Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Antonín Trčálek

Ing. Antonín Trčálek

IT konzultant pro výběr počítačového hardware

Ing. Antonín Trčálek

Jako profesionální IT konzultant, vedoucí tester a hardwarový specialista renomovaného časopisu Computer a webu Živě.cz vám pomohu vybrat nejlepší notebook, počítačovou sestavu, monitor, tiskárnu či jiné periferie a základní software podle vašich potřeb. Provádím také diagnostiku a monitoring stávajícího hardwaru a doporučím kroky pro řešení problémů, zvýšení výkonu apod.

Vystudoval jsem elektrotechniku a komunikační technologie na Vysokém učení technickém v Brně a problematice IT se věnuji profesionálně od roku 2004. Jako redaktorovi, testerovi a geekovi mi prošly pod rukama doslova tisíce nejrůznějších zařízení. Hrabu se v hardwaru, protože mě to baví a abyste to nemuseli dělat vy — mí klienti nebo čtenáři mých recenzí, návodů či článků, kterých jsem za ty roky napsal nepočítaně.

IT poradenství účtuji a fakturuji hodinově. Dostupnost a cena na dotaz, podle povahy a urgence problému.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Brno

Kontaktní informace

Ing. Antonín Trčálek
Teslova 11
Brno
619 00
Email:a.trcalek@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn trcalek
:88868729

Doporučení z první ruky

Pavel Ungr
Tonda je boží. Nejenomže oboru rozumí, ale je i rychlý, efektivní a řeší problémy. A bohům dík, on dokáže i skvěle a profesionálně komunikovat. Mrzí mě jediná věc. Že není z Prahy.
konzultant SEO a online marketingu

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS