Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Perglová

Bára Perglová

tvůrkyně vizuálního a textového obsahu

Bára Perglová
Bára Perglová - logo

Jsem Bára, tvůrčí žena činu a nadšenec do projektů s nápadem. Pomůžu vám s produkcí smysluplného obsahu ve vizuální i textové podobě. Máte příběh, ale neumíte ho p(r)odat? Přejete si, aby byl váš web srozumitelnější? Chybí vašemu projektu kvalitní fotky?

  • Fotografie – produkty, interiéry, styling. Fotky jen necvakám, ale přemýšlím nad nimi jako nad konceptem, který bude nejlépe sedět vašemu záměru, značce či podnikání. Hledání lichotivých úhlů, zajímavých detailů a příznivého světla mám v oku a ukážu to na fotce i vašim zákazníkům.
  • Copywriting – vybavím vás texty, které zafungují jako pár dobře prošlápnutých bot – takových, které netlačí (ani vás ani zákazníky), cítíte se v nich opravdu sví a unosíte je do roztrhání. Mikrocopy, produktové a PR texty, články všeho druhu, webcopywriting.
  • Copyediting – stávající texty vyladím tak, aby lépe odpovídaly vaší strategii a zároveň dobře zněly zákazníkům.
  • Konzultace – pomůžu vám promyslet a rozpracovat dlouhodobou obsahovou strategii nebo vám jako nezávislá konzultantka poskytnu nezaujatý názor či jednorázovou konzultaci.

Mám mnohaleté zkušenosti s tvorbou vizuálů značek a prezentací firem. V roce 2014 jsem založila projekt HNST.LY, který prostřednictvím online a později i kamenného obchodu nabízel originální produkty pro domácnost a životní styl. Vyzkoušela jsem si na něm řízení projektu od začátku do konce se všemi jeho součástmi: od správy webu, focení, produktových textů, blogových a PR článků, marketingu, e-mailingu, správy sociálních sítí až po běžnou operativu řízení obchodu a skladu.

Produktové fotografii a psaní se jako nezávislá profesionálka věnuji bezmála 5 let. Pyšná jsem například na tyto realizované spolupráce: focení pro malé české srdcovky jako hračkářství Hugo chodí bos, Ice Ice Baby nebo magazín SOFFA, ale i pro větší hráče jako NILA, Le Premier nebo postele Dreambeds. Právě teď mám na starosti kreativu pro platformu YUY (vizuální obsah, psaní článků, textace webu).

Miluju nezávislé tvůrce, velké snílky a upřímné srdcaře, Harryho Pottera a uklízení. Jo a píšu román o udržitelnosti a vyřezávám.

Ukázky práce:

Fotografie a copy pro vlastní projekt HNST.LYProduktové fotografie pro hračkářství Hugo chodí bosVizuální obsah katalogu značky DreambedsProduktové fotky pro e-shop značky Le PremierČlánek Narození miminka je malý zázrak pro YUY.cz
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR i zahraničí, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bára Perglová
Na Spojce 87/8
Praha 10
101 00
Mobil:773 628 997
Email:napis@baraperglova.com
Web:baraperglova.com
Facebook:Facebook perglovabara
Instagram:Instagram perglovabara
Účet:1041985031 / 3030
:03981347

Doporučení z první ruky

Bára je profík a na její práci je znát, že ji dělá ráda. Bára pro mě připravovala kompletní nové texty na web a spolupráce s ní byla čirá radost. Vše dodala v termínech, na kterých jsme se dohodly a v kvalitě, která předčila má očekávání. Děkuji za úžasné, originální a hravé texty.
Markéta Brázdová
zakladatelka značky Kotoloč

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS