, kdo má aktuální přehled a čas studovat problémy skutečně do hloubky a díky tomu šetří čas můj. Pokud hledáte osobního IT konzultanta nebo člověka, který vám poradí s nákupem počítačů do firmy, Tonda je dobrá volba.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS