Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Kohoutová

Bára Kohoutová

grafická designérka a ilustrátorka

Bára Kohoutová
Bára Kohoutová - logo

Tvorba propagační grafiky pro firmy i jednotlivce z rukou kreativní designérky se zalíbením v komiksech a street artu. Corporate identity, logotypy, akcidenční tiskoviny, bannery, plakáty, brožury, bigbooardy, citylighty a webdesign. Tiskoviny včetně DTP a předtiskové přípravy.

Pod pseudonymem King at Home Prague dále tvořím autorské ilustrace, malby, textilní hračky a nášivky.

Vystudovala jsem Propagační výtvarnictví / Propagační grafiku na Střední umělecké škole designu a v oboru pracuji 13 let. Reference: Colliers International, Topper Harley Booking, Vilém reality, Mosaic House, MOOo Apartments, Hostel Mingle, Green Lemon, La Loca Music Bar & Lounge, 3Kcapital, Národní Galerie v Praze, Galerie Miro, Nokia, Orion, Vitana, Club Mate, CBRE, IMPACT-CORTI.

Portfolio:

Corporate identity | MOJU propertiesAkcidenční tiskoviny | pexesoPlakátyIlustrace | With my ghostPublikace | Katalog pro Vernon Fine Art International
Zobrazit všech 49 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bára Kohoutová
Troilova 439/1
Praha 10
110 00
Mobil:777 711 006
Email:barakohoutova01@gmail.com
Web:hjartadesign.com
Facebook:Facebook kingathomeprague
:87246295

Doporučení z první ruky

Doporučuji spolupráci s Bárou. Dělala mi podklady pro hudební akci. Což zahrnovalo plakáty, bannery na sociální sítě i malé letáčky. Vše zpracované s precizností a do detailu. I když jsem neměl jasnou představu o tom, co přesně chci. Dokázala reagovat velmi rychle a ochotně na mé připomínky. Celkovým výsledkem jsem byl mile překvapen. Bára má cit vybrat vhodný motiv pro jakoukoli situaci.
Jan Franek

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS