Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Rektorová

Bára Rektorová

poradce, mentor a kouč pro podnikání v gastronomii

Bára Rektorová
Bára Rektorová - logo

Jsem majitelka cateringové firmy Sushiqueen, která dodává sushi nejvyšší jakosti, pořádá sushi večery a prezentace, školí profesionály, jak sushi připravovat.

V gastronomii podnikám už 15 let a prožila jsem si všechno, co k tomu patří: výhry, i karamboly. Během podnikání se mi narodily dvě děti a nyní se třetím rokem léčím se zákeřnou nemocí. Po celou tu dobu jsem uživila sebe i svou rodinu. Jsem si jistá, že mám ostatním podnikatelům co nabídnout, protože překonat tolik překážek a nezkrachovat, naopak udržet se v zisku a zvýšit obrat, je moje nejlepší vizitka nejen jako podnikatelky, ale i jako konzultantky.

Mým prvním klientem na poradenství byla sushi restaurace v roce 2008, kde potřebovali pohnout jak s přípravou sushi, tak s obchodní stránkou věci. V současné době jsou mými klienty nejen restaurace, kavárny a cukrárny, ale i výrobny skvělých domácích produktů, farmáři, čajovny či etnicky zaměřené podniky. Prostě všichni, kdo chtějí jakýmkoliv způsobem prodávat kvalitní jedlé výrobky a dobře se tím uživit.

Mám nepřeberně zkušeností s každou komplikací, která vás může čekat na cestě k úspěšnému, ziskovému podnikání. Gastronomie je těžký a rizikový obor, ale nemusíte v tom být sami! Já vám pomůžu.

Co nabízím?

  • Rychlý telefonát zdarma (20 minut) – ujasníme si, jestli moje služby opravdu potřebujete a s čím vám můžu pomoci. Následná úvodní konzultace pro majitele firem trvá 2 hodiny a během ní stanovíme základní strategii (2.700 Kč + DPH). Další konzultace dle potřeby (1.200 Kč + DPH za hodinu).
  • Školení prodeje pro zaměstnance – jak prodávat, upsell, prodej jako služba. Cena podle náročnosti 15.000 až 20.000 Kč plus DPH.
  • Speciální projekty – vyvinuté individuálně k řešení potřeb unikátního zákazníka (od zaměření sortimentu po prodejní scénáře).
  • Značka a její komunikace – jako součást úspěchu v gastronomii, výběr jména pro značku, rozšíření na mezinárodní trh (poskytuje brandový guru Vilém Rubeš).
  • Vedení, mentoring, koučing – zní to vznešeně, ale jde o jednoduché: stálý dialog na téma Dělám to, co dělám, proto, abych dosáhl(a) zisku, anebo proto, abych se tzv. ukázal(a)?!

Fotogalerie:

Sushi prezentace, firemní večírek, parník Vyšehrad (28. 8. 2008)Sushiqueen v Show Jana KrauseBára Rektorová a Robert Vlach

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; nejčastěji Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Článek a rozhovor pro Na volné noze TV

Můžete si dovolit nádor? (vyšlo 23. 2. 2016)

Kontaktní informace

Bára Rektorová
Sushiqueen s.r.o.
Všehrdova 19
Praha 1 - Malá Strana
118 00
Mobil:776 722 249
Email:bara.rektorova@gmail.com
Web:www.sushiqueen.cz
Facebook:Facebook sushiqueencz
Twitter:Twitter sushiqueencz
Účet:2800027016 / 2010 (Fio)
:28505450 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

Mám malou cukrářskou výrobnu. Školení u Báry mi velmi pomohlo ujasnit si své myšlenky a nápady, dalo mi sílu stát si za zvolenou cestou a donutilo mě systematičtěji pracovat na věcech okolo mého podnikání. Dále mě utvrdilo v tom, že některé věci dělám správně a na některé věci mě navedlo. Pro mé podnikání bylo školení velmi prospěšné.
Simona Machurová
cukrářka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS