Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Rektorová

Bára Rektorová

poradce, mentor a kouč pro podnikání v gastronomii

Bára Rektorová
Bára Rektorová - logo

Jsem majitelka cateringové firmy Sushiqueen, která dodává sushi nejvyšší jakosti, pořádá sushi večery a prezentace, školí profesionály, jak sushi připravovat.

V gastronomii podnikám více než 12 let a prožila jsem si všechno, co k tomu patří: výhry, karamboly, krize, vyhoření i únavu. Navíc mě potkala zákeřná smrtelná nemoc, ze které jsem po nepředstavitelně těžkém boji vyvázla. Po celou tu dobu jsem uživila sebe i svou rodinu. I proto jsem začala pomáhat a radit druhým. Od prvního klienta mého poradenství (2008) – sushi restaurantu, kde potřebovali pohnout jak s přípravou sushi, tak se svým marketingem, až po ty současné – nejrůznější restaurace, cateringy, kavárny, cukrárny, výrobny, čajovny či etnicky zaměřené podniky.

Mám nepřeberně zkušeností s každou komplikací, která vás může čekat na cestě k úspěšnému, ziskovému podnikání. Vím, proč si nikdy neotevřu sushi bar nebo restauraci, to jsou mé důvody – ale přesto vám poradím, jak si můžete podobný podnik otevřít a udržet tak, aby vás nejen nezruinoval, ale aby vás uživil!

Co nabízím?

  • Školení pro majitele firem – jak opravdu vydělat v gastronomii peníze.
  • Školení pro zaměstnance – jak prodávat, upsell, prodej jako služba, co nabízet atd.
  • Individuální konzultace pro úspěšné podnikání v gastronomii.
  • Speciální projekty, vyvinuté individuálně k řešení potřeb unikátního zákazníka (od zaměření sortimentu po prodejní scénáře).
  • Značka a její komunikace jako součást úspěchu v gastronomii (spolu s guru brand buildingu, Vilémem Rubešem).
  • Vedení, mentoring, koučing – zní to vznešeně, ale jde o jednoduché: stálý dialog na téma „dělám to, co dělám, proto, abych dosáhl(a) zisku, anebo proto, abych se tzv. ukázal(a)?!

Fotogalerie:

Sushi prezentace, firemní večírek, parník Vyšehrad (28. 8. 2008)Sushiqueen v Show Jana KrauseBára Rektorová a Robert Vlach

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; nejčastěji Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Článek a rozhovor pro Na volné noze TV

Můžete si dovolit nádor? (vyšlo 23. 2. 2016)

Kontaktní informace

Bára Rektorová
Sushiqueen s.r.o.
Všehrdova 19
Praha 1 - Malá Strana
118 00
Mobil:776 722 249
Email:bara.rektorova@gmail.com
Web:www.sushiqueen.cz
Facebook:Facebook sushiqueencz
Twitter:Twitter sushiqueencz
Účet:2800027016 / 2010 (Fio)
:28505450 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Bára Rektorová dělala sushi na dvou našich srazech v letech 2008 a 2010. Její prezentace zahrnovala nejen bohatou ochutnávku, ale také velmi zajímavý a zábavný výklad, včetně vítané možnosti zkusit si přímo na místě výrobu sushi z připravených ingrediencí. Bářino profesionální, ale přitom neokázalé a příjemné vystupování působí na hosty velice dobře. Její show je pomyslným vrcholem večerního programu, což dobře koresponduje s druhou částí názvu její značky Sushiqueen. Bára Rektorová podle mne patří k absolutní české gastronomické špičce. Usuzuji tak nejen na základě naší spolupráce a z elitních referencí, ale také pro její ochotu hovořit otevřeně o původu surovin, zejména ryb pro konzumaci za syrova. Pokud chcete pro svou společenskou akci skutečně jen to nejlepší, vřele Vám doporučuji Báru oslovit a dát jí v rámci programu co nejvíce prostoru. Bára je skutečná gastronomická osobnost, o které pravděpodobně ještě hodně uslyšíme. Najměte si ji dříve, než bude mít v diáři plno.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS