Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Kohoutová

Bára Kohoutová

grafická designérka a ilustrátorka

Bára Kohoutová
Bára Kohoutová - logo

Tvorba propagační grafiky pro firmy i jednotlivce z rukou kreativní designérky se zalíbením v komiksech a street artu. Corporate identity, logotypy, akcidenční tiskoviny, bannery, plakáty, brožury, bigbooardy, citylighty a webdesign. Tiskoviny včetně DTP a předtiskové přípravy.

Pod pseudonymem King at Home Prague dále tvořím autorské ilustrace, malby, textilní hračky a nášivky.

Vystudovala jsem Propagační výtvarnictví / Propagační grafiku na Střední umělecké škole designu a v oboru pracuji 13 let. Reference: Colliers International, Topper Harley Booking, Vilém reality, Mosaic House, MOOo Apartments, Hostel Mingle, Green Lemon, La Loca Music Bar & Lounge, 3Kcapital, Národní Galerie v Praze, Galerie Miro, Nokia, Orion, Vitana, Club Mate, CBRE, IMPACT-CORTI.

Corporate Identity:

Corporate identity společnosti Moju propertiesIlustrace a grafické zpracování brožurColliers brožura – ilustraceColliers brožura – grafické zpracováníMoho brožura – grafika
Zobrazit všech 62 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bára Kohoutová
Troilova 439/1
Praha 10
110 00
Mobil:777 711 006
Email:barakohoutova01@gmail.com
Web:hjartadesign.com
Facebook:Facebook kingathomeprague
Instagram:Instagram kingathomeprague
LinkedIn:LinkedIn barakohoutova
:87246295

Doporučení z první ruky

Měl jsem možnost pracovat s Bárou něco málo přes dva roky ve společnosti Mosaic House. Byla to zkušenost, která mě toho naučila neskutečně moc. Především díky ní. Bára vždy splnila všechny marketingové úkoly nad očekávání. Byla nesmírně trpělivá a komunikace s ní fungovala vždy na jedničku. Pracovat na společných projektech byla jedna radost. V oboru je naprostá špička. Během naší spolupráce mi navíc Bára přirostla k srdci jako málokterý člověk. Když dnes potřebuji pomoc s grafikou, obracím se jedině na ni. Naprosto doporučuji!
Rosťa Sikora
Mosaic House

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS