Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Kohoutová

Bára Kohoutová

grafická designérka a ilustrátorka

Bára Kohoutová
Bára Kohoutová - logo

Tvorba propagační grafiky pro firmy i jednotlivce z rukou kreativní designérky se zalíbením v komiksech a street artu. Corporate identity, logotypy, akcidenční tiskoviny, bannery, plakáty, brožury, bigbooardy, citylighty a webdesign. Tiskoviny včetně DTP a předtiskové přípravy.

Pod pseudonymem King at Home Prague dále tvořím autorské ilustrace, malby, textilní hračky a nášivky.

Vystudovala jsem Propagační výtvarnictví / Propagační grafiku na Střední umělecké škole designu a v oboru pracuji 13 let. Reference: Colliers International, Topper Harley Booking, Vilém reality, Mosaic House, MOOo Apartments, Hostel Mingle, Green Lemon, La Loca Music Bar & Lounge, 3Kcapital, Národní Galerie v Praze, Galerie Miro, Nokia, Orion, Vitana, Club Mate, CBRE, IMPACT-CORTI.

Corporate Identity:

Corporate identity společnosti Moju propertiesIlustrace a grafické zpracování brožurColliers brožura – ilustraceColliers brožura – grafické zpracováníMoho brožura – grafika
Zobrazit všech 62 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bára Kohoutová
Troilova 439/1
Praha 10
110 00
Mobil:777 711 006
Email:barakohoutova01@gmail.com
Web:hjartadesign.com
Facebook:Facebook kingathomeprague
Instagram:Instagram kingathomeprague
LinkedIn:LinkedIn barakohoutova
:87246295

Doporučení z první ruky

Pokud máte zájem o člověka, který je velmi kreativní, osobitý a má originální nápady, tak poté máte možnost toto najít právě v Báře Kohoutové. Spolupráce s ní mě vždy velmi těšila, jelikož je i výborný člověk, se kterým se dá na všem přátelsky domluvit, dodržuje sjednané termíny a předkládá kvalitní návrhy. S prací Báry jsem byla spokojená, pokaždé překvapila něčím novým, originálním, jednoduchým a hlavně dokáže pracovat ve stresových situacích. Pokud si Báru vyberete, budete určitě spokojeni, protože získáte ke spolupráci kvalitního, spolehlivého a hlavně skutečně kreativního člověka.
Jitka Komárková
Executive Director 3K Capital

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS